Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

@flam:
Zoo decki ya bildiğin sevdiğin. Kartın baya hiç mi yok yani, Zoo en kolay yapılan decklerden, 2 Doomguard, 1 Sea Giant ve 1 Gormok var sadece pahalı kart. Brann'sız ve knife juggler yerine flame juggler olan versiyon.

@arezd:
Evet oldum daha önce Legend zaten 1-1.5 sene önce, sonra 6-7 ay önce. şimdi bi de bu sezonbaktım rank 3'e gelmişim, bi deniim dedim hızlı hızlı zoo ile. Ama katılıyorum muhtemelen daha kolaydır ay sonunda legend olmak. %79.5 winrate'in saçma olduğu açık zaten bu arada yani aslında istediği kadar kolay olsun ladder, yine de baya baya ciddi yüksek. Ben Ace'e diyorum. Adamın içinde ukte legend olamamış olmak ve inatla yavaş deckleri %60 winrate ile oynayıp bi türlü ulaşamıyor Legend'a.

melaba, mutluluğu egg druidde buldum.

sevgiler <3
Sosyal ağlarda paylaş

Ben haala illidan reworku bekliyorum. Yav Warcraft evreninin en bilinen en karakteristik herolarindan biri. Warcraft serisinden 3 quote soyle deseler herkes ilk olarak "Youuu arr not prepareeed!!!!" der. Bu haliyle cok guduk gibi geliyo. Cairne, Sylvanas, Grom, Tirion, Senaryus tas gibi kartlar. Illidanin nesi eksik?

Legend olmamis olmak bana hic koymuyo. Zoo ile face hunterla ya da ne bileyim "insert 10 dakikada maci biten deck here" ile oynayacagima ResidentSleeper (CW harici) decklerle oynamak daha zevkli geliyor. Wotog gelmeden once Concede Mage oynuyodum. Herhalde Vanilla kontrol pala ile birlikte en cok zevk aldigim deckti... (keske duplicate ile echo gitmeseydi ya) Hic unutmuyom 35 dakikalik macim vardi. Concede priest inconsistent olmasa o da acayip zevkli de..... Kazandigin zaman ezerek kazaniyosun. Kaybettigin zaman sanki zaten hic bir sansin yokmus, hic hata yapmamissin sadece card draw yuzunden kaybetmissin hissi veriyor. MTG'de hic land cekemeden aval aval bakmak gibi.

Zevk meselesi tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam atıyorsun da hem kendine 2 vuruyorsun, hem kendi boardına vuruyorsun tabi eğer varsa. karşındaki shamanın totemlerinin bazıları hayatta kaldığı sürece board üstünlüğünü elinde tutmaya devam ediyor.

shamanı durdurmanın en temiz yolu 3 vuran priest skilli ve flamestrike. veya warrior'un silahları ile sürekli ortayı temiz tutması.

illa işe yarar gedon ama ben görmedim bu sezon hiç kimsede.
Sosyal ağlarda paylaş

rank kaç abi senin bilmiyom ama,geçen sezon cw ile 400 maç yaptım kafadan,shamana karşı keşke gedon koysaydım dediğim çok yer oldu,shaman oynadım maçlarda da rank 2-3 arası bloodlust rangeden cıkıp o steak bastıgın totemleri gedonla bi güzel temizleyen warriorlarıda çok gördüm,gayet iyi kart neyi tartışıyoz anlamadım tam olarak
Sosyal ağlarda paylaş

gedon kırılır mı hic dursun. control decklerinde kullanılıyor zoo ya karsi falan baya iyi.

mukla da kullaniliyordu mill rogue da.

Classic kartları kırmayın abi zaten kötü de olsa dursun ileride degisir eder. eski expansion kartlarını kırarsın. classicler her daim standartta kullanılacak nasıl olsa. İleride iş yapar hale gelebilir
Sosyal ağlarda paylaş

rank 5' kadar indim geçen sezon. control warrrior zaten çoook azdı. tempo warrior falan vardı genel olarak. control priestlarda hiç görmedim geddon.

sırf şaman için konulacak kart değil diyorum işte. 2 hpli totem sayısı çok az şamanda. heal totemle spell dmg varsa searing temizlersin bununla. 7/5 güçlü bir gövde değil o kadar.

ayrıca kendi canınından da yiyorsun. ortaya minion da koyamıyorsun bu olduğu sürece.
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

bu arada abi rank kasıyosanız şu desteyi oynayın (huntard)

http://www.hearthpwn.com/decks/552668-s26-legend-midrange-guide

rank 5 e çıktıgım gibi 6 a indirdiler,3 tane hunter üst üste bu desteyle geldi,call of the wildlar buglı heralde turn 8 ve 9 da üst üste fix atıyolar agzına kürekle vuruyolar fds

yuzum guldu sunla eyv sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...