Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

oyun kesinlikle kötü değil, her türlü 31tl yi hak ediyor, benim de erken erişim almakdan çok dilim yandı bunuda aldım pişman değilim simdilik baya keyif ve heycanla oynuyorum.

ada da bir yaşam var hissetiriyor kendi.

Tek başına oynamayı düşünüyosan pk gibi takılırsın işin biraz zor olur kuytu bir köşeye ufak bir yerleşim yapıp haydut gibi takılırsın yada yaşamaya çalısırsın işte.

İşin zevkli kısmı çok kişili oynarsan zevkli olucak gibi köyünü guild'ini kuracan ne kadar büyüksen o kadar az ilişen olur doğanının kanunu

O ultima'daki özgürce istediğini yapma hissini çokdan vermiş.

oyun erken erişimde baya oynanır durumda ilerisi için baya umut verici

Heleki uzun zamandır steam'de böylesine hype alan oyun görmedim yapımcılar zevke gelmiştir işe koyulmuştur simdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

solo hem cok zevkli hem cok zor .
oyundaki herseye zarar verebiliyorsunuz bu çok mukemmel bir ozgürlük .
istedigin yere ise istedigin yapıyı kurabiliyorsun bu cok daha özel bir özgürlük .
Pk ken defense kulelerinin bana saldırması ise protesto edilecek bir sey .
full loot ise çok kötü :P
Dikkat cekici olan ise tüm dagları ne kadar zor gözükse bile aşabilme olanagınız .
yada ben senelerce oynıya oynıya iyi bir zıplamacı tırmanıcı olmuşum .
Ha bu arada 6 saatir hırsızlık yapıyorum . Hic bu kadar zevk almamıştım .
haritada vadilere dar bogazlardan girişler var tower defense oyunlarındaki gibi acaba tower kurarak bu vadiler tutulabilinirmi ?
kuleler cok iyi vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ilk yapamaları gereken şu yapıları yıkmak bu kadar basit olmamalı, uzunda sürse yumruk atarak bile yıkılıyor mesela yapılar belli silahlar yıkmalı hammer falan adam zevkine gelip yıkmamalı yada yıkmak için emek sarfetmeli gibi.

WoodsOfYpres solo takılcaksan kuytu ayak üstü olmyan bir yer seç genelde üsenip dokunmazlar yapına ama güzel bir yerdeyse sen yoksan yıkarlar yerine konmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

gece biraz uzun aslında ama güzeligide orda belki .
Ben sabahın ilk ışıkları ile saklandıgım yerden çıkıp koşmaya başlıyorum .
Çok güzel bir his.
Şöyle bir 50 kişilik pk ordusu düşün güneşle saldırıyor önünde ne var yok rahat bir 10 kale alırlar. heryeri tarıman ederler.
Yalnız depo olan binayı yıkınca icindeki loot u alamıyorsun bina ile oda gidiyor
Lock pick skilli ile once kapıyı acıp icine yagmalamak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...