Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

daha önce tartışmamız olmadı, kaldı ki senin 'hakemler QQ' ötesinde bugüne kadar bişey yazdığını da görmedim. ağlakvodka olarak tanındığını biliyorum hakkında başka bildiğim bişey yok. şimdi espri seviyenden de az çok sosyal olarak nasıl biri olduğun hakkında fikrim var.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşta ÜÇ iyi sezonu yokmuş gibi yaz panpa.

takımın en faydalısı olduğu dönem var. hangi sezon senesini veremeyeceğim, sakatlandığı sezon. bakmadan söylüyorum o kadar iddialıyım. bütün istatistikleri yerine alınan serdar kurtuluştan iyidir. postalandığı sezon gol ve asistleri vardı mesela. hani şu stoperle bile gol bulduğumuz günler. benzerini hatırlıyor musunuz beklerimizde? geçen sene motta iki tane yasladı diye bütün sıçışlarını unuttuk bir ara.

1.5 milyonun telaffuz edildiğini bile sanmıyorum. 900k vermeyiz diyordu önder özen basın toplantısında. halbuki serdar da o kadar alıyor şu an. yerlidir, eyvallah. sezer bu sezon yine oynamadan 1m+ alacak. egemeni 50 maç oynadı diye postalayan, rüştü'ye 1 sezonluk sözleşme bile yapmayıp cenk / mcgregor macerasına soyunan mentaliteyi bilmiyor muyuz...

opare serdar yetersiz diye kiralanmadı mı? beck serdar yetersiz diye alınmadı mı? hilbert de düz, limitli bir adamdı ama tam bir askerdi. serdar da o tip ama bir tık altı. iki kuruş için yollandı. küçülüyoruz, anadolu takımı oluyoruz diyerek yollandı. verim aldığın adamı küçük hesaplar yüzünden yollamak akıl almaz bir iş. sonrasında gayet rahat harcamalar gördük. kemer sıktığımız için mi eneramo alındı? hayır, tükürdüğünü yaladı bütün idareciler. yemedi o küçülme politikası.

al yine serdarı. ama onla risk alırken kendini sağlama al. atiba ile necip sağ bek oynadı bu takımda. necip'in fener maçını hatırlatmaya gerek var mı bilmiyorum.

seneler süren sol bek krizimizi takip edenler bilir. serdarın ilk haftalarında göt baş oynamadı mı herkesin? ne yaptık biz demedik mi. neyse ki rayına girdi zamanla. hakkını yemeyeyim serdarın zira severim. beck'i alırken serdar'ı postalasak o da mı mantıklı gelecekti?
Sosyal ağlarda paylaş

o dönemlerde aldığımız çoğu adam gibi hakiki bek değildi, o yüzdendir. bir ara açıkta oynattık, hiç ama hiç ümit yoktu. orta kesemiyordu, klasik. sonrası holosko, simao falan. alman olduğundan beke monte edebildik.

o dönemde ekrem dağ gibi bir efsane de vardı aynı kanatta. of of nasıl geçmiş o günler...

becki şimdilik gözüm tuttu. iyi başladı bence. tosic için aynısını söyleyemeyeceğim. umarım beni haksız çıkarır.
Sosyal ağlarda paylaş

tosiç iyi ya, en azından motta'dan 2 gömlek falan iyi.
sadece maç başına 1 tane sacmaladığı pozisyon oluyor, beck'de o da yok, tam bir alman tankı.

tosic'in ileri çıkışları falan güzel, gomez ile anlaşmaya baslayınca takım daha da faydalı olacak.

beck de cıkıyor ama o kanatta töre'den pas alamıyor sdsafa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...