Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft Windows / Office Ürün Anahtarları Satışı

Company

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

valla fiyatı 'çok' ucuz yaparsan bi tane office alasım var.

gerçi 2010muş office. 2013 yok mu?

Var var, Office Pro Plus 2013 var.
ÖM'den devam edelim isterseniz :)

Rotweiler said:

Hayırlı satışlar =)
3 senedir Dark da ben de buralardayız. Parselldik gibi bişey sayılır. Fiyatları düşürmen tabii ki güzel ancak, tercih meselesi ;)
Benim müşteri hizmetlerimi fiyata değişmeyecek çok adam tanıyorum.

Yine tekrarlıyorum, umarım bol bol satarsın ;)

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim,
Burası DH forumdan farklı ya :)
Evet sizi ve konunuzu görmüştüm önceden. Ben de size hayırlı satışlar dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

ben bvu arkadaştan bir tane office 2013 key'i aldım. saolsun indirimde yaptı. key'in legit olup olmadığını şu siteden kontrol ettiğimde

"Girilen Ürün Anahtarı, geçerli bir Ürün Anahtarı olarak tanınamadı. Lütfen girilen karakterleri kontrol edip yeniden deneyin. Yeni Office ürününüzü indirmek için bunun yerine www.office.com/setup yolunu kullanmanız gerekebilir. Veya farklı bir indirme sitesi kullanan daha eski bir Office sürümüne ait bir Ürün Anahtarını giriyor olabilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen ek bilgi almak için desteğe başvurun."

mesajını aldım ve mesaj attım. gerekirse para iadesi yapabileceğini söyleyip kontrol ettiğim siteyi istedi bende yolladım. şu anda cevap beklioyorum.

biraz öncede retail versiyonunu indirip aldığım key ile aktive edebildim office'i. ileride bir sorun yaşar mıyım yaşamaz mıyım bilmiyorum ama sıkıntı yok şu anda.

bilgi olsun diye yazıyım herkese.

belkide sıkıntı yoktur ben yanlış yerden kontrol ediyorumdur bilmiyorum. ama verilen key ile aktive edebildim office'i. herhangi bir sıkıntı gözükmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kontrol ettiğin panel kutulu retail keyler için olan panel.
Dijital retail keyler için o siteden kontrol edip validation alamazsın. Hepsinin serverı ayrı. Çünkü o siteden onay alırsan download da edebilmen lazım ama microsoftun istediği .isoları saklamak. .isoları windows 8 harici tüm piyasadan kaldırdı.
Dolayısı ile sakıncalı bir durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

boztu said:

Windows Server 2012 anahtarları standart mı data center mı?

Selam,
Her ikisi de var.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. İlk PM atan 3 kişiye istediği key 10TL kampanyası bitmiştir. Buna rağmen fiyatlar 20TL civarında olacak.
Fiyatları PMden sorabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Company said:

Mesajlarınız için teşekkürler.
@ShadowFax Herkese farklı ürün anahtarı veriyorum. Bunu kanıtlayamam. Güven kazanmam gerekli, bu yüzden ilk satışlarımda mümkün olduğunca indirim yapacağım.
@SenariouS DreamSpark'tan almıyorum.

Ayrıca ürün anahtarları retail'dir, OEM, volume vs. değildir.

Retail dedi ya asfkjashfjsa Retail ha ? puhaha git DH de kekle milleti safşlsakfl
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...