Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Takım

souldarkorn

Öne çıkan mesajlar

ben pek anlamam futboldan boş vaktimde napsam napsam diye izleyeyim dedim kusura bakma ama abi finlandiya bizden baya baya iyi oynuyor bence, 11 tane kafasız tavuğa karşı adamların isabetli pasları kurmaya çalıştıkları oyunları falan var, birde yine ben anlamam ama sempatik olsun diye bizim takım hep k*rt mü?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Fatih Terim'in tazminatı ve ileri dönem maaşı falan konuşulurken ampute milli takımına dört dünya 3'üncülüğü, bir avrupa 2'nciliği, ve bir euro cup şampiyonluğu kazandıran eski teknik direktörden "Sen o sırada okulda çalışıp oradan da maaş alıyormuşsun" denilerek aylık 2000 TL'lik maaşının faiziyle beraber iadesi istenmiş.

https://twitter.com/td1lig/status/921413303573843968
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Lucescu @ La Gazetta Dello Sport said:

İtalyan La Gazzetta dello Sport gazetesine demeç veren 72 yaşındaki deneyimli teknik adam, milli takımlarda kazanma alışkanlığı olan bir ekibin olması gerektiğine dikkati çekerek, "Milli takımlarda oyuncularla çok fazla çalışma zamanınız olmuyor. Kazanmaya alışmış bir futbolcu grubunuz olmalı. Türkiye’de para var, İtalya’da görmek isteyeceğiniz türden statlar var ama İtalya’daki gibi oyuncular yok." ifadelerini kullandı.

Deneyimli teknik direktör Süper Lig'deki yabancı futbolcu sayısı ile ilgili de, "Federasyonla sahadaki yabancı sayısına bir sınır koyacağız. Doğu ülkelerinde yabancı sınırı olmadan olmaz."

Emre Mor, Cengiz Ünder, Enes Ünal gibi genç futbolcular takımlarında forma şansı bulamadıkları için çok erken yaşlarda yurtdışına gidiyorlar.

Herif ağır trollüyor, türk basınından yıllar öncesinin intikamını alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bu daha iyi bir şey değil mi zaten. genç yaşta türk futbolcular ne kadar sağa sola salarak, türkiye ligi dışına itersek kalite o kadar artar.

galatasaray'daki arda ile atletico'daki arda aynı mıydı mesela.

diyelimki yarın yabancı sınırı kalktı . kısa vadede yine değişen bir şey olmayacak. sen yine kadroya selçuk'u alacaksın burak'ı alacaksın.

bari bırakın da birkaç nesil sonra milli takım adam olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıktı artık bu ya. Getirin yabancı kuralı mı getireceksiniz ne getirecekseniz getirin !!!

2. Takımım olan Real Madrid in maçlarını izlerim np. Birde gider İngiltere, Almanya liglerini takip ettim mi sorun morun kalmaz. Lütfen yabancı kuralı getirin. 11 de 11 türk olsun. Gene Tarık Çamdallara 3 milyon euro maaş 5 milyon euro transfer ücreti 2 milyon euro imza parası verelim ve saat satan zenciye bile geçilip gol yedirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Her milli maç sergilenen kötü performans ve suçu yabancı kuralına bağlamalarından gına geldi. Keşke milli maç arası vs olmasaydı. Her hafta sonu başta 3 büyükler ile tüm maçlara bakmaya çalışıyordum bu ara kötü oldu. İşin gücün yoksa 18 Kasımı bekle dur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...