Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thailand Gezisi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

bu ekip isi..adamin altinda klinik yaninda otel bilmem ne..arti sosyal destegi bilmemnesi.. tr de bir olursa antalya da olur maddi manevi..onda da kendini feda edecek birileri lazim..

Aynen, medical turizm sonucta ve yurt disindan sonrada cok oluyor turkiyede olunurmu diye fiyatlar ucuz diye. Problem dil bariyeri var ve doktorlarin kendini bu konuda gelistiricek hevesi veya zamani yok ki sirf bu konuda degil dedigin gibi.

Iyi para yapiyor isim yapmis olanlar, 3-4 doktor var bole herkesin gittigi turkiyede ama oole cok dinamik be hirsli degiller, vizyonlari dar.

Para demisken pembe lgbt parasinin degerini yeni yeni anliyor dunya ama turkiye cok geride o konudada onyargilar yuzunden. Tabi uluslararasi acidan bakinca bole, yerele bakinca bole bir para yok is imkanlari kisitli olsugundan ve genelde hep en ucuza gidiyorlar. Turk trans camiasi cok cahil ve bilincsiz ve organizasyonda yok gibi. Kac gundur ameliyat kavgasi yapiyorlar, sivri bi aktivist cikip ameliyat olanlara bi bok bilmedigi halde hakaret etti eksik bilgi ile simdi onun shitstormu donuyor filan.

Hormon tedavisi zaten ayri rezalet. Benim doner donmez endokrin sistemime detaylicbakilmasi ve doz ayarlanmasi lazim ama visitesi 450 kaat olan profesor doktorum e2 bile olcmuyor kasip, gerek yok diyor hani sanki ne olcak. Aldigim ilac bile havada. Son kontrolleri ickendim gidip yaptirdim, calistim degerlendirdim ve gene aynisi olucak, kendi kendimin doktoru olmak disinda bir sansim yok turkiyede. Butun surecimi kendim yonettim, kendi tedavimi kendim ayarladim ve doktorlari kendim arastirip buldum. Yuz icinde, bunun Icinde en iyidine gittim ve hersey sahane gecti nazar degmesin. Ben bu kadar arastirma tutku u ve her boku bilmek istiyen kafada biri olmasam bu surecte kesin cuvallardim turkiyede ki cuvalladigim noktalar var iste ses gibi cunki hizmet veren uzman yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Phantom Pain vari bir sıkıntı oluyormuymuş?

Olmuyor bizde cunki genitaller zaten beyinde kayitli degilki gender dysphoria nin olayi o. Kadindan erkege gecenlerde misal gecis oncesi phantom penis vakalari cok oluyor, bende bizzat phantom boobs vakasi cok yasadim omrum boyunca ki uyku ile uyaniklik arasi o tuhaf evrede her zaman olmasi gereken vucudumda hissederdim kendimi sabahlari, tam uyandigimda butun gun igrenc bir insana donusurdum sinirden
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde hormonlarla alakali o, erkek ile kadin libidosu cok farkli zaten. Su anda bunyemde seks hormonu yok ki bi surede boyle kalicak dokular yeni yerine oturana kadar. Erectile tissue nun cogu aliniyor zaten sadece kadinlarda bulunan bolgelerde kullaniliyor. Ilk zamanalr sorun bu cunki hem sinirler tam oturmamis ve baglanmamsicoluyor, hem beyin daha alismamis oluyor yeni konfigurasyona hemde libido artisi tehlikeli. Ani heyecan, stres, korku veya libido artisi beraberinde kanama getiriyor. Erotik ruys gorup uykuda ciddi miktarda kan kaybeden hastalar olmus ki bu konuda hormon kontrolu disinda yapicak bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Merak ettiğim şey şu. Vücut ile ruh başka başka kavramlar mı? Kadına erkek beden olayı mutasyon mu ?

Ruh varmi yokmu bilemiyoruz, ben inaniyorum cunki en eski ogretiler bile vucut, ruh ve beyin harmonisinden bahseder.

Tanri insani kendi imajindan yaratmis derler ve adem hikayesi anlatilir ancak ana rahminde her bebek kadin olarak baslar hayatina, kromozom farki ile erkeklik belirlenir ki mutasyon olarak bakar cogu bilim adami buna. XY genlerine sahip bir bebek testo dusuna maruz kalir ve erkekligi gelisir, cinsel organlarin kaynagi aynidir zaten, testisler karindan keselerine inerler misal. Cogu insan clitoris ne bilmez ama dogal halinde kalmis penistir iste, XY bireyde buyur ve penise donusur ki T alan kadindan erkege gecis yapan kisilerde clitorisin nasil buyudugu gozlemlenmektedir zaten

Benim gibi bireyler bu surecte bir terslik oldugu zaman ortaya cikiyor, transligiartikyavas yavas interseks bir durum olarak ele almaya basliyorlar zaten cunki arastirmalar hormon kullanimioncesi bile beyin ile vucut arasindaki uyumsuzlugu dogruluyor.

