Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş başvurusu

SodomVsGomore

Öne çıkan mesajlar

bugün bir kaç büroya iş başvurusu için mail attım. tabi mailde CV ektedir yazıyor. derken mailleri çok seri attığımı fark ettim. kontrol edince 2 büroya eke CV koymadan mail yolladığımın farkına vardım.

neyse işte bir tanesine düzeltme maili attım. işte bu maili dikkate almanızı rica ederim gibi bir ibare ekledim. maili atınca tekrar baktım 2. maile de CV eklememişim.

bence işi kesin aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

bugün bir kaç büroya iş başvurusu için mail attım. tabi mailde CV ektedir yazıyor. derken mailleri çok seri attığımı fark ettim. kontrol edince 2 büroya eke CV koymadan mail yolladığımın farkına vardım.

neyse işte bir tanesine düzeltme maili attım. işte bu maili dikkate almanızı rica ederim gibi bir ibare ekledim. maili atınca tekrar baktım 2. maile de CV eklememişim.

bence işi kesin aldım.

sesli güldüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

"Mailde sorun var, dosya gonderemiyorum bu yuzden size posta yoluyla CV'mi gonderecegim."

Diye soyle adamlara ve zarfi bos gonder.

bu kafama yattı.

üçüncü bir mail atabilirim aslında ama adamlar kalkıp baro'ya şikayet edebilir manyak bu diye. staj yanmasın boş yere.

yalnız ik departmanı stajyerleri toplayıp sabah sabah 3 saat falan dalga geçip gülmüştür net asdf

edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...