Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

O makasla biyiklar gidecek olm raad olun.

Aceace said:

Jem Karacan'ın son 2 yılda çıktığı 20 maç ya var ya yok. Adamı isteyen yok. 500k'yı çıkarıp vermeyi düşünecek takım da yok. Almak büyük fail tamam ama 500k garanti veriliyorsa art niyet ararım.

Anadolu takımları ile Galatasaray arasındaki makas daralıyor. Fenerbahçe'yle Anadolu takımları arasındaki makas ise açılıyor. Daha açıklayıcı oldum umarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jem karacan transferi cok garip yahu.

2014-2015 -- 11 maç , 601 dk 1 gol , 1 asist
2013-2014 -- 7 maç , 535 dk. 2 gol , 1 asist

Ofansif adam değil defansif orta saha desen, süre almammış,
Defansif adam değil ofansif orta saha desen, tabelası yok,

Ha bide "ağbii 500k euro abi tutarsa tutar, tutmazsa para değil"
baya saçma bi mantık, komple maç başı olsa belki o risk alınabilir di ama 500k garanti anlamsız olmuş, ve ağır diz ve bağ sakatlıgı geçirmiş bir adamdan bahsediyoruz.

bir garip transfer hikayesi.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

su bi sezon once kac macta oynamis istatistigine niye takiyor insanlar cozemedim. bugune kadar bir tane ornek gormedim ben 1 sene once az macta oynadigi icin bir sonraki sene buna bagli olarak kotu oynamis olan. aksini de cok gordum.

son 4 senede 3 sampiyonluk goren takimin anadolu takimlariyla makasi nasil daraliyor bir anlatin bana yahu.

3 sampiyonlukta sirasiyla 1. ve 2. yle olan puan farklari:

9,13
10,21
3,8

aydin+bruma gitti podolski geldi, antalya ya etoo geldi diye mi makas araliyor :)

fenerbahceye gelirsek melosuz su kadrodan bir tik ustun kagit uzerinde evet. ama kagit uzerinde.

derbide 6 tane tıklayınca anlarsın hahahahaha :D

noldu pırlanta kaçakcısı gitti mi? :p
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrion said:

Jem karacan transferi cok garip yahu.

2014-2015 -- 11 maç , 601 dk 1 gol , 1 asist
2013-2014 -- 7 maç , 535 dk. 2 gol , 1 asist

Ofansif adam değil defansif orta saha desen, süre almammış,
Defansif adam değil ofansif orta saha desen, tabelası yok,

Ha bide "ağbii 500k euro abi tutarsa tutar, tutmazsa para değil"
baya saçma bi mantık, komple maç başı olsa belki o risk alınabilir di ama 500k garanti anlamsız olmuş, ve ağır diz ve bağ sakatlıgı geçirmiş bir adamdan bahsediyoruz.

bir garip transfer hikayesi.

http://fotocdncube.gazetevatan.com/vatanmediafile/Sampiyon620x350/2014/09/02/transfer-tarik-camdal-a-yaradi-1030425.Jpeg
Sosyal ağlarda paylaş

Hale bak.

Şampiyon olduk.

Dördüncü yıldızı aldık.

Devler Liginde gruplarda oynayacağız.

Sanki takım dip yapmış, başarısız olmuş, tarihinin en iyi dönemlerinden birinde değilmiş gibi ağıt yakılıyor. Sayfalardır bir tane olumlu/inançlı/destekleyen post yok.

Ben GS sporcusu olsam bu forumu bulsam okusam çekip gitmek isterim bi spor ülkesine ispanyaya ingiltereye falan. Bu lavukların daha bi 50 senesi var derim. Yönetim, teknik direktör, sporcu değil ama... Sporsever kalitesi olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Hale bak.

Şampiyon olduk.

Dördüncü yıldızı aldık.

Sanki takım dip yapmış, başarısız olmuş, tarihinin en iyi dönemlerinden birinde değilmiş gibi ağıt yakılıyor. Sayfalardır bir tane olumlu/inançlı/destekleyen post yok.

Ben GS sporcusu olsam bu forumu bulsam okusam çekip gitmek isterim bi spor ülkesine ispanyaya ingiltereye falan. Bu lavukların daha bi 50 senesi var derim. Yönetim, teknik direktör, sporcu değil ama... Sporsever kalitesi olarak.

Sostizm, sırf seni banlamak için bu yaşımdan sonra gidip yazılım mühendisliği okuycam, Londra ya yerleşicem, di işi yabancıya devretmeyecek, genel yönetici olup ilk iş olarak seni ve seninle aynı IP range den bağlanan herkesi banlayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Sostizm 5. yıldızı taksak da şı Tarık a 5 milyon verilir mi yahu

bence verilmez, hele ki o mevkiye yedek oyuncu alıyorsan hiç verilmez. Ben hiç sevemedim TArığı ve kesinlikle yanlış transferdi ama yabancı yasağı zamanı, Sabriden umut kesilmişken alındı o adam. Kabul etmeyeceksiniz ama asıl sebebi Sabri Ölsüncü taraftardır Tarık transferinin sebebi.

Beni banlamak isteyen kardeş.

Banlanmak için suçum nedir? Sporsever olmak? yenilse bile takımını alkışlamak - ki şampiyon olduğu için alkışlıyorum en çok ona kızıyorsunuz.

Oyuncular kötü
TD cahil köylü
Yönetim vizyonsuz
Takım rererööö

bunları desem sizden mi olucam? Vampir gibi zombi gibi ısırılıp sizden birine dönüşünce banlanmaktan kurtulabiliyor muyum? Alıştırayım kendimi

Berbat Burak! Saçı da kötü. Aptal selçuk git bizim takımdan. Sabri sen ÖL! HAMZAAAA senin yatçak yerin yok, Ronaldo al bize Messimiz olsun pis vizyonsuzzzz.

Nasıldım? becerebildim mi size layık paticik olmayı?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

bence verilmez, hele ki o mevkiye yedek oyuncu alıyorsan hiç verilmez. Ben hiç sevemedim TArığı ve kesinlikle yanlış transferdi ama yabancı yasağı zamanı, Sabriden umut kesilmişken alındı o adam. Kabul etmeyeceksiniz ama asıl sebebi Sabri Ölsüncü taraftardır Tarık transferinin sebebi.

Ayrıca örnekleri çoğaltırsam bir çok örnek var mesela pandev, cemali, td değişikliği vs vs işler çok karışık. Bu karışıklığa şansımız yaver gittide şampiyon olduk. Fener şu transferleri 4. yıldız aşkına geçen sene yapsaydı işimiz daha zor olurdu diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Hale bak.

Şampiyon olduk.

Dördüncü yıldızı aldık.

defans dörtlüsü, geçen sene CL'de 1 puan aldığımız zamankinin aynısı. benzer rakipler gelirse aynısını mı yaşayalım yani bu mudur?

geçen sene ismail kartallı, emenikeli, selçuklu fb gitti, şimdi nani, rvp getirdi. bizdeyse melo gibi görevini çok iyi yapmasını geçtim, takım kötü oynarken bile takımın üzerinde ölü toprağını atan, ateşleyici adamı gönderdiler. hamza hamzasson hala bizi şampiyon yapanlara ihanet etmem desin, galatasaray'ı yeniçerilerin çiftliğine çevirsin iyice. neyse ki bjk bizden kötü durumda tek avuntu bu olur herhalde. pektemek izlemekten iyidir burak

her şeyi geçtim. geçen sene ligte kaç maçı rahat izledik?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...