Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
Bu oyun hayatımdaki en doğru kararlardan birini vermemi sağladı. O yüzden değeri büyük bende. 40 TL idi. Almıştım, 1.5 saat oynamaya çalıştım bu ne lan dedim. tam o ara steam refund özelliği gelmişti. refund ettim, Ark Survival aldım. O da 40 liraydı. BEST DECISION EVER.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Bu oyun hayatımdaki en doğru kararlardan birini vermemi sağladı. O yüzden değeri büyük bende. 40 TL idi. Almıştım, 1.5 saat oynamaya çalıştım bu ne lan dedim. tam o ara steam refund özelliği gelmişti. refund ettim, Ark Survival aldım. O da 40 liraydı. BEST DECISION EVER.

(tu) ark
Sosyal ağlarda paylaş

yoo olay o değil ki biz oynarken 30 kişi eğlendik mi eğlendik. şehrimizi kurduk pvp mizi yaptık mı yaptık. O yeter abi. Aynı Mortis Online ve Darkfall da yaptığımız gibi, ben öle oyunlara verdiğim paraya acımam. Hepsini bir şekilde bırakıosun zaten. Single player oyuna para verip bitirip de bırakiosun .

40 TL lan nedir yani.

Asıl mesela divisondan emin olamıyorum 70-80 Euro, onu verip 2-3 haftada bırakırsak o koyar mesela haha
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

yoo olay o değil ki biz oynarken 30 kişi eğlendik mi eğlendik. şehrimizi kurduk pvp mizi yaptık mı yaptık. O yeter abi. Aynı Mortis Online ve Darkfall da yaptığımız gibi, ben öle oyunlara verdiğim paraya acımam. Hepsini bir şekilde bırakıosun zaten. Single player oyuna para verip bitirip de bırakiosun .

40 TL lan nedir yani.

Asıl mesela divisondan emin olamıyorum 70-80 Euro, onu verip 2-3 haftada bırakırsak o koyar mesela haha

division baya iyi ya. ben tek oynuyorum şuan. 1 arkadaşla birlikte aldık. o 30 level olmuş. ona yetişene kadar tekim.

Paticikten de kimseyi tanımıyorum. :(

tek bile eğlenceli ama. al oynarsın. süper.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

division baya iyi ya. ben tek oynuyorum şuan. 1 arkadaşla birlikte aldık. o 30 level olmuş. ona yetişene kadar tekim.

Paticikten de kimseyi tanımıyorum. :(

tek bile eğlenceli ama. al oynarsın. süper.

Ben de şu an level 12 miyim neyim, birlikte oynayalım mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

40 TL lan nedir yani.

Sunu demeye gelmistim mortik demis, ne 40 liraymis lan veriyimde susun. Ne guzel eglendik iste 2 ay
Sosyal ağlarda paylaş

Steam incelememde olumsuz oy verdim ama aldigima pisman degilim
Pvp yada pve eklense daha cok ilgi gorurdu
[b]Xsyon[/b] isimli oyunda yeryuzu sekillerini de degistirme imkani var
Zamanla daha iyisini yapacaklar ama poe yapimcilarindan beklemiyorum
Çünkü 'katillerin oranı 1/4 civarinda olur' benzeri bir aciklama yapmisti admin.

Haritanin solundaki adayı ve bizim bolgenin biraz ustundeki kanyon bolgesinde bir alanı almak icin cok ugrasabilirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...