Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 4

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

WaNTeD said:

sostizm said:

Burak'da ne ciğer var arkadaş 90+3'de attığı deparı gördünüz mü?

80 de boş kaleye atamadıgını gordum cigeriyle

burak tamam fizikli adam koşuyor ediyor da. arkadaş adam 90 dakka boyunca defans aradında durdu. 90 da koşacak enerji rahat rahat kalmıştır dfs
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Nasıl olsa şikenin cezası yok, şikesi güçlü olan kazansın demiştir belki Gs.
dogru demis lol.

bu arada fener bali gs'den yana. bu sene fb sampiyon olursa da, olmazsa da sevinecem. cunku olursak daha kotu. bu sefer aziz hakli olarak diyecek ki bakin takimi ersun sampiyon yapmadi ben yaptim. ve isin kotu yani hakli olacak. o yuzden fb sampiyon olmasin istiyorum, gs de bunu basarabilecek galba. gogogo.
Sosyal ağlarda paylaş

sefacaNBA said:

Çetin abi sen neden hep kaybeden taraftasın ya, sana da yazık.

hahahahahaha
olm benzer tepkiyi ben şu şekilde veriyordum bir ara.

lan siyasi açıdan kendimi yakın gördüğüm partiye ergenekon komplosu kurdular.içeri attılar liderini,yöneticilerini senelerce.
canım fenerbahçeme şikeci dediler,avrupa kupalarına katılmasını yasakladılar,ama nasıl bir şike ise ligden düşürmediler,başkanını 2 sene içeriye attılar.
çalıştığım iş yerlerinde sıfır portföy alıp senelik 5-10 milyon dolar cirolara getiririm,ekonomik karşılığını alamam,hanzonun birisi gelir hazır portföye konar.

ama merak etme...hiç de şanssız bir adam değilim...neyse ki dünyanın en güzel kadını ile evliyim.ve dünyanın en güzel kızına sahibim.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...