Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seslendirme

Saeros

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

çok iyi olmuş yavuz şimdi sana faceten bi şey göndercem özel keyimle beleşe gelcek sana. baya işine yarayacak.

gece çok bakamadım da bugün kurcuklayacam onu

chrome said:

türk aksanı çok belli oluyor lan. :(

lol doğrudur, bazı eski işlerimi tekrar dinlediğimde kulaklarım cızırdıyor resmen "abi o kelime öyle mi söylenir" diye
Sosyal ağlarda paylaş

Neden zor olsun seni şapşal? Şimdi kendine bi linkedin profili yarat ve Justin Bell'e soundcloud sayfanın linkini gönder, dostum pillars mükemmel olmuş ama bence seslendirme eksiğiniz var. Bir domuzlu sandiviç parasına outsource etmek ister misin? diye sor ona.

https://www.linkedin.com/in/justinbellaudio

Hadi ne bekliyorsun!
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

dostum pillars mükemmel olmuş ama bence seslendirme eksiğiniz var.

var mı gerçekten? daha o kadar oynamadım çünkü sdfs
yollarım bi mesaj, kickstarter oyunu olduğu için belki bi şans lel
siego der en kötü

imamizer said:

http://forum.unity3d.com/forums/commercial-job-seeking.48/

bu hiç aklıma gelmemişti, baktım da biraz baya olanak var gibi duruyor
ilgilenicem bununla

teşekkür ederim çok tatlısınız mmh
Sosyal ağlarda paylaş

horacegoesskiing said:

güzel valla eline sağlık. vimeo ve az paralara çalışmayı düşünürsen fiverr a da bırak bişeyler.

türk aksanlı ingilizce örneği koymayı da ihmal etme. hakiki ingiliz iskoç vs varken o aksanlarda seni seçmeleri zaten çok muhtemel değil. ver middle east, kafkas, doğu avrupa coşkusunu.

fiver gibi 1-2 site denemiştim de sonuç pek tatmin edici olmamıştı ama bunu da denerim belki bişey çıkar :)

abi aksan konusunda dediğin tarzda aksan yapamıyorum sanırım, yani hiç kaydedip dinlemedim ama kendi kendime konuşurken hiç inandırıcı gelmiyor. tabi bu aksanı kırk yılda bir duyduğum için olabilir, o da anca homeland gibi dizilerde teröristlerin ağzından sdf

dün aldığım bi kaydın editinde biraz atmosferik çalıştım çok tatlı oldu, bundan sonra biraz daha böyle şeyler yapabilirim :3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...