Ruh konusunda ise zor iste yorum yapmak cunki varmi yokmu bilemiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

sen donuste bu islerle ilgilensene..turizm sirketi ayaginda..

Var o isi yapan bi kac akilli, thailand da rehnerlik ve refakatcilik yapiyorlar fahis komisyonlarla. Genelde merdiven alti doktorlara gidiyorlar ve WPATH standarylarini gectim tip etigi yok bunlarda. Kaburga aldirma operasyonu misal cok populer ki dunyanin cogu yerinde doktor icin lisans iptal sebebi bu. Kac kisinin cani yaniyor bu tipler yuzunden. Bitane ayak kucultucrm diye direten vardi ayak serce parmagini kestirip sakat kalmisticso ramdoktora dava acti filan.

Turkiyede camia cidden cok les otesi, uzak dursunlar benden. Ilerde bu konular uzerine calisirsam kendini yeni kesfeden ergenlik oncesi cocuklarin kurtarilmasi icin ve bu bahsettigim tiplerin yarattigi onyargilari kirmak icin calisirim zaten. Ama turkiye kayip vaka direk her bakimdan, failed state. amacim biran once kendimi kurtarmak su forumdakicogu insan gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

kurtarmak derken yurt disina mi cikmak.

Tabiki, turkiyede is bulma, sevgili bulma ve guven icinde yasama sansim cok dusuk. Gece sokaga cikmam risk, annem almassa eve donemiyorum ses problemi yuzunden ki butun kadinlar icin taksiler vs risk o saatlerde zaten. yasam sartlari herkes icin cok kotu ve giderek dunyaya failed state oldugunu haykiran bi ulkemiz var. Vatan partisine emanet edip kacicam, onlar kurtarsinlar ulkeyi

imamizer said:

bu arada breast implant parasını dekolteyle oyun oynarken stream yaparak çıkartırsın. erkek millet olarak ne kadar aptalız biliyorsun. direk abuse et.

Sismanim, sesimyok, a cup yetersiz o is icin, guzel diilim, cok iyi oynaditim bir oyun yok

Zor o yuzden :( bunu yapan cok var iste, asil ameliyat parasini cikaranlar vs var ki 6000-7000₺ lik implant parasi komik kaliyor bu meblalar yaninda. Crowdfunding ile bile toplanir rahatca ama benim tibi utangac ve burnucyere dusse almiycak modda bir insan beceremez o isi. Zaten ahimsahim bi tipim yok ve nette celebrity statusundede diilim, aktif sosyalmedya kullanmiyorum vs vs rezil oldugumla kalirim bir omur dalga gecer insanlar anca 200₺ toplayabildin diye

Dogru yoldan oturup calisip kendim kazanicam,baska alternatifi yok ne yazikki :( ondan sonra bir dahada estetik gormek ve duymak istemiyorum, hastane ve doktorlar yordu artik yeterince

fenn said:

Beyin vücut uyumsuzluğu mutasyon falan mı ? O neden karışıyor. Merak ettiğim şeyin cevabını tam alamadım laurelin

O bahsettigim hormon dusunda beyin gelisiyor, T ye maruz kalan beyin erkek beyni oluyor. Ama bazdn isler yolunda gitmiyor iste ve beyin yeteri kadar erkeksilesemiyor veya sifirda kaliyor. Bu kadar farkli varyasyonun olmasininsenebide o. Lezbiyen translar var, penisini seven ve onla mutlu olanlar var, sadece fiyinmek yani trappingden hoslananlar var, cinsel haz icin hizlicgizlicgiyinenler vs vs var. Benimki T den hic etkilenmemis belli cunki senelerce denedigim halde bir erkek personsi ortaya koymayi beceremedim ve mutsuluk olduruyordu beni. Iki cinslede normal konu basliklarindan sosyallesemiyordum vs vs ugrastigim halde hep "kari gibi" yaftasini sakayla karisik yiyordum

Kadindan erkege gecenlerde ise tam tersi anne karninda son haftalarda T ye maruz kalipbeynin erkeksilesmesi soz konusu iste, onlardada bir suru varyasyon var.gecen bitanesi erkek oldum diye neden firfirli elbiseleri artik giymem yasak diye agliyordu 4chanda heh
Sosyal ağlarda paylaş

Zoe Quinn bailığındaki yazımı buraya taşıyorum:

Nigger_of_the_sand said:

Benim biraz kafam karıştı, ladyboyları erkek bedenine sahip olan trans kadınlar olarak değil de erkek olarak görüp onlarla ilişkiye girenlere de eşcinsel dememiz mi gerekiyor?

Peki ladyboylardan hoşlananlar erkeksi erkeklerden hoşlanmıyor, tahrik olmuyor ise?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...