Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Flam said:

yav said:

ravaging ghoul metasında zor, hem de pahalı

e stat+ veren bir sürü spell, battlecry minion falan var. onlarla ravaging ghoulla bir kerede ölmeyecek hale gelebiir?

şu komboları düşünmeyin boşuna. kağıt üstünde aaa ne güzel falan diyorsunuz, sonra pratiğe döktüğünüzde bi bok olmadığını anlıyorsunuz. genellikle durum bu.

kaldı ki yani hani efekti güçlü falan olsa kartın neyse dicem. skimsonik efekti var, stealth olsa kaç yazar :D
Sosyal ağlarda paylaş

son expansion beni gayet memnun etmisti..

hem meta onceki donemlere gore yavasladi.. hem de priest haricinde her class kendine meta icerisinde viable en az 1 deckle yer bulabildi.. tek problem priest classini oldurduler..

umarim yeni adventure ve expansion ile ladder dengesini iyi kotu korumayi basarabilirler ve priesti tekrar oyuna sokacak kartlar yapabilirler..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

son expansion beni gayet memnun etmisti..

hem meta onceki donemlere gore yavasladi.. hem de priest haricinde her class kendine meta icerisinde viable en az 1 deckle yer bulabildi.. tek problem priest classini oldurduler..

umarim yeni adventure ve expansion ile ladder dengesini iyi kotu korumayi basarabilirler ve priesti tekrar oyuna sokacak kartlar yapabilirler..

"etmişti"

ilk 2-3 hafta evet. sonra bi anda hayvani aggro/tempo'ya döndü. şu anda rank 1-10 arasında

%12 control/cthun/worgen warrior
%2.5 falan kontrolümtırak shaman
%3.8 kontrol warlock
%2.5 falan yogg/kontrolümtırak hunter
%1 freeze mage
%3 miracle rogue
%3 control paladin
%2 priest var

bunları kontrol saysan, topluyorsun: %30 control vs %70 aggro/tempo oluyor meta...

bi de toplam warrior oranı %29, çok büyük saçmalık. %29 nedir la. olması gerekenin 3 katı neredeyse. class'in her türlü versiyonu var
full aggro, tempo, control, en ağır control, kombo-control.

Ravaging Ghoul olayı bozdu ya. Death's Bite kadar iyi bi kart verdiler resmen. Yanında bi de Blood to Ichor gelince, sapıttı Warrior. Her şeye karşı ortalamanın üzerine çıktılar. E insanlar da hıyar diil, madem her şeye karşı iyi, kullanıyorlar Warrior'ı.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bahsettigim yavaslama deckler ici.. yani agrolar eskisi kadar agresif degil.. artik 5. veya 6. roundda oyun bitmiyor cogu zaman..

ama dedigin dogru tabi agro ve tempolar cok fazla.. dragon warrior da op'umsu.. hem de oynamasi kolay baya.. eski secret paladin kadar olmasa da yakin hatta..

bir de paladin ozledim lan.. umarim onlar da doner karazhan ile..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...