Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

yav said:

O diil de su nerflerden sora, yeni meta nolur hesaba çok katmazsak freeze mage'in yıldızı çok parlayacak gibi, alex'i ice block'u falan ellememişler, secret eater sokcturaklar illa destelere. Bakalıms

reddit'ten falan mı gaza geldin bilmiyom ama freeze mage için iyi oldu druid patladı falan diyolar reddit'te. millet de yardırmış evet ya hülooğ falan diye.

ama mad scientist'in gitmesi İNANILMAZ önemli, öyle böyle diil. şu anda bile eline mad scientist geldiği oyun ile gelmeyen oyun arasında dağlar kadar fark var. inanılmaz yavaşlayacak deck. bir minion düşün ki oyunun başında rakibin 3/2'si ile takaslanıyor, 3 manalık bir kartı direk oyuna koyuyor, ayrıca deckinde ulaşmak istediğin X karta seni 1 kart daha yaklaştırıyor. Aynı zamanda da Ice Block'u stabil bir şekilde her oyun ilk 8 turda çekebilmeni sağlıyor.

nasıl olacak bilmiyorum gerçekten. meta'nın çok sağlam yavaşlaması lazım.

ayrıca shieldmaiden ve death's bite gitmiş olsa da, CW'ye dokunulmadı ve CW yaklaşık aynı gücünde kalacak, meta'nın %30'u falan CW olabilir, o zaman da Freeze Mage oynanamaz.

vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

freeze mage gvg'den evvel yok muydu?

gvg'den önce oyunda hepi topu 300 kart vardı, healadin falan geziniyordu etrafta :D beta'dan bahsediyoruz bu arada, bildiğin beta :D sonra baktılar freeze mage fena dövüyo milleti dondura dondura, bütün freeze'leri 1 mana arttırdılar. aşırı yavaşladı. sonra mad scientist geldi ve yeniden doğdu.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hearthstone'un en nefret ettiğim noktası kart oyunuyla milyonları ilk defa tanıştırması oldu. deck-pack ayırımını yapamıyorlar. ağzım yüzüm gözüm seyiriyor lan :D yapmayın.

once pack yazıp sonra deck diye degistirdim hem de hahaha. kafa yanmıs benim, yeni tanısmamla alakalı degil.
Sosyal ağlarda paylaş

arena tarihinde 9 tur içerisinde görebileceğiniz açık ara en iyi decki gösteriyorum size. bundan daha iyisi yok 9 tur içinde görebileceğiniz.

- ilk tur coin defias, ikinci tur backstab + undercity inerek haunted creeper gibi kalite ötesi bi minion temizleniyor.
- Flame Juggler ile %50 vurması gereken yaratığa vurup çok temiz bi trade yapıyor.
- Mech Warper ile Iron Sensei aynı tur inilip kombolanıyor.
- Dark Iron Dwarf topdeck edilip 2 atak ile 4 health'imi öldürüyor.
- Sunwalker iniyor.
üstüne de.....

Hayatımda ilk defa bir rakibe küfür ettim baya ana bacı dümdüz. Böyle bir deck olabilir mi lan..... Sol tarafa bakıyonuz:

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...