Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

deck bu.

önceden yogg çok kötüydü hep backfire yapardı ama kesin ninja fix geldi ona. simdi cok nadir alehine oluyor. Ki zaten yogg u baska care yoksa oynuyorsun o yuzden her seferinde oyunu döndürmese de ise yarar seyler yapıyor. bazen direk oyunu kazandırdı %100 lose durumdayken.

mesela gecen zoolock a karsi oynuyorum adam doldurdu board u doomguard vs var 11 hp kalmis. indim reis i yere önce bir flamestrike attı, sonra lightning storm attı temizledi yeri. üstüne call of the wild atip bolster verdi misha ya ve shield up yapıp armor bastı bana da sdfsd.
çok eglenceli ya
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Nekro said:

Vingthor said:

bu yoggsaron druid valid mi? çok sıkıldım aynı decklerle oynamaktan.

hala miracle rog oynuyorum. şahane an warriordan gına geldi

Yogg lu nzoth lu rogue oynuyorum ben rank 3 e geldim. Aggro warrior dışında win rate Iyi. Slow deckleri ezip geçiyor direk tavsiye ederim.

decklist atabilir misin?

bunu ben de istiyorum liste pls

edit : ben mesajı yazana kadar adam atmış tşk
edit2: Xaril yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

xaril yerine çok valid degil ama questing advanturer olabilir, yada direk 4/4 squidface. ölünce silaha dmg veren deathrattle minion.

xaril i journey belowdan da cekebiliyorsun cogu zaman

sylvanas vardı deckte. cok denedim olmadi begenmedim. agir kaliyor bu kadar aggro varken. onun yerine shiv koydum hem cycle yapıyorsun hemde aggroya karsi is yapıyor. gerekirke journey below dan cekiyorsun bazen.

journey below efsane bir kart zaten öve öve bitmez. CW gelince anubarak i cekiyorsun gg direk sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

la bi öğrenemediniz şunu be...... kaç kere yazacaz

1 ocak'ta rotate out oluyor setler. ama aralık sonu yeni set çıkarmaları şart... aralık sonuna yetiştiremezlerse 1 ocak'ta sadece Old Gods ve Karazhan ve classic olacak. çok saçma olur.

Yok be öyle olsa harbi süper saçma bir sistem olurdu. Eski kartlar o yılın çıkan ilk exp'i ile birlikte standart dışı kalacak.

Yani Loe, BRD falan sistemden çıkarken classic, old gods, karazan (çıkarsa bu sene çıkacak bir tane daha) ve 2017nin ilk çıkan exp'i olacak standartta. Öbür türlü oynayacak kart bulamayız valla :D.

Şöyle açıklamışlardı zaten başta.

"When we release the first new Expansion each year, every set that wasn’t released in the same year or the year prior will cycle out and no longer be part of the Standard format." said:

Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

sabonis said:

1 ocak'ta rotate out oluyor setler. ama aralık sonu yeni set çıkarmaları şart... aralık sonuna yetiştiremezlerse 1 ocak'ta sadece Old Gods ve Karazhan ve classic olacak. çok saçma olur.

Yok be öyle olsa harbi süper saçma bir sistem olurdu. Eski kartlar o yılın çıkan ilk exp'i ile birlikte standart dışı kalacak.

Yani Loe, BRD falan sistemden çıkarken classic, old gods, karazan (çıkarsa bu sene çıkacak bir tane daha) ve 2017nin ilk çıkan exp'i olacak standartta. Öbür türlü oynayacak kart bulamayız valla :D.

Şöyle açıklamışlardı zaten başta.

"When we release the first new Expansion each year, every set that wasn’t released in the same year or the year prior will cycle out and no longer be part of the Standard format." said:

zamanında götümle okumuşum demek ben eyvallah. biraz mantıksız gelmişti zaten ola ki yetiştiremezlerse aralık sonuna expansion'ı, komple sıçardık.

ama yani sonuçta 2 senedeki expansionlar olacak. 2017'de ilk exp çıktığında 2016 - 2017'de neler varsa onlar olacak sadece. ki o bile biraz sıkıntılı.

2016'da 3 tane expansion/adventure vermeleri lazım ki, 2017'de ilk set çıktığında 4 set ile oynayalım. sadece Old Gods ve Karazhan olarak kalırsa yine az olacak baya. Şu anda BRM-TGT-LOE ve Old Gods ile oynuyoruz 4 tane ve biraz meh şekilde yetiyor anca. Mesela şu anki standart'tan BRM çıktığını düşün, baya saçma bi meta'ya döner ortam bence. o yüzden 2016'da 3 content vermeleri önemli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

@Nekro

Öyle değil işte, LoE 2015 aralıkta çıktı ama 2017'de çıkacak ilk exp ile standart dışı kalacak. Yani 1,5 yıl bile oynayamıyacaz LoE'yi.

@tunch

Evet aslında haklısın, aralığa yetişmeyen bir adventure yılın başında bile çıksa standart 2015 kartları standart dışı kalmayabilir. Exp derken tam olarak neyi kast ettiklerine göre değişebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o bundan sonrasi icin gecerli olur muhtemelen oyle tahmin ediyorum. su an mesela BM+LoE üstüne old gods+grand tournament oynuyoruz.

yani özet olarak söyle

2017: kharazan + WoG + "x" card set
2018: kharazan + WoG + "x" + "y" card seti
2019: reset yeni advanture+ yeni card sets

ben böyle birsey bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sen çok iyi öğrenmişsin, 1 ocakmış :D

Mart sonunu rahat bulur o iş.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yogg'u dizayn eden hangi adamsa blizzard'da ebesine atlamak istiyorum.. bu kadar ağzıma sıçan bi kart yok...

26 spell attı, 16'sı rakibin lehine, 4'ü benim lehime, 6'sı nötr. kafama pyro mu dersin, 2 tane 8/8'imi temizlemesi mi dersin, rakip için board'a 4 minion koyması mı dersin, 3 secret koyması mı dersin....

zaten ondan önce üst üste iki kere 1/4 şansla rag'iyle büyük miniom'larımı temizledi.

bu oyunun rng'si bazen çıldırtıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...