Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

hep kendinizi düşünün zaten mersin gelip burda maç yapsın sizinle 3 şubat gecesi sonra dönsün ayın 6 sında öğlen 1de gidip tekrar maç yapsınlar değil mi...

kolay yol bulunamaz mıydı bilmiyorum başka bakmadım ama 3 şubat günü size ne kadar uyuyorsa mersine o kadar uymuyor, belki onların da o günkü kayseri deplasmanı 2 gün sonrasına alınabilirdi bilmiyorum ama böyle bir uygulama olduğunu daha önce duymadım. olsa olurdu tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

ne agladiniz be cikin oynayin iste ne farkediyor? adamlar yol problemi cekmeyin diye istanbul maclari ve rize/trabzon maclari pespese koymuslar. belli ki kuluple konusulup karar verilmis.

mersin in daha bugunku maci ertelendi yarina, adamlar rizede. 6sinda da kayseri deplasman maclari var. araya 3une istanbula mi gitsin?

edit- lube ayarla benzer seyleri yazmisiz utandim kendimden
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

hep kendinizi düşünün zaten mersin gelip burda maç yapsın sizinle 3 şubat gecesi sonra dönsün ayın 6 sında öğlen 1de gidip tekrar maç yapsınlar değil mi...

kolay yol bulunamaz mıydı bilmiyorum başka bakmadım ama 3 şubat günü size ne kadar uyuyorsa mersine o kadar uymuyor, belki onların da o günkü kayseri deplasmanı 2 gün sonrasına alınabilirdi bilmiyorum ama böyle bir uygulama olduğunu daha önce duymadım. olsa olurdu tabiki.

Mersin 6sında değil 8inde yapar maçını, biz bir sürü maç oynadık pazartesi akşamları. Perşembe akşamı avrupa ligi maçı yapan takımlar nasıl oynuyor haftasonu, onlar da oynar pazartesi günü.
Federasyonun kararı net ardniyetli.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

abi art niyet olsa gidip 12 mart rize maçının arkasına hemen dibindeki trabzon maçını ayın 15ine koymazlar, 26 şubata fener maçı öncesine koyarlardı :D

Fb puan olarak daha geride olsa, yaparlardı. Yapılanları geçmişte gördük. O kadarına gerek yok demişler demek ki.

İnş ben paranoya yapıyorumdur..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...