Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

blunderbussın çoklu atması ekstra fayda sağlıyordu. yama ile değiştirildi. yine blunderbuss ile oynayabilirsin tabii ki ancak optimal aranıyorsa herhangi bir bow daha iyi. yine doldur boşalt yapıyorsun rahatça ve o sebeple OP.

monk hala dünyanın en gereksiz mekaniğine sahip ve o mekaniğin dandikliğini örtmek için kalan kısımları acayip kuvvetli yapılmış. salıyorsun, tanklıyor ve dövüyor. öyle böyle dövmüyor, bakıyorsun zaten DPSler kadar vurmuş. ancak oynaması sıkıcı. ilk playthrough monk oynamış biri olarak tavsiye etmiyorum. son levellarda ilginç birkaç şey geliyor ama eğlence katsayısı yeterli değil.

chanter en keyifsiz class. son hali için kuvvetli diye okumuştum ancak o kadar keyifsiz ki, chanter companion da bir o kadar keyifsiz ki grubuma dahil etmem.

poison (envenomed strike) her classta base ability olarak var ama o tarz oynanışa en yakın rogue. vurdum şunu verdim bunu verdimler hep onda.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi geçenlerde bi oynayayım dedim de insanlar o kadar ağladı engagement engagement diye, onlar da kaldırmış ama bu sefer de tüm combatlar acaba wizard veya priest ölene kadar combat bitecek mi oluyor yani, combat başlar başlamaz ANAM BÜYÜCÜ diye her gören koşuyo wizard a falan direk. Olmamış yani böyle de, tank classların onlara saldıran olmayınca bi anlamı yok ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben onun önüne tankları dizip koşanlara engage ettirerek çözüyordum. Mage'lere sleep veya confusion falan tarzı büyüler alırsan tankların yetişemeceği kadar mob olduğunda kullanıp tankların yetebilmesini sağlayabiliyorsun. Confusion tarzı büyülerle kendilerine de zarar verebiliyorlar zaten.

Edit: NEY ENGAGEMENTI KALDIRMIŞLAR MI? O zaman büyücün ölür yani :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum abi, tanklar öndeyken önceden işte engagement gereği tutarlardı tutabildikleri kadar mobu (3 e kadar sanırım?) casterlarla arkadan yardırırdık, geçen gün oyunu açtım, tank autoattack yapmaya çalışırken moba 5-6sı birden geçti yanından hölölöy hölölöy diye gidip wizard a çöktüler. Eeeeh dedim kapattım, çok ayrıntılı araştırmadım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Wizard'a dalsın ya, wizard çok kral yakın mesafede, çeşit çeşit frontal cone veya düşük range yüksek damage single target spell'i var. Arcane Veil basıp Jolting Touch'ları dizin ardı ardına.

Tank, Paladin, dual wield glass cannon Rogue, Ranger, Wizard, Priest oynuyorum. Paladin'le Priest olunca ve second wind'leri ekleyince party'nin sırtı yere gelmiyor PotD'de pek. Rogue kıtır kıtır kesiyor, aggro alınca da Vanish basıyor.

Priest'e de cross-class druid spell'i aldım 1/encounter olan. Çok güzel aoe debuff.
Sosyal ağlarda paylaş

engagement mmorpg tauntu gibi değil. istediğin gibi bozabiliyorsun. bozarsan bozduğun elemana karşı disengagement penalty alıyorsun, öyle vuruyor sana. vurabilirse de durduruyor. kaslı bir abiyle/ablayla bedeli göze alıp yaparsın yine. etkilerini azaltan, hiçe sayan zımbırtılar var.

default değer 1. bunu arttıran talent ve itemlar var. bu limiti aşınca flanked oluyorsun. en delikanlı engagement warriorda.

izin verin de AI full plate paladininiz yerine arkadaki robelu wizardınıza dalmaya çalışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
2. oyun diyorlar, yada belki exp?
http://www.obsidian.net/la/

https://pbs.twimg.com/media/C2eMBDnUcAAFJnR.jpg

http://i.imgur.com/UywVgGOl.jpg

verilen sifreli harflerden "Deadfire Archipelago" bulmuslar simdilik, gemili korsanli birseyler.

sozlerin sahibi de buyuk ihtimal
http://pillarsofeternity.gamepedia.com/Ed%C3%A9r
Sosyal ağlarda paylaş

onaylanali epey oluyor. expansion olacagini sanmiyorum.

orasi island aumaua'larin mekan. vailian republics'e yakin. devamin valian republics'de gecmesini istiyordum. pliz sawyer. pliz.

bariz eder. koyluluk ve pipo :)

eder eothas'ci. o cumleyi literal degerlendirirsek eothas tekrar vucut bulup sahlaniyor ancak zit bir sekilde.

Sosyal ağlarda paylaş

Evet o quote Eder'in, quote üstündeki sembol valian alfabesinden, zaten sawyer Valian republic / deadfire archipalegoda geçecek diye sosyal medyadan tease veriyordu paso. Pillars2yi resmi olarak açıklıyorlar. Project lousiana olarak geçiyordu, site adresi de obsidian.net/la/ zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pillars 2 will use your save game to import your choices from PoE

optionalmis. ayrica custom secebileceginiz bir tool olacakmis.

companionlardan hangileri donuyor umarim uzatmadan aciklarlar onu. mesela bu konu durance ile EFSANEVI olur. zaten durance yoksa yapmasinlar devam oyunu falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...