Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

4 gündür Vegard Forren > BJK yazılıyormuş Norveç'te

valla yazılıyor ben de Aftenposten'da okudum. yılda en az bir milyon euro istediği yazıyor. önümüzdeki sezon sözleşmesi bittiği için çok pahalı da olmaz beşiktaş için.

isteyenlere link
http://www.aftenposten.no/100Sport/fotball/eliteserien/Forren-feber-i-Tyrkia-Kan-bli-kjopt-i-januar-612004_1.snd

molde'ye ciddi para verilmediği sürece linnes bence satılmaz bu arada. norveç'e geldiğimden beri her hafta maçını izliyorum, takımın açık ara en önemli oyuncusu, resmen çekip çeviriyor takımı. bunu hem bek gibi bir pozisyondan yapıyor olması, hem de daha 24 yaşında olması gibi faktörler yüzünden bence molde'den giderse de adresi türkiye olmaz, bir premier lig takımı alır.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene ligin oyuncusu seçilirken zaten EPL takımları ilgisi yüzünden falan da bize gelmesi yatmıştı. menejeri vs. sürekli para arttırmıştı bunları bahane ederek. Ondan alınmamıştı/alınamamıştı.

İşin garibi EPL takımları da almadı ya da başka bir lige de gitmeyip kaldı. Bu sene orta saha bile oynadı. Adam bildiğin yan sanayi Philip Lahm gibi bir şey aslında ben halen nasıl oralarda duruyor onu düşünüyorum.

Linnes büyük ihtimal bayağı iyi yerlere gider ya, bir sene daha orada durmaz.

Ama Forren harika olur. Linnes yılın oyuncusu seçildiğinde Forren nasıl alamadı diye şaşırıyordu millet. Geçen yıl Solskjaer'in takımda en önemli oyuncuydu. Gelirse net burada Rhodolfo etkisi yapar.

Edit: Forren de bir daha EPL yapamaz tahminen, yani arada bir takım olmadığı sürece diyelim. Tek ada macerası o kadar kötü gitti ki gerek şanssızlık, gerek başka olaylar zor oluyor. Norveç'ten de gidebileceği ligler yaşadıklarından sonra maksimum Hollanda falan olur. Onu da istemiyorlar. Çoğu yaşı geçmiş İskandinav futbolcu böyle isimli vs. takım değilse genelde transfer olmuyorlar niyeyse. Memleket rahatlığını üç kuruşa bırakmak istemiyorlar demek ki sadfsda

İyi para verirsek buraya gelmemesi için sebep yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi agger örneği var mesela EPL'den kendi memleketine dönen, haklısın o yüzden. belli bir yaştan sonra iskandinav oyuncuların gidebileceği ligler sayılı - genellikle kendi tercihlerinden dolayı. forren gelir bence beşiktaş'a, gelmez değil ama kulübün ne yapmaya çalıştığını da tam çözemiyorum. isveç euro u21'i kazandı finalde 4 atıp, milosevic o takımın stoperi, oynatılmıyor. pedro franco'nun adını bile duymadım aylardır. forren alınırsa ersan yetosu oynamasın diye alınır muhtemelen. öyle korkunç paralar da istemiyor.

"yan sanayi philip lahm"a kahkaha attım
Sosyal ağlarda paylaş

Gökhan'ı devre arasında iyi fiyata vs. gönderme ihtimali doğabilir ama Oğuzhan'a kimsenin devre arası teklif yapacağını sanmıyorum.

Aklı olan scoutlar zaten rotasyon adamı olarak şuan oynadığını görüyor. Kilit noktası Tolgay ve Veli döndükten sonra ikisiyle birlikte oynamak için forma alabilecek mi orada bitiyor.

Sezon sonuna kadar istikrarını bu şekilde sürdürse zaten transfer yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...