Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

bence herkes için iyi ya şu son haber
yeni başlayan, başından beri oynayan, ve de blizzard dahil herkes :D

- - -

mesela, geriye kalan kartları nerfleme işini yaparak fazlaca denge sağlamaya çalışırlarsa bu sefer Wild mod da cazibes kazanmış olacak, ki wild mod ile de ranked oynanabiliyor.

Ben isterim ki wild mod ezik bişi olsun, eski kartları gönül rahatlığıyla kırayım ve iki meta birden takip etmek durumunda kalmayayım.

Demek istediğim standard mod ile gelen dolaylı nerf'ler (e.g. avenge minibot muster yokolması) çok daha sağlıklı sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

önceki sayfadaki postlara istinaden:

1) olm maloz musunuz la, giden expansion/adventure'lar disenchant edilince full dust vermeyecek tabii ki. blizzard'dan ne bekliyonuz :D

2) kağıt üstünde şu anda druid dövecek gibi duruyor standart'ta. ama druid'den 4 tane falan kart değiştirecekler. force of nature, dotc, ancientlar potansiyel olarak değişecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

arezd said:

G&G kartlarını kırınca full dust olacaksa, şu an pack olarak G&G abanıp standard gelince fazla çıkan kartları bozdurmak mantıklı sanki?

bence değil.
gvg'den çıkan kartları 4'de 1'i değerine sahip olacaksın dust olarak.
gvg aldığın kadar gold'u saklayıp yeni gelecek paketleri satın aldığında ise işe yarayan bir sürü kartı çıkarma şansın olacak 1/4 yerine 1/1 değer demek o da.

benim gvg 17 kart mı ne eksik, drboom voljin ve malganis varmış legendary olarak. oturdum hesapladım işte tüm gvg ve naxx kırdığımda 6500 dust ediyor. feelsgoodman
2-3 ay içinde de 3000 gold biriktirsem yeni metaya para harcamadan adapte olabiliyorum gibi bişey.

Druid'den savage roar nerf yiyecek yüksek ihtimalle. Umarım ramp'a uygun bir meta oluşur. Cenarius'a özenip craftlamıştım 2 gün oynayıp koydum kenara. Çok isterim ramp oynayabilmeyi druid'le. Kİ, LoE'de çıkan SAGA mı NAGA mı, o kart mesela bunun gerçekleşeceğine bir işaret bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Duyuru sayfasındaki FAQ'da yazıyor, eskiyen kartların normal şekilde DE edilebileceği. (1'e 1 değil yani, 1'e 1/4)

Golden koleksiyon dizenler ağlıyo valla 1-2 yerde gördüm ki haklı sayılabilirler. Ben de özeniyodum golden kartlara son zamanlarda ama her yıl değişecekse gereksiz bir yatırım olur, aşırı para harcıyor olmadıktan sonra oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

önceki sayfadaki postlara istinaden:

1) olm maloz musunuz la, giden expansion/adventure'lar disenchant edilince full dust vermeyecek tabii ki. blizzard'dan ne bekliyonuz :D

2) kağıt üstünde şu anda druid dövecek gibi duruyor standart'ta. ama druid'den 4 tane falan kart değiştirecekler. force of nature, dotc, ancientlardan potansiyel olarak değişecektir.

EAHU yaniii okumadim log fln. ama pyro öyle yazınca oha lan dedim. Ömür boyu dustla yaparsın gereken kartları :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

allahım yaleppim. o kadar büyük bahtsızlıklar var ki şu anda anlatılamaz durumda. deckte 4 heal var, 10 kart kala hiçbirini çekemiyorum yeniliyorum, deckte 2 equality var, 5 kart kala çekemiyorum yeniliyorum. turn 2 doomsayer'ımımı karşı, secretkeeper'ını 3 secretla şişirip öldüren mi dersin... son 3 günde inanılmaz şeyler oluyor.

kafayı sıyırıcam lan. aaaaaaaaaaaaa

demin yine 6 kart kaldı destede, anyfin ve equality gelmedi, ağzıma sıçılıyordu... ama o şekilde, anyfin'siz yendim handlock'ı. nasıl oluyorsa anasını satiim :D

deck çok şeker ya. hele işlerken muhteşem zevk alıyor insan. temizle- kart çek, temizle-kart çek. karate kid gibi hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sabonis said:

allahım yaleppim. o kadar büyük bahtsızlıklar var ki şu anda anlatılamaz durumda. deckte 4 heal var, 10 kart kala hiçbirini çekemiyorum yeniliyorum, deckte 2 equality var, 5 kart kala çekemiyorum yeniliyorum. turn 2 doomsayer'ımımı karşı, secretkeeper'ını 3 secretla şişirip öldüren mi dersin... son 3 günde inanılmaz şeyler oluyor.

kafayı sıyırıcam lan. aaaaaaaaaaaaa

demin yine 6 kart kaldı destede, anyfin ve equality gelmedi, ağzıma sıçılıyordu... ama o şekilde, anyfin'siz yendim handlock'ı. nasıl oluyorsa anasını satiim :D

deck çok şeker ya. hele işlerken muhteşem zevk alıyor insan. temizle- kart çek, temizle-kart çek. karate kid gibi hissediyorum.

lan ara verip verip oynuyorum ama yetmiyor lan. bugün bişi var. duşa falan mı girsem napsam.

2x wild pyro, 2x muster, 2x doomsayer, 2x bluegill yerine bunlar geliyor, deckte ki açık ara kullanılamayacak 4 kart löbörs diye geliyor (hard mulligan'a rağmen).

Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Mecburen standart, çünkü bütün Blizzard turnuvaları standartta yapılacak. Tüm pro'lar standart oynayacak, turnuva davetleri sadece standart rankı üstünden yapılacak vs.

mecburen fln. degil zevkli olan standart olucak. Şu sekide adamlar denge kuramiyor yada kurucaz diye yeni orj. kartlar ekliyemiyolardı. wild biraz fun'a kayıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...