Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Biliç Rusya'da da derbi alamadı ki.
Kaldı ki bilic'in kadrosu samet aybaba nın kadrosuna oranla muhteşem.
%100 futbol da güntekin de söyledi.

bunun yanında ise bir de gerçek var. Beşiktaş son yılların en başarılı sezonunu geçirdi ama yönetim bir kez bile Bilic'in arkasında durmadı.
Lucescu şenol güneş haberlerinde sessiz kalındı.

Biliç iyi bir adamdı Beşiktaş'a ruh olabilecek biriydi yeni stadla inanıyorum ki daha iyi olacaktı ama tabi artık bu lüks yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

ha onu da açıklayım:

abi "sevinmek için sevmedik" tamamen yalandır. ulan yanlış tercihi yaptık diyemeyince bu laf giriyor hep.

sonra şerefli ikincilikler geliyor. ha biz beceremiyorsak kesin bi bok vardır kafası. yok olum arada 8 şampiyonluk var. insan bi düşünür, alayında hakem falan yoktur lan birini de kendileri kazanmıştır herhalde diye düşünür. hep mazlum, narin beşiktaş taraftarı.

he gezi parkı mı? ben bireysel çıktım zaten bi tek bağlı olduğum galatasaray var ve o da resmi değil. hiç bir derneğe üye değilim. bi siz çıktınız gibi lanse ediyorsunuz ya. değil öyle. ankara'da bi bok yapmadılar ayrıca. ben de oradaydım.

bi takımın en büyüğü taraftar olursa, o takım üzülmeye mahkumdur. devam edin, elini çekti, götünü çekti diye. konyaya yenil gel ama elini çekti de. gogo.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar saçma şeyler yazmışsın ki, uzun uzun futbol hakkında yazı yazmayı sevmem ama birisi saçmalamakta sınır tanımayınca sessiz kalamıyorum.

öncelikle: senin aklın almıyor alabilir ama futbol taraftarı başarı odaklı olmak zorunda değil. dünyada en son başarısını 40 sene önce yaşamış veya hiç önemli bir başarı yaşamamış ama sadık, ateşli taraftar gruplarına sahip bir çok takım var. senin başarı odaklı taraftar anlayışına göre bu adamların hepsi ''yanlış tercih'' yapmış oluyor.

hem tercih ne demek? kim tuttuğu takımı, akılcı bir mantıksal sorgulama sonucun da tutmaya karar veriyor ki? birçoğumuz tuttuğumuz takımı neden tuttuğumuzu bilmiyoruzdur. taraftarlık işte böyle bir şey, akıl değil, gönül işi. tercihle ne alakası var?

zaten işe akılı sokarsak, bir takımın taraftarı olmanın da pek akıllı bir tarafı yok.

şerefli 2. tanımını da o 2.'liklerin hepsi şerefli olduğu için kullanıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

ha onu da açıklayım:

abi "sevinmek için sevmedik" tamamen yalandır. ulan yanlış tercihi yaptık diyemeyince bu laf giriyor hep.

sonra şerefli ikincilikler geliyor. ha biz beceremiyorsak kesin bi bok vardır kafası. yok olum arada 8 şampiyonluk var. insan bi düşünür, alayında hakem falan yoktur lan birini de kendileri kazanmıştır herhalde diye düşünür. hep mazlum, narin beşiktaş taraftarı.

he gezi parkı mı? ben bireysel çıktım zaten bi tek bağlı olduğum galatasaray var ve o da resmi değil. hiç bir derneğe üye değilim. bi siz çıktınız gibi lanse ediyorsunuz ya. değil öyle. ankara'da bi bok yapmadılar ayrıca. ben de oradaydım.

bi takımın en büyüğü taraftar olursa, o takım üzülmeye mahkumdur. devam edin, elini çekti, götünü çekti diye. konyaya yenil gel ama elini çekti de. gogo.

Şampiyon olunca tutuğun takım sen ne kazanıosun ? prim veriolar mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

hehe bu mantıkla küme düşmemeye oynayan takımların taraftarları hepten salaklık yapıyor :p Bizim ülkede bir derecede, dışarıda adamlar küme düşerken bile stad full çekebiliyor.

aynen avrupada hem gelişmiş zengin ülkelerde, hem de bizim gibi fakir ülkelerde küme düştüğü halde stadı full çeken sayısız takım var.

Ama bunlar taraftarlık bilmez zaten, başarıya taptıkları için de şike de yaparlar teşvik de verirler, çünkü matematiksel başarı herşeyden önemli bunlara
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...