Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski kız ark. saçmala

Goering

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

abi kız seni senin bir moron olduğuna inandırmış. sen önce bundan bir sıyrıl.

Bu ne lan, sürekli kendini suçluyorsun. Kız bana oç dedi ama haklı ne yapsın vs.

Erkek adam dediğin hatalı olsa da kendini haklı görür abi, bu ezik halini hiç sevmedim.

en doğru tespit.

evet, kız da sevmiyor. arkadaşlarım da sevmiyor. diğer kızlar da sevmiyor. ben de sevmiyorum.

bir ezikledim doğru, farkındayım bunun.

ilişkiye başlamadan arkadaşıma "abi bu kızla çıkmıyım, ben bir kere birlikte olayım ayrılayım di mi?" demiştim. (işler tersine döndü)

bu yüzden yardım istemek, dertleşmek adına yazdım buraya bu kadar WOT.
Sosyal ağlarda paylaş

haber veririm yakın zamanda sdfs. benim en uzun ilişki yaşadığım baya birbirimize aşık olduğumuz bi kız vardı. onla ayrıldıktan 1 sene sonra denemiştik olmamıştı ben saçmalamıştım. şimdi ise aradan rahat bi 5-6 sene geçti tekrar görüşüyoruz. bu sefer o yürüyor gibi.

ama saçma yani. ex'i next yapmak sonunu bildiğin bir yola tekrar girmek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

yok mu böyle rebound ilişkisi?

ex'ten hiç mi next olmamış?

kabullenmem mi gerekiyor illa...

az toparlarsam kafayı, kurcalamazsam gelir belki?

su testisi su yolunda bir kere kirilir.
hadi geri dondunuz diyelim hep bir eziklik hali olacaktir sende. Kizda da hep sana karsi bir koz olacaktir.
Bence yeni denizlere yelken ac. Takintini salla olabilecek bir kizla iliskiye basla.
yavas yavas yeni kiza isinirken eskisini unuttugunu goreceksin
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

yok mu böyle rebound ilişkisi?

ex'ten hiç mi next olmamış?

kabullenmem mi gerekiyor illa...

az toparlarsam kafayı, kurcalamazsam gelir belki?

nope.

çoktan o kapıyı kapatmışsın davranışlarınla. empati yapsan anlarsın zaten: senin ayrıldığın bir kadını düşün, ve kadın seni sürekli darlıyor her karşılaştığınızda. ister miydin tekrar o kadını sevgili olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

eski kiz arkadasim geldi yine aklima gece gece sonra topic ismiyle uyumlu
simdi suanki kiz arkadasimi seviyorum hani eskisiyle nasil hissediyorsa suanda onunla oyle hissediyor kalbim
ama abi hic eglencesi yok eskisiyle kaciyoduk ormana bazen geceleri veya aliyoduk sirt cantamizi aehir sehir dolasiyoduk
gece birimizin cani istediginde gelip aliyodu beni arabayla gidip milletin havuzuna giriyoduk caktirmadan ne biliyim u..u takiliyoduk arada
bi odaya giriyoduk 3-4 gun cikmiyoduk odadan yemek ve tuvalet disinda
saatlerce icip guluyoduk beraber
ben gitar caliyodum o sarki soyluyodu
ben bateri calinca o gitar calmaya calisiyodu
seni kiskanmiyorum dedigi her seferinde herhangi bi kizla muhabbet ederken ustume atlardi hayatimin eski nesesi
kiza kafayi takmis bi sapik vardi arkadasla gece vakti kiyafetlerini cikarttirip eline parasini telefonunu verip sokakta kosmasini saglamastik (o an harbi komik ve eglenceliydi)
ama bitti iste cunku kiza guvenmiyordum aylarca geceleri uyuyamamaktan dolayi en son faceten kizla ayrilmistim
Sosyal ağlarda paylaş

kizin sana geri donmesi icin 3 secenek var.
sevgi
para
sex
bunlardan en az birini karsilaman lazim, yerine baskasini koyamamasi lazim.

senin anlattigina gore sevgi kismi bitmis zaten. tutunacak 2.bir dal bulmadan gittigine gore para konusu da iyi degil, ya hatunda bol var, ya sende yeterince yok. yatakta cok iyiysen de, o bikac ay sonra belli olur geri gelip girer koynuna aynisini bulamayinca.

ama BENCE gelecekse bile, sen pesinden kostugun surece is uzar. kimse pesinden kosana donmek istemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...