Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Trolle ne alakası var yahu. Hemen bir ötekileştirme çabası. Troll böyle olmuyor canım.

Korede geliştirilen oyunlara dayali deneyimden yazdim onu.

Suprise me =)

olm bişey dicem sen albion'da o kadar kasmıştın Annen inc. lead etmiştim vs ve orada çok daha lineear di oyun harita hatırlarsın. Tamam pvpsi daha uo gibiydi vs. de bu oyun daha sandbox hem. Senin için yaratılmış . Gel oyna direkt akarsın. 35 lira lan direkt çıkarıyor yani parasını
Sosyal ağlarda paylaş

Bebisim parasi sorun degil. 150 dolar olsa da basar alirim da ben sahsen bu tarz oyunlari pvp amaçlı oynuyorum. Bu oyunda pvp ve combatin adam olacagina ihtimal vermiyorum. Çok amatör ekip, motor felaket, kore baseli falan. Temeli patlak yani. Albionda anira anira pvp yapmak icin irgatlik yapiyorduk. Bunda irgatlik yapmak icin irgatlik yapiliyor. Farmville baya su haliyle. Pve, pvp, combat adam olursa ilerde yine bakarim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nasıl organize edecez onu, imkanı yok oyle bir organizasyonun dun bile 3 kisi calısıyo 5 kisi yatıyo duvar ormede.

onemlı olan bu bınaları cekerken hıza almak, o hızayı olusturmak ıcın ıste yavas yavas duzenleme yapabılırız

ama tarla olayına katılıyorum soyle buyuk alan cevırmeyın arkadaslar cıtlerle. kucuk tarlalarda gayet ıs goruyor. tarlarları mesela maksimum 1 bina boyutu olacak kadar belirleyelim kisi bası.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bir spreadsheet açalım herkes yazsın nickini, kim var guildde bakalım, liste oluşsun. Herkese sınırlı bir alan verilsin. Örneğin 2 bina koyma + etrafa workshop kuyu, tarla gibi küçük şeyler koyacak yer.. Eski şehirde guild hall ve crafting bianları olsun.. Çevresi yerleşim yeri olsun.

Böle olursa baya yer kalır bence ve düzenli olur.

çünkü bazı arkadşlar 6-7 tane bina atıyor etrafa bazıları 1 tane atacak yer bulamıyor. . Bir crafting binasından bir sürü var vs. çöp gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler guildi ikiye bölmek bu kadar zor değil. surları ortadan ikiye böldüğümüzde bir tarafın duvarına yalnızca guild 1'in, bir tarafa ise guild 2'nin adamları kuleleri yerleştirecek. bu sayede guildler kendi taraflarındayken taranmayacak.

ha diğer tarafa geçilirse seks olur da yani temelde aynı binaları dikeceksek zaten diğer tarafa geçmem ben ölsem.

neyse ben dişçiden döndüm. Tarık Mengüç emrinize amade. ölümüne duvar inşaatı başlasın. bu gece bu duvar bitecek. her gece winter is coming lan resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

*
akirafes said:

Baba selamlar
Adam Kurt.ev barkla ugrasmiyor . kesif yapiyor ,ogreniyor oyunu.
*
*motorlu arac olayindan hoslanmadim.tasarlayacaklar sanirim.
[video]https://www.facebook.com/oddonegames/videos/vb.181084158671777/635798226533699/?type=1&theater?feature=oembed" width="459">

*sizin bolgedeki yaratiklar spawn olduktan hemen sonra binaya zarar verecek hamleyi yapmadan ölmesi icin kac kulenin ayni anda atack vermesi lazim . Deneyecek arkadasim paylassin lutfen.plan yapiyorum
*yaratiklar gece lambalarina saldiriyorlar sanirim. oyuncular lambalarimiz kayboluyor yazmislar foruma.
*simdiye kadar bilgi paylasan arkadaslarima tesekkur ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Teamspeak server ayaga kaldirdim pati koyu icin, 32 kisilik ama ne yazik ki, free edition.

Bilgileri Mighty ye gondericem, aksam ondan aldikca gelirsiniz, ben biraz gec girebilecem.

Cem sen de bidi bidi etme, dinoyla ne isin var, surda sunu 2 ay oynayacaz, kak gel.

Abi bende var zaten pati icin kurdugum mesajimi görmedinizmi lan dsfgsdg

onhtp.xyz

agar falanda oynadigimiz yer, burayi acik tutuyorum sirf pati icin sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...