Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

18 milyon var nası bitti , becke 1.200 rudolpho mudur nedir ona 3.3 verdik q7 de 1 kusur daha çok var :P

Demba'nın parasının sadece 6 milyon eurosu peşin yatırıldı. Kalan taksidi seneye yatırılacak. O yüzden 12 milyon euro olarak düşünün.

Ayrıca orta sahaya ve belki stopere de transfer yapma ihtimalimiz varken bonservisten kurtulmak için gayet ideal bir yöntem.
Sosyal ağlarda paylaş

BJK'ya çok laf edildi de müthiş başarılı işler yapıyo bu sezon bence. Tabii satılan oyunculara böyle talip çıkması biraz da şans işi haliyle. Ama yine de gelen giden dengesine bakıldığında çok çok başarılı.

Beck'i ben tanımıyorum ama iyi diyorlar. Alman sonuçta, iyidir.

Rodolfo kaç senedir GS'nin almaya çalışıp çalışıp alamadığı adamdı, o kadar Mancinisi falan hata yapıyor olaamz, güzel oturur takıma. Gomez zaten Gomez.
Sosyal ağlarda paylaş

Alman yıldıza, iki yıllık kiralama karşılığında 11 milyon Euro ödeyecek olan siyah-beyazlılar, yapılan sözleşme gereği bu sürenin sonunda Fiorentina'ya da 8 milyon Euro verecek. Böylece Mario Gomez'in maliyeti 19 milyon Euro'ya çıkacak
Yılda 2 milyon 750 bin Euro ücret ödediği Demba Ba'nın Shanghai Shenhua'ya transferinden 11 milyon Euro gelir elde eden Beşiktaş, kazandığından çok daha fazlasını Mario Gomez için harcayacak. Siyah-beyazlıların 2'şer milyon Euro imza parası ve 5.5'ar milyon Euro garanti ücret karşılığında 11 milyon Euro maliyetle 2 yıllığına Fiorentina'dan kiraladığı Alman golcünün bonservisine de 8 milyon Euro vereceği ortaya çıktı. İtalyan basınına göre bu meblağ sözleşmeye opsiyon olarak değil, mecburiyet olarak konuldu.

keşke bizimkiler açıklasaymış, milliyetin palavra yukarıda adamlar hem ba nın satışı ayrı ve düşük gösterip yıllık 5.5 + 2 verecek yazmış. Palavra sıkmak kolay tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

daha haberi okumaya başlarken kesin milliyet dedim asdasfas

sonunda öyle çıktı. bu kadar belli edilmez gercekten ya lel.
5. defa yazıyorum.
3 tarafın da ekonomik olarak çıkar sağladığı bir transfer oldu, win-win-win

-bonservis yok kiralama bedeli yok biz kazandık
-gomez'in alacakları vardı, o parayı maaşına ekledik gomez kazandı
-fio 2 yıllık maaşını ödemeyerek kazandı.

ha 8 değil 10 ödesek bile gomez yani değer sonuna kadar.

ama işin özeti ;

Ergin Aslan @erginaslan 10 sa.10 saat önce
Adamın bir stopere verdiği bonservis fiyatına sen Gomez, Quaresma, Rhodolfo, Tosic, Beck alirsan, sende kusur arar tabi.. Bosverin siz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...