Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgililerin aileleri

Shean

Öne çıkan mesajlar

Abi koşarak uzaklaş. 2,5 senelik ilişkiyi yemişim 5 senelik olsa gene farketmez. Kazara evlensen ki o süreç inanılmaz çirkin olacaktır dediğin gibi tiplerse eğer, evlendikten sonra boşanmadın desek 20-30 sene çekersin o anne babayı. Sinirleneceksin, eşin arada kalacak, daha kötüsü arada kalmayacak onların tarafını tutacak falan ızdırap olacak tüm hayatın. Evli bir insan olarak konuşuyorum, eşimin ailesi çok iyidir kendi anne babamdan ayırmam, ama böyle şartlar altında bile sıkıntı oluyor bazen. Cidden ömrün boyunca bilerek eziyet çekmenin bir anlamı yok, en sevdiğin insanı 4-5 ayda unutacak kıvama gleirsin, üniversite 1 deymiş bir de, önün açık, başkasını bulursun. Evli arkadaşlar daha iyi bilir, evlenme sürecinde bu tavırlar devam ederse bileklerini kesecek kıvama gelirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgilinin ailesiyle niye tanışıyorsun? nişanlanmadan hemen önce tanışacaktın. ne mecburiyetin var ki iş ciddiyete binmeden?

nişanlıyken bir adet tek taş

evlenirken yüzükler

gerisi tamamen başka insanların sorumluluğunda. aileler (burada ailelerden kastım damadın ve gelinin aileleri) geline ve damada ne takmak istiyorsa takar, ki kesinlikle mecbur değiller bir şey takmaya. yok gondolmuş, yok şekermiş, yok setmiş, yok damada saatmiş gibi bir sürü saçma salak adet türedi. düğünde eşek yüküyle altın geliyor zaten.

ben gelinliğe bastığım parayı düşününce bile bazen canım sıkılır, bir kere giyip dolaba kaldırılan bir şey sonuçta. kiralama çokça yaygınlaştı ama burada yazamayacağım nedenlerden ötürü pek taraftarı değilim. düğün gecesi bitmeden çıkarılıyor, çünkü düğünden sonraki after partyde gece elbisesine geçiliyor bi de.

şimdiki kafam olsa hatunu alır italya'ya veya marsilya'ya falan gider orada bir konsoloslukta evlenirdim. orada da tatil yapar dönerdim memlekete.
Sosyal ağlarda paylaş

abi OPun fakir ama onurlu genç roleplayi

postanın 3. sayfasından fırlama gerçek hayat hikayeleri/tavsiyeleri

kişisel bölümünden seçkin playboyların türk takı merasiminin detaylarını anlatıp durması

ne ararsan varmış burda ahahah

http://www.curezone.org/upload/Members/new03/1596168518_53e41e2c8d.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Daha üni 1.sınıftasın. 2,5 yıl da geçmiş zaten.Ailesi iyi bile olsa muhtemelen yine ayrılacaksınız.Evlenmeye bile kalksanız min 4 sene var önünüzde.Zor yani liseden başlayıpta 6-7 sene çıkıp evlenmek.Ha bir de insanoğlu asla unutmaz.Ailesinin bu tavırları ilerde en kötü olumsuzlukta hep su yüzüne çıkacaktır.Çat diye severken ayrılmak zor da ilişki sırasında kafanda gelecek planları varsa önce onları silmeye uğraş.Öyle ya da böyle ayrılma ihtimaliniz %90. Aileler genelde çocuklarının mutlu olmalarını ister de senin kızınkiler kendilerini düşünüyor belli ki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...