Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

bi kız arkadaşı izledim Etheral Arcanist + Ice Block yapmış, ağzına sıçıyor gibi milletin. nasıl yenilir pek bilemedim.

ben de mana wyrm + frostbolt ile aldım ilk maçımı.

o mana wyrm için zaten ilk turnler de cevap bulunamazsa çok fena can yakıyo, coin di arcane missiles di, frostbolt falan bi yardırmaya başlıyolar, çok fena çok
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

adam diyorum forgetten torch ve ice block la dövdü beni. ice block varken mech warper naapsın :D

ben az önce dövdüm torch ice blocklu adamı mech warper + hunter mechi ile.

3 veya 4. turn'de patlattım iceblock. sonra 6 tur üst üste koydu iceblock. ama 7. gelmedi eline gg. çok erken patlatırsan dövebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

meta'dan yana sıkıntı çekenler, ve nasıl oynanması gerektiğini bilenler acilen freeze mage'e geçmeli bence. saçma bir şekilde dövüyorum rakipleri.

full aggro shamanlar fena dövüyordu ama hafif midrange'imsi shamanlar türedi, onları daha rahat dövüyorum gibi. nzoth paladin %50'ye yakın. zoolock ile miracle rogue var etrafta baya mesela onların çıtır çerez oluyor benim için. hele cthun druid, dragon priest falan of of of. gözünüz kapalı falan yenmeniz lazım.

her zamanki gibi en büyük sıkıntı cthun/control warrior.

geçen sezonun son günlerinde geçmiştim, o zamandan beri 32-11'miş mesela deckin skoru.
Sosyal ağlarda paylaş

ben nzoth paladine emperor ve 2 mana "drink with me friend" kartını da koydum. bol bol heal ve removal da var zaten, oyunda kontrol tamamen bende oluyo nerdeyse.

bide emperorla 9 mana nzoth ve 1 mana brew elime geri yolluyorum, direk concede geliyo. concede cekmeyenleride yavaş yavaş sindire sindire bitiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...