Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

yok abi oynanmıyor huhuran
ilk 2-3 gün içerisinde huhuran'la sylvanas ile 3/3 spider yumurtlayan kartı tetiklediğimi hatırlıyorum birer kez, onun dışında hiç kullanamadım, uğraşmadım da fazla zaten.

hunter'ın sıkıntısı, heal ve draw kartının olmaması (özellikle heal). bu ikisinin yoksunluğu control hunter'ı direkt devredışı bırakıyor

AoE'si de yok. O yüzden anca oyun başı tempo yakalayacak da bam güm vuracak. Board kaybı demek oyun bitti demek.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

eh yani :d
face hunter bitti secretard başladı hop combo druid tiksindirdi zoo yordu şimdi bi de shaman'larla uğraşıyoruz. sonu yok

ben tgt hemen öncesi başlayıp hunter'dan nefret etmiştim, aylar sonrasında camel hunter oynayınca biraz ısınmıştım klass'a, N'zoth'u gördüğümde de aklıma ilk tirion ve savannah'ı sylvanas eşliğinde diriltmek gelmişti, huhuran'ı falan kraftladım keza ilk günler ama baktım olmuyor ölmüş bitmiş hunter. sonra huhuransız callofthewild'lı bu deckler gene biraz oynanabilir gibi olunca hoşuma gitti denedim beğendim.

o değil de, wotog'la birlikte doomsayer-kodo-cairne gibi kartların dirilmesi çok enteresan.
oyuna ilk başladığımda cahil cahil doomsayer DE ettiğimi falan hatırlıyorum da ne komik hehe

Şu anda Midrange Hunter çok efektif "Peak" turnlere sahip.

-Animal Companion random olması haricinde oyundaki en iyi 3 drop
-Oyundaki en iyi 6 mana minionlardan biri Savannah (En iyi olmak için kendisiyle kapışabilecek 2 kart daha var zaten)
-Savannah'ın daha erken gelen versiyonu Infested wolf. (Çok benziyolar birbirlerine)

Hepsini geçtim. Animal companion 3 mana iken Call of the Wild'ın 8 mana olması...

Şu anda Hunter'ın tek eksiği draw konusunda biraz geri kalmış olması. Onu da çok yüksek value ya da çok ciddi tempo kartlarıyla kapatıyor zaten. Midrange decklerde de bu yüzden aşırı sıkıntı çekmiyorlar. Kimbilir kaç defa tam kazandım derken 2x call of the wild yüzünden oyunu kaybetmişimdir.

Wotog ile gelen kartlardan 2si harici hepsine fitim. İlki hunter'ın Call, ikincisi Şamanın Thing from the deep kartı. İkisi de haddinden fazla güçlü :(
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

takip edenlerin bileceği üzere shaman ve warrior'un domine ettiği bir metamız var, mryagut 1-2 gün önce mid range hunter yapmış ve de bu klaslara karşı iyi çalışıyor

https://pbs.twimg.com/media/CiiFHD1W0AErmzO.jpg

65 maç yapmışım, %59 winrate, rank 6'ya düşmüştüm, 3'e kadar geri çıktım bu desteyle
warrior 10-4, shaman 7-6

mulligan'da doomsayer ve ötesini (3>4 drop) denk getirdiğinizde müthiş bir tempo yakalayıp warrior/shaman ve hatta zoo'nun açılış elini dağıtabiliyorsunuz.

tundra rhino ile deathrattle'lı minyonların ve de call of the wild'ın sinerjisi müthiş. Stampeding kodo da, mevcut popüler bi çok minyon'u çat diye yerin dibine gönderip müthiş bi tempo swing sağlıyor (ör: warrior'un 2/6 enrage taunt'u, shaman'ın muhtelif totem ve minyonları, rogue'un thalnos'u etc)

tempo/midrange'in parladığı meta için çok güzel bi deck kısacası

Yogg and load cok cok zevkli bu da guzel deck olmus ama yogg and load un ustune tanimam
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

https://pbs.twimg.com/media/CiiFHD1W0AErmzO.jpg

su deck basarili gercekten.. cok uzun suredir hunter oynamiyordum ama gecen gun guzel rank atladim bununla..

bu arada reno/yogg priest oynuyorum.. cok istikrarsiz gibi gozukse de dun 5-1 yaptim kisa bir sessionda.. en iyi deck degil ama inanilmaz eglenceli.. isteyene paylasirim da decki..

bu 5 galibiyetten birisi nasil oldu, onu da paylasmadan gecemicem..

rakip lock.. basa bas gidiyoruz.. son turlara girdik ve bu jaraxxus atti.. yerdeki minionimi oldurdu ve board bos.. ben de belli ki bir iki tur icinde geriye dusecegim artik.. sadece 5-6 buyu atilmis olmasina ragmen biraktim yogg'u yere.. attigi ikinci buyu sacrificial pact sdfjskdjk..

karti gorunce de basmadi once.. lan dedim yerde minion yok ki tuh falan.. sonra victory yazisini gorunce dustu :P..

I love Yogg..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

bu arada reno/yogg priest oynuyorum.. cok istikrarsiz gibi gozukse de dun 5-1 yaptim kisa bir sessionda.. en iyi deck degil ama inanilmaz eglenceli.. isteyene paylasirim da decki..

bu 5 galibiyetten birisi nasil oldu, onu da paylasmadan gecemicem..

rakip lock.. basa bas gidiyoruz.. son turlara girdik ve bu jaraxxus atti.. yerdeki minionimi oldurdu ve board bos.. ben de belli ki bir iki tur ici geriye dusecegim artik.. sadece 5-6 buyu atilmis olmasina ragmen biraktim yogg'u yere.. attigi ikinci buyu sacrificial pact sdfjskdjk..

karti gorunce de basmadi once.. lan dedim yerde minion yok ki tuh falan.. sonra victory yazisini gorunce dustu :P..

I love Yogg..

isteyen olursa paylaşırım diyeceğine direk koysana lan :D

ayrıca baya iyiymiş, kaydetsen direk trolden'e çıkardın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdaki hunter deck'ini denedim biraz ama beğenmedim.

Yogg and Load oynasana madem bu deck hosuna gitti. Yogg and Load ile 2 kat spell patlatırsın... Bir de en büyük artısı King's Elect ile yogg'u eline çağırıyorsun ihtiyacın oldugunda. deck'in dibinden cıkarıp alıyosun (genelde)

Demin conceal attim yogg'a lethal vardı elimde ama yerine yine de yogg atıcaktım , concede bastı.

Fatal error verir heralde oyun 2. yogg'a :D
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

artık çok tilt oluyorum bu oyunda
şansımı sikeyim abi bu ne ya
malkoroktan cursed blade gleiyo adam da bi önceki tur 20 canım varken neyine güveniyosa conjurerdan pyro alıyo
yeter ya yeter gerçekten yeter

those delicious tears mmmmmm

binde 5'e denk geliyor fena diil :D doğru yoldasın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...