Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Warhammer

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Ben bir tane o şekilde monster hunt yapmıştım. Yanılmıyorsam bretonya şehrinin yanına gelip orduyla toprakları yağma yapmanı istiyordu. Şehri yağmalamadan ordu pozisyonlarından yağma seçip orduyu bir turn orada bekletince görev tamamlanmıştı.

Aynı görev mi bilmiyorum veya belki daha sonraki bir peçte buglanmış da olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

tanrı puanları için biraz uzattım, 230 turn v.hard, 2.300.000 altın ve turn de 10k gelir, 2 si ana lord canavar ağırlıklı 5x20 birim ordu.

ilk tespit olarak, bütün tanrıları 2 seviyede tutma ihtimali yok galiba...

sonra,

mamutlar çok güçlü, öyle böyle güçlü değiller + canavar avlarından resmen süper silahlar düşüyor

mesela ben şöyle oynuyorum, lord dahil öne 4 mamut 1 dev, arkaya, 3 normal 3 buz trolü, arkaya özel birim olan kurt ve kertenkele, iki kurt at arabası, 2 de ejderha bir ordu kurdum

mamut avı görevindeki cüceler dahil her seferinde önden mamut ve devleri ortadan soktum, ejder ve at arabaları kanatlardan gitti, mamutların ardından troller ve sonra diğerleri olarak saldırınca 80 kişilik katil bölükleri olsa dahi çok kısa sürede işleri bitiyor

artı bunlara canavar avı ganimet özellikleri ve sihirde eklenince -ben okul olarak gölge kullanıyorum- hepten şenlik oluyor

mesela, lord mamut üstünde, buz ejderi avı ganimeti girdap yapan artifak ile 4 tane 1. seviye birimi çok kısa sürede dağıtabiliyor

ama şöyle bir durum var, birimle biraz nazik olduğu için, devamlı kotrol etmek lazım, bu yüzden ben normal hızdan düşük olarak oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Dwarf waagh!!!

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/853850879113875029/6E55937636B10107CAEF2D4A17DD3D8793E4BACA/

karak hirn taraflarında 2 full bayrak ordusu daha var burda gözükmeyen adamın şu ana kadar 4-5 tane full ordusunu patlattım

oda yetmezmiş gibi dwarflar bi orc kabilesiyle müttefik 4-5 full orc waagh geliyo kadrin tarafından

everchosenda geliyo ordusu benim sınırda bekliyo şu an 4 full bayrak

20 civarı ordu yenmem gerekiyo toplamda 3 ordudan fazla yapamıyorum upkeep yüzünede nasıl olcek bu iş?
Sosyal ağlarda paylaş

Total War Eras'tan tut Rome II'nin içine mancınık olan koleksiyon paketine kadar alayı var. Total War Warhammer'ı gayet severek oynuyorum ama koleksiyon paketlerini almadım, albenisi olsa da almadım. Çünkü psikolojik olarak kabullenemedim :D Total War gerçek tarihle bugünlere geldi falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dwarflarla aktim ben de. Victory kolay bir sekilde geldi, Archeona da acimadim, Empire ile birlik oldum baktim onlar tokatlayamiyor saldim dwarf lordlarini aldilar kellesini. Oyun guzel olmus gercekten, oynadigim en eglenceli total war idi herhalde.

Simdi Vampire Counts ile basladim. Keske dwarflarin mekanlari da ele gecirip dwarf skeletonlarla doldurabilsem meydanlari sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...