Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

gomeze futbolcu değil dediğin kadar haklısın bu konuda da.
işi yavaşlatmak cıkıp gitmek demek değil.

adam saatte 5 tane demir blok taşıyabilirken 2 tane taşıyorsa bu çalıştığı yere bilinçli zarar vermektir.

olayı kulup olarak değil Beşiktaş sportif AŞ şirketi olark düşünüp biraz beyninizi kullanın zor değil.
Sosyal ağlarda paylaş

lan adamın beyaz bareti var. önce onu bilip ona göre dramatikleştirin olayı

onun dışında eğitimli insanların sosyal medya kullanımında başlarına neler gelebileceğini tartıp, ona göre hareket etmeleri gerekiyor. şu olay aşırı derecede normal bir şey ki hani bu sadece tr de olmuyor, daha geçenlerde ingilterede benzer bir olay olmuştu da kulüp personeli işinden atılmıştı tepki üzerine...

profesyonellik farklı, hele ki eğitimli kesimde zorunluluk olması gerekiyor. benim kendi çalışanlarım böyle salaklık yapsa gelecekte güvenemeyeceğimden atarım her şeyden önce...

ha bir de tazminat içindir bunlar net. inşaatın sonuna gelindiğini artık cümle alem kendi gözleriyle bile görüyorken halen göstere göstere bitmeyecek ehehehehe diye gösteriş yapıyorlarsa bu zaten attention whoreluktur. böyle davranıp, gelen tepkiyi beklemiyorlarsa da tekrar başa dönüyoruz ve geri zekalılık diyoruz. teknik bir işte bu salakları kullanmamak gerek. evet...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kulup adam gibi savunma yaparsa tazminat falan ödemez.
işçinin iş sözleşmesinde iş verenin işine bilinçli olarak zarar verip aksatmayacağının altına imza atar cünkü.

bu iş bitmez falan derken kendi işini aksattığını kanıtlayıp bir de tazminat ödemedik diye açıklama yaparlarsa en azından aptalların sosyal medya kullanımı konusunda ders olmuş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

olayı dramatikleştiren yok abi. atılmasa olurdu bu kişi onu demeye çalışıyorum ben. çünki bu televizyondaki spiker gibi sürekli göz önünde olan, kendi kimliğiyle klubü bir yerde temsil eden ve mesleği gereği sürekli olarak klubün resmi medyasında taraftara temas eden birisi değil. içeride uyarılırdı vesaire neyse.
ya da işvereni senin gibi adamın salak olduğuna kanaat getirir ve atardı. o başka bişey. bu adama gerekli uyarı yapılsa ve susturulsa taraftar bunu mu takip edecek inşaata gidip çalışıyor mu çalışmıyor mu diye? yok. fark o işte.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

olayı dramatikleştiren yok abi. atılmasa olurdu bu kişi onu demeye çalışıyorum ben. çünki bu televizyondaki spiker gibi sürekli göz önünde olan, kendi kimliğiyle klubü bir yerde temsil eden ve mesleği gereği sürekli olarak klubün resmi medyasında taraftara temas eden birisi değil. içeride uyarılırdı vesaire neyse.
ya da işvereni senin gibi adamın salak olduğuna kanaat getirir ve atardı. o başka bişey. bu adama gerekli uyarı yapılsa ve susturulsa taraftar bunu mu takip edecek inşaata gidip çalışıyor mu çalışmıyor mu diye? yok. fark o işte.

atılmasa nasıl olur bende bunu anlamıyorum, herif ben fb liyim diye bağırsa neyse, adam yürü be fenerbahçem bunların stadı zaten bu senede bitmez ehi ehi yazmış. Hangi şirket rakibi övdüğünde seni tutar? Dünyaya toz pembe bakıyorsun herhalde? hala atılmasada olurmuş. Ayrıca çoğu şirket sosyal medyayı şöyle ya da böyle takip ediyor, böyle aykırı şeyleri kime yazsan o hafta direk yolcusun. Kaldıki bencede affedilir yanı yok, ekmek yediğin yere pislemeyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

atılmasa nasıl olur bende bunu anlamıyorum, herif ben fb liyim diye bağırsa neyse, adam yürü be fenerbahçem bunların stadı zaten bu senede bitmez ehi ehi yazmış. Hangi şirket rakibi övdüğünde seni tutar? Dünyaya toz pembe bakıyorsun herhalde? hala atılmasada olurmuş. Ayrıca çoğu şirket sosyal medyayı şöyle ya da böyle takip ediyor, böyle aykırı şeyleri kime yazsan o hafta direk yolcusun. Kaldıki bencede affedilir yanı yok, ekmek yediğin yere pislemeyeceksin.

