Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sonunda muradıma erdim

http://i.hizliresim.com/jnNLvg.png

nzoth secret paladin ve nzoth midrange hunterla WILD çok eğlenceli.

Bu akşam rank 8'den başladım bir anda 2 ayrı winstreak ile rank 5 oluverdim.

Decklist de bu,

http://i.hizliresim.com/goYnAL.png

net decklerde genelde minibot yerine 3 manalık steward of darkshire koymuşlar ama 2 mana kartları az olunca early game çok sıkıntı oluyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

8'de 38 düşük. "iyi" sayılması için en azından 48'i geçmen lazım.

en sağlam arena streamer'ları 54-60 aralığında yapıyorlar tabii, onlar sapık :D

warrior da çok fazla seçmemeye çalış bu arada. önceliğin şöyle olsun:

1) Rogue/Mage
2) Paladin

Warrior iki uçta oluyor hep ya.

Win axe ile başlarsan abzürt dövüyorsun. Win axe ile başlayamazsan abzürt dayak yiyosun. Ortası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

sabonis said:

8'de 38 düşük. "iyi" sayılması için en azından 48'i geçmen lazım.

en sağlam arena streamer'ları 54-60 aralığında yapıyorlar tabii, onlar sapık :D

warrior da çok fazla seçmemeye çalış bu arada. önceliğin şöyle olsun:

1) Rogue/Mage
2) Paladin

Warrior iki uçta oluyor hep ya.

Win axe ile başlarsan abzürt dövüyorsun. Win axe ile başlayamazsan abzürt dayak yiyosun. Ortası yok.

tabii ki waraxe çok önemli ama waraxe ile açılıp pek tabii kaybedebilirsin. Warrior'ın en büyük sorunu 1-2 damage ile ölmeyen yaratıkların üstünü tamamlamak ve öldürmek.
Ravaging ghoul, en az 4 tane weapon (death's bite, arathi weaponsmith ve Nzoth First mate) ve Obsidian Destroyer. Bu kartların olmadan warrior ile arenada 5 win'in üstünü görmek pek kolay değil.
Sosyal ağlarda paylaş

şunu diğer başlıkta masterhaplo paylaşmıştı sanırım. baya başarılı deck. çok sağlam warrior dövüyor, ilk 15 kartta 2 kere brawl yedim 7 kere ve ona rağmen 6'sını kazandım. Çok çok abuk subuk çekmezse zoo'yu da dövüyorsunuz, az önce bi zoo 8 turnde 9 tane 1 drop oynadı her turu perfect curve'leyerek ve üstüne topdeck ile kazandı mesela. bu tür şeyler olmazsa ağzına sıçarsınız. özellikle juggler-unleash kombosu..

shaman'a karşı da fena olmaması lazım ama 40-60 falandır, o kadar da olur yani..

şu anda 32 maçta 22w ile gidiyor.

edit: shaman'a karşı ilk 5 turda 9 tane 5 manalık kartın 6'sını çekince ve shaman da tuskarr'dan totem golem çıkarınca çok güzel üstünden geçiyormuş sdfhuahdsufh. ulan hazır eşleşmişim, matchup değerlendirmesi yapıcam, direk ebeye atlanacak rng niye geliyor abicim, decki değerlendirmeye çalışıyoruz şurada ......

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...