Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zekâ vs meme

Ren

Öne çıkan mesajlar

İşin özünde meme diye bir kıyas unsurunun cinsel münasebet konusu düşünülerek fark yaratığını söylemek bana biraz sığ bir bakış açısı gibi geliyor.

Meme dediğimiz şeyin var oluş amacını ve erkek bilinç altında bıraktığı izlerin etkisi ile algı oluşturduğu gerçeğini bir kenara bıraksak bile meme, anca ilk bakışta fark yaratan veya ilişki için katalizör etkisi yapan bir etken olarak karşımıza çıktığını söyleye biliriz.

Ama seçim ve hazırlanma aşaması geçtikten sonra ben hiç bir erkeğin bir çift meme ile ortada kalmaktan hoşlanacağını sanmıyorum, olsa olsa kısıtlı bir fantezi konusuna hitap eder.

Peki ne etki eder dersek? Hareket kabiliyeti (oyunculuk) ve zeka...

Son olarak eklemek gerekirse, büyük meme ile "Güzel" meme yi karıştırmamak lazım

Bu arada çok deli yağmur yağıyor istanbul Avrupa yakasının avrupaya yakın olan kısmında.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

İşin özünde meme diye bir kıyas unsurunun cinsel münasebet konusu düşünülerek fark yaratığını söylemek bana biraz sığ bir bakış açısı gibi geliyor.

Meme dediğimiz şeyin var oluş amacını ve erkek bilinç altında bıraktığı izlerin etkisi ile algı oluşturduğu gerçeğini bir kenara bıraksak bile meme, anca ilk bakışta fark yaratan veya ilişki için katalizör etkisi yapan bir etken olarak karşımıza çıktığını söyleye biliriz.

Ama seçim ve hazırlanma aşaması geçtikten sonra ben hiç bir erkeğin bir çift meme ile ortada kalmaktan hoşlanacağını sanmıyorum, olsa olsa kısıtlı bir fantezi konusuna hitap eder.

Peki ne etki eder dersek? Hareket kabiliyeti (oyunculuk) ve zeka...

Son olarak eklemek gerekirse, büyük meme ile "Güzel" meme yi karıştırmamak lazım

Bu arada çok deli yağmur yağıyor istanbul Avrupa yakasının avrupaya yakın olan kısmında.

http://i.imgur.com/qf7Gd.png
Sosyal ağlarda paylaş

70 zeka
30 meme

En ideali. Zaten ilk alirken ne kadar kucuk o kadar iyi. Cunku hamilelikten sonra buyumeye basliyolar ve daha kivama geliyo.

Ya da buyuk memeli alip cocuk yapmican, tabi karpuz gibi olanlari seviyosaniz o baska. Sdf

Abi bence memeden once dis gelmeli ya. Bi insan gulerken kirik yada sari dislerini gosterirse, adeiana lima bile olsa tiksinirim.

Dise bakmayan insan kendine bakmayan insandir. Kimseye de oylesinden hayir gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...