toz pembe bakmayla alakası yok bu işin ya hakkaten -lerde mi geziyosunuz iq olarak anlamıyorum ki. taşeron inşaat firmasında çalışan adam taraftarı olduğu klubü beşiktaşın stadını yapıyor diye yazmasın mı facebookuna? beşiktaş televizyonunda oh yeah diye bağırmak gibi bişey değil bu. ordaki işçilerin tamamının çetelesini mi tuttun mesela hangisi hangi takımlı diye? belki başka en büyük fener diye yazan insanlar var facebooka tek tek baktın mı işçisinden çaycısına kadar? o adam kendi işini yapıyor, taraftarla hiçbi alakası yok hiçbişeyi yok. klubün resmi çalışanı bile değil. değiştirin bu kafaları artık
Sosyal ağlarda paylaş

abi olaya hala kulupçülük yaparak bakıyorsunuz.
şirket lan bunlar şirket ve o şirken bir iş yapıyor. rakip bir şirketin sempatizanı da bitirmesi gereken iş için bitmez diyor.

patron gelip sana diyor ki bu iş cumaya bitecek, sen twittera yazıyorsun ehi ehi rakip şirket de ne güzel ya bu iş de zaten cumaya bitmez 3 cuma sonra anca biter .

seni atmasın mı şimdi patron ? bir de gelip insanlara - iqlu diye hakaret ediyorsun

yapma cemre yürü git hadi bir sal artık yeter ya
Sosyal ağlarda paylaş

trollükle alakası yok bunun. bu tip davranışlar yüzünden klübün taraftarla temas eden, göz önünde olan çalışanları kovulur; tercümanlar, basın sorumluları, tv çalışanları gibi. bu kişiler için kendi şahsi hesapları da olsa, tüzel kişiliğin bi parçası oldukları varsayılması normaldir. stadın inşaatında çalışan ahmet veya mehmet için bu tip bi durum söz konusu değil. anlamakta zorlanmasan keşke.

edit1: adam fener taraftarı olduğu için kovulmasa olurdu diyorum ben. adamın iş performasını ve disiplinini kontrol eden bir amiri vardır milyon dolarlık projede muhakkak. bu tip sebeplerden kovmuş olsalar zaten kimse niye kovdun diye hesap sormaz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi işçi derken saatte 2 adet taş taşıyan adamdan bahsetmiyorum zaten. oradaki herkes birer çalışan, işçi dediğim o, age of empires'daki işçi değil :)

benim demek istediğim, adam bu stad zaten bitmez yürü fenerbahçem gibi bişey yazmış. bunu arka sayfalarda savunulan "5 adet yerine 3 adet taş taşıyayım da geç bitsin" teziyle yazmamış herif. diğer postta da okusaydın görürdün kovarlarsa kovarlar, kovulmasa da olurdu diyorum ben zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi öyle anlamadım zaten. ben de belli bi eğitim seviyesinin insanları biraz budaması gerektiğine inanıyorum senin gibi ama bazen böyle olmayabiliyo işte. herifin yaptığı şey %100 doğrudur gibi bi tezim kesinlikle yok zaten, ancak mesleği gereği bu tip paylaşımların o kadar da etkilememesi gerek diye düşünüyorum.

tayyipte belli bi eğitim seviyesine sahip mesela. hiç öyleymiş gibi duruyo mu?

applev0dka said:

gomez futbolcu degil diyen adamla tartısıyorsun abi salla gitsin

yoo futbolcu işte, beşiktaşta oynuyo. güiza tier ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...