Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

faşik sam

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

DoGMeaT said:

git abi oyna oyununu shitstorm biraz söner zaten sen gelene kadar,ama madem taşlarımızı döküoz konusmak serbest bi hikaye anlatcam

twrome'u preorder yapıp alanlar keriz dediydim,kendimde o kümeye dahil olduum halde,uyardın,ve neden oyle olmadıgını anlattın"yok campaign güzel fln" diye,"ya campaign'i oynamamıs olsak inancaz" dedim diye sonra banladın,bunu yaptın yani bilfiil biliyorum,bi yıl fln hatta belki daha uzun süre banlı kaldım,ama bi kere aklımdan geçmedi sana sövmek,valla kusra bakma ben cidden arada sırada faşikliğe kaydıgını düşüünüuorum,bu konu yine bu senin keyfi faşikliğinin bi dışa vurumu diye düşünüom

DoGMeaT said:

Gönderen: DoGMeaT
Gönderilen: Sam
Tarih: 08/10/2013 00:09

noldu egocuguna zarar verecek bişi mi yaptım aga boku üzerine bok yapmaktan mı banlandım

circlejerkinizde başarılarınızın devamını diliyorum

sizle aynı fikirde olmadıgımdan hassas totoşlarınızı rencide ettiysem özür dilerim cicim.

o gün yolladığın öm.

hahahahahh i.melih gibi belge cekti herif
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Sam said:

DoGMeaT said:

git abi oyna oyununu shitstorm biraz söner zaten sen gelene kadar,ama madem taşlarımızı döküoz konusmak serbest bi hikaye anlatcam

twrome'u preorder yapıp alanlar keriz dediydim,kendimde o kümeye dahil olduum halde,uyardın,ve neden oyle olmadıgını anlattın"yok campaign güzel fln" diye,"ya campaign'i oynamamıs olsak inancaz" dedim diye sonra banladın,bunu yaptın yani bilfiil biliyorum,bi yıl fln hatta belki daha uzun süre banlı kaldım,ama bi kere aklımdan geçmedi sana sövmek,valla kusra bakma ben cidden arada sırada faşikliğe kaydıgını düşüünüuorum,bu konu yine bu senin keyfi faşikliğinin bi dışa vurumu diye düşünüom

DoGMeaT said:

Gönderen: DoGMeaT
Gönderilen: Sam
Tarih: 08/10/2013 00:09

noldu egocuguna zarar verecek bişi mi yaptım aga boku üzerine bok yapmaktan mı banlandım

circlejerkinizde başarılarınızın devamını diliyorum

sizle aynı fikirde olmadıgımdan hassas totoşlarınızı rencide ettiysem özür dilerim cicim.

o gün yolladığın öm.

hahahahahh i.melih gibi belge cekti herif

Lan 2013'ten öm'yi nasıl saklıyorsunuz, faşik modların kutusu daha mı büyük?
Sosyal ağlarda paylaş

ali plebler benden size kiyak :D garbagdakine koymiyorum isterse kaldirsin sam diye

http://i.imgur.com/jICx0KN.jpg

bir daha linc girisiminde bulunurken ne olur guzel icerik uretmeye calisinda bizde eglenelim biraz, sirf mob olusturmak yetmiyor pitchfork ile torch da lazim

http://contestpatti.com/wp-content/uploads/2014/05/338-0606204053-pitchforks.png
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu garbage'da veya kişisel'de tartış -kaldı ki başlığı açılmış-, derail etmeme üzerine ortaya çıkan bir tartışma konusunda hem de ben Bilgisayar Oyunları kısmında Sam kime laf yetiştirmeyi tercih ederek kendini haklı çıkaracak başlığını görmek zorunda mıyım?

Bundan sonra konuyla alakasız mesajlar silinecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...