Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teşekkürler Sam

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

Stifler said:

abi bunu diyorum işte. MODSUN diye neden saygılı davranayım?

hani karşılığında bi şey almıyosun eyvallahta kimse zorla vermiyo ki o görevi zaten sana.

davranmıyorsun(uz) zaten, "adam sanki bakan" filan dedin diye dedim.
bingildak said:

sam abi yorulduysan sıkıldıysan yapma yani, başka biri yapar sonuçta.

bende sikseler uğraşmam yani modla falan.

yaptığın şeyin yanlış olduğunu değiştirmiyor hiçbiri.

yorulduysam sıkıldıysam işimi yapmadan otururum, hiçbirşey yapmayıp yıllarca mod olarak kalan insan dolu forum. kendi başıma iç açmam rpg başlıklarındaki bir numaralı derail nedenini yeni bir başlığa kanalize etmeye çalışarak. kısacası modluk yaparak.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Lan niye saygı duyacam filan diyenler var ? nekadar Görgüsüzler bunlar ya MOD filan olmasına gerek yok burda her bireye saygı duyulması gerekir. bir community iseniz community gibi davranın aga sokak serserisi gibi değil!

daha okudugunu anlayamıyosun ki.

MODSUN diye neden saygı duyayım ekstradan anlamında o.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

sam, x konusunda y z t oyunu tartışılmaz mantığın forumda pek mümkün değil yahu.

zaten tartşmanın mantığı o. birisi y oyununun vs vs si daha iyi diyecek, diğerleri onu da eleştirecek fln ne bileyim doğalı bu.

Onun için ayrı VS Konusu açılır mantıklı olan...
Tartışılırsada o konuda gidip 3 sayfa sürmemesi gerekir benim anladığım SAM bundan rahatsız.
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:

Editor said:

Lan niye saygı duyacam filan diyenler var ? nekadar Görgüsüzler bunlar ya MOD filan olmasına gerek yok burda her bireye saygı duyulması gerekir. bir community iseniz community gibi davranın aga sokak serserisi gibi değil!

daha okudugunu anlayamıyosun ki.

MODSUN diye neden saygı duyayım ekstradan anlamında o.

Genel dedim onu sana demedim. Alıntılardım yoksa bikaç kişi daha demiş niye saygı duyayım ki diye
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

sam, x konusunda y z t oyunu tartışılmaz mantığın forumda pek mümkün değil yahu.

zaten tartşmanın mantığı o. birisi y oyununun vs vs si daha iyi diyecek, diğerleri onu da eleştirecek fln ne bileyim doğalı bu.

gene şirketle veya serinin geçmiş oyunlarıyla ilgili mesaj atılıyor zaten, dikkat ettiyseniz axedice mesaj attı ve dokunmadım. ama "torment kitap mıydı", "konsolculuk ne hale getirdi oyunları" vs vs fo4 ile uzaktan yakından zerre alakası olmayan şeylerin başlığı tamamen işgal etmesi, onlarca sayfa sürmesi derail için müdahale etmemiz gereken noktayı çoktan geçmiş durumda.

"hayır konuşturmuyoruz" diye birşey yok nihayetinde, sadece bir diğer başlıkta konuşuluyor. bütün rpg başlıkları rahatlayacak çünkü bu nostalji fırtınası hemen hepsinde olup boğuyor başlıkları. derli toplu olacak sadece değişen birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi SAM in bahsettiği şey zaten derail olayı yoksa tartışılmasın demiyor konunun bokunu çıkartiyorsunuz.

Birisi geliyor oyun hakkında bişiler okuyacak milletin düşüncelerini okuyacak orda sayfalarca başka oyunlar hakkında bu böyle şöyle onu oynarım daha iyi gibi.. şeyler konudan ayrılıp karşılıklı atışmalara dönüyor.

Yani bunu görmüyormusunuz ? Bikere KONU kurallarına aykırı bişi bu zaten

Konu dışı muhabbet... sux yani nebilim bunu göremiyorsanız yazık.

Birisi yazar bu bunda daha güzeldi der olur biter busefer olay BU daha güzeldi diyenin üstünden 3 sayfa geçiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

ada satın aldım,10bin liralık gpu satın aldım,borsada milyon dolar para kaybettim,mankenlerle yatıyorum gibi yalanlar söyleyen,paticik e ve üyelerin sitelerine saldırılar yapan bir kişinin saygıdan bahsetmesi komiktir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...