Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Baya valid. Seversin bence, tempo/token decki esasen. Fandral&yogg&cenarius/onyxia(veya wisps) falan varsa bi bak. Yoksa da craftla zaten. Old godsin en iyi(zevk bakimindan) iki karti falan yogg ile fandral :D

Bu arada cuma gunu adventure duyurusu yapcaklar galiba. Canli stream falan var. Parti konseptli postlar atip duruo blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Baya valid. Seversin bence, tempo/token decki esasen. Fandral&yogg&cenarius/onyxia(veya wisps) falan varsa bi bak. Yoksa da craftla zaten. Old godsin en iyi(zevk bakimindan) iki karti falan yogg ile fandral :D

Bu arada cuma gunu adventure duyurusu yapcaklar galiba. Canli stream falan var. Parti konseptli postlar atip duruo blizzard

karazhan gelecek diyolar
yazdım ben
tutarsa durumunuzu yerim
Sosyal ağlarda paylaş

Wisps of the old gods var mi epic iki tane? J4ckiechan'in oyle tamtoken versiyonu var bi de ama oynamadim. Ne kadar sart onu da kestiremiyorum. Ekstra win condition iste. Bi de cenarius'u cok seviom ben, denk gelirse falan fandraldan soraki tura agzimin suyu akiyo oynarken resmen ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

stream cuma sabahı 9'da bu arada hsdaufhua.
avrupada işsizler o saatte kalkıp izlemez, işte olanlar zaten izleyemez. amerikalılar da ağlıyorlardı zaten "ama çok geç niye ki :(" diye, onlarda saat 11'e denk geliyo. 80-100k kişi falan izleyecek mi acaba yine eski anonslar gibi, merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bu yoggsaron druid valid mi? çok sıkıldım aynı decklerle oynamaktan.

hala miracle rog oynuyorum. şahane an warriordan gına geldi

Yogg lu nzoth lu rogue oynuyorum ben rank 3 e geldim. Aggro warrior dışında win rate Iyi. Slow deckleri ezip geçiyor direk tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

Vingthor said:

bu yoggsaron druid valid mi? çok sıkıldım aynı decklerle oynamaktan.

hala miracle rog oynuyorum. şahane an warriordan gına geldi

Yogg lu nzoth lu rogue oynuyorum ben rank 3 e geldim. Aggro warrior dışında win rate Iyi. Slow deckleri ezip geçiyor direk tavsiye ederim.

decklist atabilir misin?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...