Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

bug manyagi zaten oyun, taa ilk ciktiginda main quest serisinde olan kiritik buglari fixlemedi adamlar daha aylardir bug listesinde duruyor bazi seyler oylece, her patchte de yeni buglar geliyor.

ama dlc yapiyorlar iste :P

bide her yeni patchte major seylerin degisip mevcut buildlerinin surekli cop olmasindan baya rahatsizdi millet en son.

white march dlcde pek tutmadi galiba, ultra zor yapalim herseyi uzun gozuksun, diye yapildigi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi rica ederim şu yorumu tutuyla falan bi bg1 oynadıktan sonra yapın. Tek atımlık dialoglar otomatik questler falan bg1 öyle hatırladığınız gibi bi oyun değil yani asd

Pillarsda Avelloneunkiler hariç npcleri yeterince derin değil, questlere yönelik geri besleme eksik kalmış soundboard yok nerdeyse bunlar önemli eksikleri. Ama 15 yıl önce zaten uygulaması kısıtlı özelliklerdi bunlar. BG2nin net daha iyi olduğu nokta grand adventure oluşu, herkesin bildiği okuduğu gerçekten dünyanın merkezindeki olaylarla bağlantısı. Pillarsda chapter3 geçişindeki kopukluk gibi yine yazımdan kaynaklanan eksiklikler var ama baldur1in falan -haliyle- fersah fersah ötesinde.

MotBla karşılaştırmak istiyorum ama o torment ekolünü devam ettirdi, pillars daha çok baldur/iwd arası bi yerleri hedeflemiş. White marcha daha başlamadım gerçi shadowrun bitsin önce, ama orijinal campaign bittikten sonra değil bitmeden önce başladığı için pek tutmadı WM.
Sosyal ağlarda paylaş

cut content oldugun en bariz seyi zaten o, yokse neden campaignden once gecsin mecburen ona gore yazip yapip cikarmislar iste yeni dlc diye satiyorlar resmen.

zaten reviewlarinda dedigi gibi cok zor olmasa baya kisa olacak olan dlcyi part 1-2 diye bolup icerige gore yuksek fiyatla koyunca iyice sacmaladiklarini bildigi icin millet almadi iste, %75 olmadan da almaz kimse. Elindeki ufak oyuncu kitlesini kaciracak herseyi yapmislar adeta o acidan.

cunku buna part 1-2 diye verecegi parayla millet season pass aliyor diger oyunlarda icinde 423234 dlc olan paketlerle. bunca yillik adamlarin mevcut pazari gectim kendi kitlesini bu kadar az anlamasi da komik bence asd.
Sosyal ağlarda paylaş

her dlc'ye "cut content bu, asil oyunda vardi zaten sonra satmak icin cikardilar" demek aliskanlik oldu anliyorum ama WM'in cut contentle uzaktan yakindan alakasi yok

milletin season passle sattigi 2596256237 dlc'nin 2596256235'i karakter kostumu, horse armor seviyesinde item falan ama caktirmayalim tabii sayi yuksek gozukuyor karsilastirinca
Sosyal ağlarda paylaş

basarisiz scaling design sorunu ama her oyunun sonundan itibaren baslamayan dlc'ye cut content diyeceksek ohoooo. oyun bitiyor, post-game yok, dolayisiyla expansion/dlc ya oyun ortasinda olacak (tales of the sword coast) yada hikayeyi devam ettirecek (throne of bhaal). bunun cut contentlikle alakasi yok. nasil new vegas dlcleri cut content degilse bu da degil
Sosyal ağlarda paylaş

lan bisürü de para verdik oyuna eyiymiş, hartkormuş diye. o kadar zorladım sevmeye kendimi olmadı. yani indie roguelike lar kadar geri dönüş beklemiyorum tebi ama eziyet oldu oyun lanet olsun herşeyiyle bitireyim de uninstall edeyim diye.

bir oldschool kafasında rpg oyununun hesaplamaları sayıları yanlış olur mu? oluyormuş anasını satim. ince detayına gireyim, min max yapayım dedikçe oyun "çok düşünme abi kafayı yersin" ben hallederim diyor. tövbeler olsun.

iyi ki fallout u bethesda yapıyor mehmeh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...