Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elektrik mühürü

yav

Öne çıkan mesajlar

Son özelliştirmeden sonra Son Ödeme Tarihini geçen ilk gün kesiliyor bizim evde. Alıştım artık ben mühür bozmaya. Artık mühürlemiyor bile eleman. Bir kere evdeyken başıma geldi, hemen aşağı indim koştum. Elimde Akbank uygulaması, bak dedim ödedim borcu falan. Açtıo sağolsun. Sıkıntı yok, eskiden dert ediyorlarmış da benim başıma bir şey gelmedi. Tek sorun elektrik açma - kapama parası alıyorlar. 20 TL mi ne öyle ücreti var. Onu vermek koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tüm faturaları otomatik ödemeye almak gerek. "e hesapta para kalmiyür" diyorsanız bir zahmet ek hesap açtırın ya da kredi kartına talimat verin abi ne bileyim. "kartı da sömürüyorum ben" diyorsanız da sırf faturalar için 300 500 lük bir kart açtırıverin?

hem risk almaya hem uğraşmaya değer mi yahu?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

bingildak said:

adam sana iyilik yapmış
sen odunlukla yanıtlamışsın

o adamın senin kapını çalıp elektrik kesiyorum demek gibi bir görevi yok

aşağıdan keser siktir olur gider, sende mal gibi karanlık eve uyanırsın

valla bazen insan şaşırıyor.

this

bize aynen bu yapıldı asdfasd

uyanmadıkta öğlen geldi. biz elektrik kesildi sandık hatta bekledik bir süre. baktık çevrede herkeste var elektrik sigortalar mı attı dedik. sonra kapıcı tam o anda getirdi bırakıp gitmiş.

olayda şey, otomatik ödemedeydi. babam bankayı değiştirmiş. o değişen ayı iki bankada ödememiş. biz de ödendi biliyoruz tabii ki asdfsdfsda

ibneler kapıyı çalsa o an internetten vs. bile öder, hatta eline sayar yine kapattırmazdık.

benim arkadaşın da başına gelmişti ama, o unuttuğundan yatırmayı olmuştu ama direkt elle aç. sonra internetten yatır, çıksını al faturanın yapıştır sayacın yanına bir şey olmaz demişti. ona da kesmeye gelen eleman öyle yap demiş vs...

aynısını yaptım. hiç sorun olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

yav said:

11 sularında kapıya bedaşın işçisi dayandı
dedi borcun var kescem
dedim ya ne borcu kaç gün gecikmiş
dedi 15 gün
dedim ya hemen mi kesiyonuz
dedi internetten öde kesmeyeyim
dedim böyle şey mi olur lan yeni uyandım mk bi dur
kesiyorum kardeşim o zaman dedi
daha kahve sigara içmemişim böyle sinirim tepemde neyse içime attım
kapadım kapıyı kapının hemen yanındaki tuvalete girip sesli sesli işedim elektrikli son dakikalarda
sonra çıktım hızlıca kahve makinesinin düğmesine basacaktım ki kesildi elektrik. itoğluit.

http://weblog.medienwissenschaft.de/wp-content/uploads/2012/01/trollface.jpg
gerisini gülmekten okuyamadim.

Gerisi mi kalmis okumussun zaten hepsini
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...