Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

yeni başlayan (mesela 1 aylık) biri sadece arena yardımcısı kullanarak 5-6 arası ortalama tutturamaz arena'da. dünyanın en iyileri 6.8-7.2 falan civarında seyrediyor zaten yani...

Wishmaster said:

sabo niye stream yapmıyosun?

bugün yapıcam, yeniden başlıcam. yapmazsam başıma ekşiyin, küfür edin vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Borastus said:

Borlach said:

arena için yardımcı app'ler var, onları kullanarak arena atabilirsin. sana hem arena mekaniğini anlayabilmen hakkında fikir verir, hemde öğrenene kadar 5-6 win aralığında tutunmana yardımcı olur.

pek bilmeden 5-6 winde tutunuluyorsa ben boşuna arena yapmayayım artık.

tutunursun dememişim, tutunmana yardımcı olur demişim. :)

yani mekaniği çözer, hangi klassla nasıl bir curve ile oynaması gerektiğini anlar, kart kalitesini anlar vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

Borastus said:

Borlach said:

arena için yardımcı app'ler var, onları kullanarak arena atabilirsin. sana hem arena mekaniğini anlayabilmen hakkında fikir verir, hemde öğrenene kadar 5-6 win aralığında tutunmana yardımcı olur.

pek bilmeden 5-6 winde tutunuluyorsa ben boşuna arena yapmayayım artık.

tutunursun dememişim, tutunmana yardımcı olur demişim. :)

yani mekaniği çözer, hangi klassla nasıl bir curve ile oynaması gerektiğini anlar, kart kalitesini anlar vs vs.

hangi app?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

yeni başlayan (mesela 1 aylık) biri sadece arena yardımcısı kullanarak 5-6 arası ortalama tutturamaz arena'da. dünyanın en iyileri 6.8-7.2 falan civarında seyrediyor zaten yani...

Wishmaster said:

sabo niye stream yapmıyosun?

bugün yapıcam, yeniden başlıcam. yapmazsam başıma ekşiyin, küfür edin vs.

Dün kripp 5 arena üst üste 12-0 yaptı, adam en iyi arena oyuncusu HS nin. Hmppffs, moneystone kripp için artık ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

ben oyun oynayamıyorum artık yaa. 15 dk dan sonra sıkılıyorum. Anca muhabbet edip izleyebilirim. Hs o yüzden ideal geliyor. O zaman hadi yayın Sabo

tamam açıyorum. 17 gündür mü ne arena yapmamıştım, 2-3 tane deneme arenası yaptım. şimdi 4-1 ortalama bi mage deckim var muhtemelen 5-6 biter. bi tuvalet su molası falan verip açarım 20 dakkaya falan. bi de arkamdaki yatak falan dağınık baya onu bi topliim vs :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...