Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

souldarkorn said:

Şöyle birşey var ne kadar doğru bilemem. GS yorumcusu yazmış.

SKANDAL///Halil Özer: "Galatasaray'ın elinde Grosskreutz'e dair imzalı evraklar da vardı. İmzalanmamışları göndermişler.

https://twitter.com/footbalista_/status/639151749681553408

https://pbs.twimg.com/media/CN6WJIGVAAAMccw.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Alman iyidir. Dortmund altyapılı milli takıma yükselmiş alman her türlü iyidir. Üstelik çok yönlü de oynuyor.

Hilbert, Ernst gibi iki tık daha "düz" Almanlar bile ne iş yaptı bu ligde, bu adam onlardan daha şaşalı olarak geliyor buraya.

Bu lig gecen senelerdeki gibi ultra yetenksiz kazmanot oyunculardan kurulu degil. Super lige yeni cikmis kici kirik diyebilecegimiz Antalya'da eto oynuyor. Bursa'nin as forveti artik sercan degil tom de sutter. Dzudzsak, Stoch falan cabasi. Matias Defederico, Marko Marin... Tamam bir anda Bundesliga Serie A olmadik ama lige eli yuzu duzgun adamlar yavas yavas gelmeye basladi. Seneye belki daha da iyi olacak. Ki bu lige Groskoys yeter zaten dedigimizde de Dursun gibi hedef kucultmus olmuyor muyuz? Bu takimin hedeflerinden birisi de Avrupa'da da basari degil mi?

Kendin de soyluyorsun takimin futbol zekasi dusuyor diye. Groskoys'u sag acikta as olarak oynatmak futbola ihanet olur. Bundesliga'yi hic izlememis taraftarlar "alman panzeri aldik" dediklerinde cildiriyorum.

Yedek icin transfer olsa tamam derim. Eyvallah cok guzel transfer olur. Ama buyuk takim as takima yetenek fakiri oyuncular transfer etmez. Bana 1 tane bile yeteneksiz sadece kosan as oyuncuya sahip buyuk takim gosterebilecegine inanmiyorum.

Iyi ki transfer patladi. Hem Groskoys'u Galatasaray'in ilk 11'ine yakistiramadigimdan hem de Dursun'un gidisini hizlandiracagini dusundugumden gayet mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FIFA, Galatasaray Spor Kulübü'nün profesyonel futbolcu Kevin Grosskreutz'un transferiyle ilgili yaptığı başvuruyu reddetti.

Başvurunun Galatasaray'ın savunmasında olduğu gibi zamanında yapıldığını kabul eden FIFA, ret gerekçesi olarak taranmış evraklardaki imza eksiğini gösterdi. Galatasaray'ın Borussia Dortmund'dan transfer ettiği oyuncu ancak ara transfer döneminden sonra, yani 01.01.2016 tarihi itibariyle Galatasaray formasıyla resmi müsabakalarda yer alabilecek.

sayılı gün çabuk geçer
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Rewendor said:

Alman iyidir. Dortmund altyapılı milli takıma yükselmiş alman her türlü iyidir. Üstelik çok yönlü de oynuyor.

Hilbert, Ernst gibi iki tık daha "düz" Almanlar bile ne iş yaptı bu ligde, bu adam onlardan daha şaşalı olarak geliyor buraya.

Bu lig gecen senelerdeki gibi ultra yetenksiz kazmanot oyunculardan kurulu degil. Super lige yeni cikmis kici kirik diyebilecegimiz Antalya'da eto oynuyor. Bursa'nin as forveti artik sercan degil tom de sutter. Dzudzsak, Stoch falan cabasi. Matias Defederico, Marko Marin... Tamam bir anda Bundesliga Serie A olmadik ama lige eli yuzu duzgun adamlar yavas yavas gelmeye basladi. Seneye belki daha da iyi olacak. Ki bu lige Groskoys yeter zaten dedigimizde de Dursun gibi hedef kucultmus olmuyor muyuz? Bu takimin hedeflerinden birisi de Avrupa'da da basari degil mi?

Kendin de soyluyorsun takimin futbol zekasi dusuyor diye. Groskoys'u sag acikta as olarak oynatmak futbola ihanet olur. Bundesliga'yi hic izlememis taraftarlar "alman panzeri aldik" dediklerinde cildiriyorum.

Yedek icin transfer olsa tamam derim. Eyvallah cok guzel transfer olur. Ama buyuk takim as takima yetenek fakiri oyuncular transfer etmez. Bana 1 tane bile yeteneksiz sadece kosan as oyuncuya sahip buyuk takim gosterebilecegine inanmiyorum.

Iyi ki transfer patladi. Hem Groskoys'u Galatasaray'in ilk 11'ine yakistiramadigimdan hem de Dursun'un gidisini hizlandiracagini dusundugumden gayet mutluyum.

Großkreutz kötü veya düz bir adam değil yalnız. Gidip Lukunku getirmediler yani. Tek sıkıntısı uzun süredir sakat olması. Sakatlıktan eskisi gibi dönerse taş gibi de oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...