Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

burada hani "f2p oynayın yeaaaaa para vermeyin aman, gayet competitive olursunuz legend'a kasarsınız diyen arkadaşlar var ya hani.

adamın biri son 1 yıldır hergün 1 pack açmış ve kaydetmiş 1 yılda neler yaptığını. adam günde 3.5-4 saat oynayarak, bak allahın her günü 3.5-4 saat diyorum :D şu hale gelmiş

yani competitive olacam legend'a 3-4 güzel deck ile kasıcam diyenlere tekrar duyurulur.

Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

burada hani "f2p oynayın yeaaaaa para vermeyin aman, gayet competitive olursunuz legend'a kasarsınız diyen arkadaşlar var ya hani.

adamın biri son 1 yıldır hergün 1 pack açmış ve kaydetmiş 1 yılda neler yaptığını. adam günde 3.5-4 saat oynayarak, bak allahın her günü 3.5-4 saat diyorum :D şu hale gelmiş

yani competitive olacam legend'a 3-4 güzel deck ile kasıcam diyenlere tekrar duyurulur.

sıfır para harcadım
sıfır
none

son starleader turnuvasında oynanan butun deckleri yapabiliyorum
gunde 1 saatten fazla oynadıgım yok
hatta genelde 3 gun questleri biriktirip topluca yapıyorum
gayet oluyo
basları cok sıkıcı o konuda haklısın ama
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

sabonis said:

sıfır para harcadım
sıfır
none

son starleader turnuvasında oynanan butun deckleri yapabiliyorum
gunde 1 saatten fazla oynadıgım yok
hatta genelde 3 gun questleri biriktirip topluca yapıyorum
gayet oluyo
basları cok sıkıcı o konuda haklısın ama

hacut sen 3 senedir oynuyorsun 3... 3 senelik sürekli oynama sonucunda. bak bi daha diyorum 3... üstelik oyun çıktıktan sonra betadaki koleksiyonunu komple koruyarak devam ettin.

şu anda başlayan bir adamın, günde 3 saat oynayarak, tam 1 sene sonra olacağı max olacağı nokta, verdiğim screenshot'tır. belki arena sayesinde biraz daha iyi olabilir screenshot'tan. ama budur olay yani.

diyorum hep siz kendinizi "ben para harcamadım yeaaaaaaaa" diye kıyaslıyorsunuz ama siz kendiniz ne kadar süredir oynuyorsunuz unutuyorsunuz. şu an sıfırdan baya baya sıfırdan, başladığınızı bi düşünün yani. mage hariç bütün classlar locked durumda, mage ile 5 tane AI döverek başlıyorsun falan...

allasen yani :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

gnçler bende kartlar birikmeye başladı yavaştan şimdi ben elimdeki kartlardan hangileri gerekli hangileri gereksiz pek ayırt edemiyorum, yeni başlamış bir iiçin bu işi kolaylayan bir site var mıdır? 1200 küsur dustım var ama bu rakam daha da yukarı çıkabiliri ki en azından düşgün iyi bir legendary yapayım yogg saron falan

molten giant ve türevi kartlar var (mlten giantın kırılabilir bir art olduğunu var sayıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...