Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

deno face hunter mi oynuyor sdsfas

ben knight oynarken bu kadar utanmamıştım kek

patide_knight_online_oynayanlar_sirali_tam_liste_son_son_1.xls updated.

Wishmaster said:

mulgear6 said:

10luk deck

3-3 bitiririm ben

Çok temiz 10u var

hs başlığında ilk kez qq yapcam, aylardır görüyorum moar crydan geçilmiyor her seferinde gülümseme beliriyor yüzümde, yazmıyorum ama birşey. ilk kez artık. oturun halinize şükredin hep.

son 3-4 aydır arena runlarımdan hiç legendary geldiğini hatırlamıyorum(söyliycem şimdi). adama 2 tane gelmiş. 4k gold yaktım toplamda bir kere legendary geldi. o da şu silaha +1/+1 veren şey. deckte hiç weapon çıkmadı. hiç.

qq moar... rng benden nefret ediyor ama mazoşist gibi birşey oldum bırakamıyorum oyunu. 0 kart hand rakibin ilk FS çekip masadaki 4-5 tane minionu temizlediğini ve sonraki el de boş eline yerden boom çektiğini bilirim.

neyse, ağlamam bitti, yeniden hs konuşabiliriz.

murloc secret paladin yapıp, bunu reno deck yapmayı deneyeyiniz var mı? mysterious challanger ile deckin yarısı murloc, diğer yarısı secret ve birkaç tane güzel paladin kartı (oyun başı divine shield olan falan), akşam decki bir paylaşayım, dün yaptım o şekil, 3-4 win, 1 loss oranıyla gidiyor. biraz early deck oldu gibi ama. neyse akşam eve gidince bir linkleyeyim decki, eleştirilere göre değişiklikler yaparım.

iki sorum var;
bu decklerin resmini çekip atıyorsunuz filan, bunu yaptığınız programların filan adını, mümkünse nereden ulaşabileceğimi söyleyebilir mi biri bana?
bi de old gods'ta reno gidiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

applev0dka said:

deno face hunter mi oynuyor sdsfas

ben knight oynarken bu kadar utanmamıştım kek

patide_knight_online_oynayanlar_sirali_tam_liste_son_son_1.xls updated.

Wishmaster said:

mulgear6 said:

10luk deck

3-3 bitiririm ben

Çok temiz 10u var

hs başlığında ilk kez qq yapcam, aylardır görüyorum moar crydan geçilmiyor her seferinde gülümseme beliriyor yüzümde, yazmıyorum ama birşey. ilk kez artık. oturun halinize şükredin hep.

son 3-4 aydır arena runlarımdan hiç legendary geldiğini hatırlamıyorum(söyliycem şimdi). adama 2 tane gelmiş. 4k gold yaktım toplamda bir kere legendary geldi. o da şu silaha +1/+1 veren şey. deckte hiç weapon çıkmadı. hiç.

qq moar... rng benden nefret ediyor ama mazoşist gibi birşey oldum bırakamıyorum oyunu. 0 kart hand rakibin ilk FS çekip masadaki 4-5 tane minionu temizlediğini ve sonraki el de boş eline yerden boom çektiğini bilirim.

neyse, ağlamam bitti, yeniden hs konuşabiliriz.

murloc secret paladin yapıp, bunu reno deck yapmayı deneyeyiniz var mı? mysterious challanger ile deckin yarısı murloc, diğer yarısı secret ve birkaç tane güzel paladin kartı (oyun başı divine shield olan falan), akşam decki bir paylaşayım, dün yaptım o şekil, 3-4 win, 1 loss oranıyla gidiyor. biraz early deck oldu gibi ama. neyse akşam eve gidince bir linkleyeyim decki, eleştirilere göre değişiklikler yaparım.

iki sorum var;
bu decklerin resmini çekip atıyorsunuz filan, bunu yaptığınız programların filan adını, mümkünse nereden ulaşabileceğimi söyleyebilir mi biri bana?
bi de old gods'ta reno gidiyor mu?

arena nubuyum ben ama
4-0'dan 4-1 oldu hunter üstümden geçti demin
neyse
https://hsdecktracker.net/ ben bu deck trackerı kullanıyorum tavsiye ederim
innkeeper var bi de

secretlı murlocklu deck olmaz baya da saçma deck hatta
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de geyiğine yapmıştım, DE'den sonra deckler perte çıktı diye, sonra bi baktım baya oynuyo filan. oha dedim, oynamaya devam ettim.

