Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Gerçi şimdi gördüm, Uğur Karakullukçu güzel demiş Jem transferi için asdfsad

said:
CM'de boşta diye gaza gelip imza attırılan, sonra da "Ben bunu niye aldım" dediğiniz oyuncular gibi... Biraz acı konuştum ama bence bu.

Garanti ücret harbi bilmiyorum ya, iyi dedim biraz önce de sanırım fazla cidden. Toparlanırsa daha fazlasını hak edecek potansiyeli vardı da işte yıllardır onun fersah fersah gerisinde. FM de bile alınmıyordu artık ahsdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce de yazdım
hamza dengeoğluna güvenmek istiyorum
eldeki topçuları adam edip dengeli bir şekilde oynatabileceğine dair ama geçen yarım seozn bok gibi oynadık
şimdi bjk patates olsa da fb hayvan gibi oldu, cl den zaten umut yok
tarık diye bir şey var xabri sakatlandığı an takım gümleyecek
Sosyal ağlarda paylaş

Hamza'ya güvenilmeyeceği gün gibi ortada. Yapmayın etmeyin.

Yeni başkan belki bir şeyler yapar diyordum, ondan da cacık olmayacağını son açıklamalarından anlıyoruz.

Takım yine şampiyonluğa aday, ama öyle olmasının sebebi olağanüstü performans gösterme kabiliyetine sahip birkaç oyuncu: Muslera, Sneijder, kalırsa Melo, şapkadan çıkan Yasin, biraz olsun bu Hamza'yla coşarlarsa Selçuk ve Burak.

En azından FM 16'ya ümitliyim ben. Bu yabancı kuralı ve elde satılıp da gelir elde edilebilecek bu kadar çer çöp oyuncuyla fantastik kadro kurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce Peter's principle'dan bahsetmiştim sanırım. Hamza aynı mantık, yönetemeyeceğini, iyi bir kadro kurarsa dengeleri tutamayacağını kendisi de çok iyi biliyor. Hükmedebileceği adamlar alıp, şapkadan tavşan çıkarma derdinde.

İşte büyük kulüp olmanın farkı budur. Şampiyon yapmış olması onun o yükü kaldırabileceğinin göstergesi değildir. En ufak hatada ben hata yaptım özür dilerim diyen bir adam zaten ciddi şekilde o sorumluluğun altında eziliyordur, iyi adam olması hiç birşeyi değiştirmiyor Hamza'nın. Maalesef yetersiz, ve ağır patlayacağız bu sene.

Gs gibi dünyanın öyle veya böyle ilk 20-30 takımından birinin hocası o kalitede biri olmalıyken, şu anlamsız bizim çocugumuz edebiyatı çok canımı sıkıyor..

Gene boşa giden paralar, gene reset. Bu ülkede gerçekten vizyonlu, işi hakkıyla yapıp çatır çatır başarılı olabilecek bir adam niye gelemiyor arkadaş hiç bir kurumun başına?
Sosyal ağlarda paylaş

Özbek Fener'in transferlerini eleştirmiş. Alelacele yapılan transferlerin doğru mu yanlış mı olduğu ortaya çıkacaktır demiş.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29496035.asp

Keşke biz de Jem gibi nokta atışı transferler yapsak da doğruluğu tartışılır transferler ile strese girmesek :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bir bakıma hakkı var, ama aceleden dolayı değil bilgisayar oyunu gibi kimi bulsan yapıştır taktiğiyle yapılan transferler ileride sorun çıkartabilir.

Hem oyuncu sayısını azaltmak dengede tutmak lazım, hem de kadro derinliği ayarını tutturmak.

Mesela RvP gelirse eğer Fernandao transferi, hele elde o kadar forvet varken çok gereksiz kalır.

Aylar öncesinden plan program yapılıp ona göre yapılması lazım transferin ve hızlıca da bitmesi lazım. Yoksa hem herkes alacağını alacak, hem de son dakika kazığı yenecek.
Sosyal ağlarda paylaş

eger cift forvet oynayacaksan normal gayet; sow, fernandao, rvp 3 forvet var. az bile. bir de genc yedek lazim altyapidan cikan.

tek forvet oynayacaksan evet cok, bu sefer sow'u solda degerlendirecek demek, o dogru degil pek bence. gerci sow'u solda degerlendirmeyecekse solda bir tek stoch var. ha bi de alper varmis. e o zaman 3 tane de cok oldu. sagda bir tek nani var mesela, baska kim var cikaramadim eheh. KRASIIIIIC var tabi.

ortasahanin ortasinda asil sacmalik basliyo. simdiden topal, diego, souza, meireles, holmen, uyar zeybek. stoperlerde yeterince rotasyon var ba kadlec ikilisiyle. sol bek, sag bek ve kalecide de sikinti yok.

sanirim teknik direktorun aklinda iki ayri taktik var fb icin ve bunun icin ortasahada bir tane diegonun biraz daha az ofansifini ariyor bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Özbek Fener'in transferlerini eleştirmiş. Alelacele yapılan transferlerin doğru mu yanlış mı olduğu ortaya çıkacaktır demiş.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29496035.asp

Keşke biz de Jem gibi nokta atışı transferler yapsak da doğruluğu tartışılır transferler ile strese girmesek :(

http://img.hurriyet.com.tr/_np/2680/30322680.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...