Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

akirafes said:

@di sana binek vereyim. oyuna girince haber ver. Ben girmiyorum bu ara wow dayım calıcaklar zaten

Abi eyvallah, ihtiyacim yok. Kendim yapayim edeyim istiyorum, zevki cikmiyo diger turlu de pati koy falan dendi diye soruyorum. Hali hazirda var olan community varsa oyunda icine girdyim diye ama grlmedi cevap.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu öğrenmek gelişmek için en uygun dönem, wipe beklediği için oynamıyor kimse her yer boş.

Normal de rahat vermezler gelişirken hırsız girer saldırı olur malzeme kıtlığı yaşarsın bulamazsın herkes topladığı için, ben ilk başladığımda boş yerlere kuruyodum adamlar gelip saldırıyordu bizim bölgemiz diye adamlara da baya uzağım üstelik, o bölgede maden vs topluyorum şonuçta adamlara kıtlık çıkarıyordum, anlayacağın öyle sorunlar yaşamazsın şu sıralar rahat bir şekilde takılırsın.

Tavsiyem ağaç ve taşa yakın olan bir yere yerleş her şeyi kura kura git öğrenirsin hemen hemde istediğin gibi olur ben de öyle keyif alıyorum.

oyunda kendin bir yer kuracaksan en çok ağaç lazım olacak.

çöle yakın olan ormanlık bir yer şeç kendine iron lazım olunca uzak da kalmasın copper la işin baya sürecek zaten ormanlık dağlık alanlarda baya çok oluyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...