stream açayım en temizi aslında. bu mantıksız deckin gayet mantıklı sonuçlar çıkardığına ben de inanmıyorum şu an.

elimde patlasın bi, öyle daha iyi analiz ederim. şansım yaver gitmiş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin bişi düşündüğü falan yok. blizzardın düşünmediği var. 2005'te WoW çıktığından beri her update, her expansion'da bu serverları çöküyor adamların.

işin server-overload vs tekniğini bilmiyorum ama yani update öncesi insan birazcık önlem alır lan. 11 yıldır sıkıntı çıkıyor yani, 1 kere çıkmayıversin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani elbette engelenebilir ama hangi extrem konuya göre hayatımızı düzenliyoruz ki adamlar bu extrem duruma göre serverlarını düzenlesin.

New York neredeyse her sene 2 gün kar tatili verir tüm iş yerlerine, direk valilik emri ile. Ve bunu "koca new yorkun karla mücadele etmeye gücümü yetmiyor" diye new york valisine her soran gazetecide aynı cevabı alır. "Böyle bir ekipman ve ekipi bütün sene sadece 2 gün çalışsınlar diye bulundurmanın maliyeti new yorkun 2 gün tatil edilmesi ile kaybedilen ekonomik kayıptan çok daha büyüktür"

Blizzardın normal server kapesitesinin 4-5 katı bir yoğunluk yaşıyor patch günleri. Bu sebeple kaybettiği müşteri vs maliyeti o serverları gerekli seviyeye çıkarıp bütün sene %20-30 performansla kullanma maliyeti yanında devede kulaktır heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

isterlerse server kiralayabilirler ekstradan ama çok da gerek yok
ben kimseyi duymadım yada görmedim pff release'de serverlar kötü daha da oynamam diyen

4 tane deck yapıcam 910 dust lazım elimdekinden fazla olarak

3 legendary istiyo
önce legendary gerekmeyeni yaparım kalan 10 packimi de alırım çıkmazsa basarım bu gece sabaha kadar oynarım
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

herkesin bişi düşündüğü falan yok. blizzardın düşünmediği var. 2005'te WoW çıktığından beri her update, her expansion'da bu serverları çöküyor adamların.

işin server-overload vs tekniğini bilmiyorum ama yani update öncesi insan birazcık önlem alır lan. 11 yıldır sıkıntı çıkıyor yani, 1 kere çıkmayıversin.

herkesin düşündüğü bişey var işte
herkes çıktıgı gibi açıyım strim yapıyım vs diyo serverlar da gidiyo o yüzden yüklenmeden dolayı
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Yani elbette engelenebilir ama hangi extrem konuya göre hayatımızı düzenliyoruz ki adamlar bu extrem duruma göre serverlarını düzenlesin.

New York neredeyse her sene 2 gün kar tatili verir tüm iş yerlerine, direk valilik emri ile. Ve bunu "koca new yorkun karla mücadele etmeye gücümü yetmiyor" diye new york valisine her soran gazetecide aynı cevabı alır. "Böyle bir ekipman ve ekipi bütün sene sadece 2 gün çalışsınlar diye bulundurmanın maliyeti new yorkun 2 gün tatil edilmesi ile kaybedilen ekonomik kayıptan çok daha büyüktür"

Blizzardın normal server kapesitesinin 4-5 katı bir yoğunluk yaşıyor patch günleri. Bu sebeple kaybettiği müşteri vs maliyeti o serverları gerekli seviyeye çıkarıp bütün sene %20-30 performansla kullanma maliyeti yanında devede kulaktır heralde.

bu belli zaten yani cimrilik ve mantıksız olduğu için yapmadıkları belli.

ama yine dediğim gibi hiç teknik bilgiye sahip olmamamla birlikte, blizzard'ın 4 tane sağlam oyunu var: wow, diablo, starcraft, hearthstone

hearthstone'a patch geldiğinde diğer oyunlardan kısıp falan hearthstone'a 1 günlüğüne ödünç veremezler mi bu serverları mesela. belli yani yüklenme olacağı ve çökeceği.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...