Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Hay yapacağınız işin be.

Gördüğü her kameraya takım içi dengeler, ekonomik olacağız deyip Sabri'ye 1.8 milyon Euro'luk sözleşme vermenin hiçbir izahı yok.

Futbolda dün yoktur. 2 kupa Aralık ayında zirveden 6-7 puan geri düşünce unutulur gider. Yazık yani, şu yapılan işlere bak. Yeni sezon için gram heves yok.
Sosyal ağlarda paylaş

berbat geçen bir sezonda şampiyon olduk diye herkes bi havalarda

muslera, melo, sneijder, ikinci yarı yasin'in çabaları ile şampiyon olduk. takım enkaz durumunda. herhalde gruplarda 0-1 puanda falan kalınca aklımıza dank eder hamza'nın yetoluğu

yerlilerin çiftliğine döndü takım iyice gg. fenerlilerle dalga geçiyoruz, aziz'in çiftliği diye de bir farkı yok. şampiyonluk geliri bile belli tiplere yediriliyor ne biçim ülke lan bu
Sosyal ağlarda paylaş

Hashtag çok ayıp olmuş ama. Hatta hayvanlık olmuş.

Sabri GS'nin altyapısından gelme, en az 15 senedir bu takımda yer alan, yıllarca kaptanlık yapmış, defalarca farklı hocalardan kesik yiyip yiyip tekrar takıma dönmüş bir adam. Bu sezon enkaz halde rakiplerin yetersizliğiyle şampiyon olmuş olabiliriz, ama performans artışında Sabri'nin de (Tarık'tan sonra) bir payı olduğu ortada. Dahası, adam bugüne kadar hiçbir terbiyesizliği ve şımarıklığı olmayan sayılı oyunculardan. Adamı kendisi karşılayıp hoşgeldin demişken kaptan haliyle yeni teknik direktör gelir gelmez görmeden kadro dışı bıraktı, adam "Olabilir, burada tek başıma çalışıp tekrar takıma girmeye çalışacağım" dedi, 10. haftada yine sahadaydı. Yetersiz kaldığı çok maç oldu, ama pek çok "GS çocuğu" futbolcunun aksine "trip atmak için kasıtlı oynamadığı" maç hiç olmadı.

Ortalama performansta GS için yeterli yetenekte veya kalibrede mi derseniz, değil. Yaşı 30 olmuşken hala sözleşme yenilenmesi mantıklı mı? Belki düşük fiyata evet, hem altyapı hem yılların oyuncusu olarak rotasyonda olur, ama bu fiyata değil. Eminim düşük ücret de teklif edilse kabul edecekti zaten.

GS düzeyinde olmayabilir, yetenekli olmayabilir. Ama Sabri'ye hırsız diyen taraftar kendine Galatasaray'lıyım demesin. Burada mod olmasam bir küfür de kullanırdım hatta, gitsin bir çay koysun demekle yetineyim.
Sosyal ağlarda paylaş

1 ayda vizyonsuz başkan ve hamza ile şampiyonluğu çok güzel hiç ettiler. Yarın da Eray ve Aydın sözleşme yeniledi haberi çıkar.

Hamza da çıkmış hiç transfer yapmasak bile CL de başarılı oluruz diyor. Abi nasıl bir hakimiyet kurmuş yerli tayfası bu adamın üstünde. Kukla İsmail Kartal dan farkı yok bu adamında.
Sosyal ağlarda paylaş

Ünal Aysal Prandelli'yi ne güzel kandırmış yalnız lan ahahahah

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29323896.asp

Prandelli said:

O günlerde vizyoner biriyle; Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile tanıştım. Siz benim projem için doğru insansınız" dedi. Ben de 'Projelere inanmam' dedim. 'Benim projeme inanacaksınız çünkü, bir İtalyan, bir Alman, bir İngiliz, bir de Belçika'dan kulüp alıyorum. İçinde bin 600 gencin bulunduğu 4 kulüp. Siz bir yıl antrenörlük yapacaksınız, sonrasında bu dördünden sorumlu olacaksınız' dedi. Buna inanamayacağımı söyledim. Bana, '150 kişinin yardım edeceğini, Galatasaray'ın 30 milyon taraftarıyla büyük bir camia olduğunu' anlattı ki bu bir şaka değil. Sonra Viyana'da bu anlattığı projelerin, hiç gerçekleşmeyeceğini anladım. Ardından, Ağustos ayında yöneticilerden Ebru Köksal geldi ve başkanın söylediklerinin sadece fikir olduğundan bahsetti. Başkan ise söylediklerinin stratejilerinin içinde olduğunu belirtti. Ben de güveniyordum. 'Şimdi büyük bir kutlama yapacağız. Taraftarlar seni seviyor. Ben istifamı vereceğim. Göreceksin kabul etmeyecekler' dedi ve istifa etti, sonra da bir daha kendisini görmedim. Sonra yeni yöneticiler geldi. 'Birinci sıradayız değişiklik düşünmüyoruz' diye garanti verdiler ama işimize son verdiler."
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...