Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

alamazdın, zaten size gelmeden önce en pırıltılı olan sağbeki aldınız işte, büyük usta tarık. ondan önce de yine aynı mevkide oynayabilen görev adamı veyseli aldınız. gördük yani yok türkiyede öyle kaliteli sağ-sol bek fazla. olanlar da bize geliyor işte sdsfds

olsa banko ilk 11 oynatacağın adamlar hasan ali (tellesi savunmada keser hücumda koşmak dışında bi marifeti pek yok) ve şener bizde yedek. şener yedek kalmayabilir tabi onu görücez.

Yerliler beni ilgilendirmez ki bu saatten sonra. Ama maalesef yönetimleri ilgilendiriyor. Menajerlerin ekmek yemesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

mancini hırs yapmış

gerçi mancini adam gibi adamdı
adamı hayat küstürdük

http://galeri12.uludagsozluk.com/532/roberto-mancini_606904.jpg

şu maçta yerlilerin yaptığı satışın haddi hesabı yok

şimdi aklıma geldi de
selçuk garanti sevgilisine gitmiştir o maçtan önce
hazır ingilitereye gelmişken
maçın da içine etmişti
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Haldun Üstünel'in transferlerini de pek beğenmiyordum açıkçası. Adama stoper ve defansif orta saha diye yalvarırken Avrupa'dan gidip Dos Santos ve Jo ile dönüyordu. BAM üçlüsü o dönem bir araya gelmişti ama açıp bakıyorum ilerde Baros, Kewell, Keita, Nonda, Dos Santos vs. ilginç bir futbol aklı vardı adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun yöneticilere “Sabri’yle sözleşme imzalanmasını istiyorum. Çünkü o Galatasaraylı. Kadro dışı kalmasına rağmen tek laf etmeden çalıştı ve takıma girdikten sonra da şampiyonlukta pay sahibi oldu. Tarık’ı bile transfer ederken 5 milyon Euro harcanıyorsa Sabri bu parayı neden almasın? Bu parayı ona verin.
Benim bu kadar da kredim yok mu?” dediği öğrenildi.

Bunun üzerine yönetim Sabri’yi çağırdı ve Hamzaoğlu’nun belirlediği miktarda paraya imzayı attırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

"Max Damage" said:

Ben Haldun Üstünel'in transferlerini de pek beğenmiyordum açıkçası. Adama stoper ve defansif orta saha diye yalvarırken Avrupa'dan gidip Dos Santos ve Jo ile dönüyordu. BAM üçlüsü o dönem bir araya gelmişti ama açıp bakıyorum ilerde Baros, Kewell, Keita, Nonda, Dos Santos vs. ilginç bir futbol aklı vardı adamın.

Takımda (sezonu kapatmamış) forvet yoktu Jo ve Dos Santos alınırken, Arda'yı santrafor oynatıyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Jo'yu doğru düzgün forma şansı bile bulamaz ve Avrupa maçlarına çıkamazken üstelik de ortalama performansı da fena değilken mağlubiyet sonrası bara gitti diye taraftar yuhalamıştı, hiç unutmuyorum. Adam şaşırmış çevresindeki oyunculara "Beni mi yuhalıyorlar?" diye sormuştu anlamamıştı bile. Böyle de saçma sapan bir taraftarımız var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...