Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

full refund varken, 400'e legendary kırmak hoşuma gitmiyor. bekledim mesela tinkmaster'dan 3 tane vardı bende, 4800 dust etti, Leeroy 2 tane vardı, 3200 dust etti. illa bişiler değişiyor. 400 yerine 1600 dust alırım diye bekliyorum. zaten çoğu legendary var, 1-2 deck'te eksik var onlarsız da deckler oynanıyor. sıkıntı yok. 15k kırılmayı bekleyenin dışında 1.8k civarı bi dust'ım var zaten bankada, bi legendary'i çok istersem yaparım.
Ha mesela Boom'u öle yaptım, hemen pack'ten çıktı sonra. Moralman çöktüm :D

Ha bu arada benim 26 legendary'de soulbound'ları saymadım.
Sosyal ağlarda paylaş

1 lira gömmedim. ha bundan sonra gömebilirim ama. expansion hızı ile grind hızı birbirini tutmuyor...

1.5 senedir hayvanlar gibi oynuyorum ben oyunu. benim kadar oynayıp 26 legendary'de kalmak baya leş bi durum yani. 18 ay..

ortalama 2 ayda 3 tane legendary çıkarıyorum yani. hergün quest ve para biriktikçe arena yaparak
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben arena beceremiyorum ya. Çok mutsuzum. Biri bana arena mantığını anlatsın. Mana cost düşük almak mı lazım, mid game taunt vs ile tutup end game için büyük minionlar mı biriktirmek lazım. Çok güzel deck yaptım diye başlıyorum 1-3 bitirdim delircem adsfgd

mana curve'üm mü tutmuyor nedir..
Sosyal ağlarda paylaş

parasal tam bilmiyorum da bazen boyle islerin yogun ve kotu gittigi gunlerde, aksam eve gelince pack acarak rahatladigimi farkettim sdfjk..

boyle boyle collection tamamlandi.. yoksa uzun sure f2p oynadim.. p2w moduna gecene kadar benim de naxx legendaryleri haric 10 tane falan vardi..
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Abi ben arena beceremiyorum ya. Çok mutsuzum. Biri bana arena mantığını anlatsın. Mana cost düşük almak mı lazım, mid game taunt vs ile tutup end game için büyük minionlar mı biriktirmek lazım. Çok güzel deck yaptım diye başlıyorum 1-3 bitirdim delircem adsfgd

mana curve'üm mü tutmuyor nedir..

basit özet:
mana cost'una göre 2 vs 1 takas edecek kartlar (yeti, harvest golem, her türlü weapon vs)
çözüm üreten kartlar (poly, hex, fireball)
götünü kurtaran spell'ler (flamestrike blizzard swipe vs)
kart çektiren ve çektirirken iş yapan kartlar (wrath, gnomish inventor, azure drake vs)

bunları şu kıstaslar ile alıyorsun:

1-2 mana cost'a sahip en az 8-9 kart
5 ve üstü mana cost'a sahip 6-7 kart.
yine 7 tane falan 4 mana cost.

budur. eğer kart değerlemesini iyi yapamıyorsan, bir sürü site türedi arena için. onlara bakabilirsin.

ha düzgün draft edip de sonra oynamayı beceremiyorsan, ayrı konu :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Aceace said:

Oo lecınderi sayıyomuşuz

29 lecınderi var. Sylvanas ve Gruul'dan 2şer tane var. Golden Senaryus'um var

Ama hepsini toplasan 1 tane Golden Tiriyon etmiyor :D Bu arada xunn yüzünden turnuva başlığının içine edilmiş. Oyunun kendi başlığında yaz hacı

Not: Ahali maçları kaydediyosunuz dimi?

sende nasıl benden çok var lan legendary... gerçi benim kırmadığım 15k dust var tabii. sende 0'a yakın dust vardır?

maçları da kaydetmedim hiç. senin verdiğin o program çalışmıyo ya

OBS nasıl çalışmıyo ya?
Allah bilir 32 bit indirmiştir. Bak draglot yapabilmiş.

Dün bir arkadaş arenada, piloted sky golem,2şer adet fb,fs,poly ve Flame leviathan, illidan, troggzor varken 4-3 bitirdi. Bir sonraki arenasında tabiri caizse HİÇ BİR kaliteli kartı yokken 6-3 bitirdi.

Bazen olmayınca olmayabiliyor. Sıkmayın canınızı Eğer her arenanda 5 wine ulaşabiliyorsanız yavaş yavaş tamamlanır.

Ben toplamda bi defa 15lik bi defa da 2lik pack aldım. Beeeelki yeni zamazingoyu parayla alırım.

Turnuva topikini dağıtmayın hüloğğğ. Tunca akşam müsaitsin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Oo lecınderi sayıyomuşuz

29 lecınderi var. Sylvanas ve Gruul'dan 2şer tane var. Golden Senaryus'um var

Ama hepsini toplasan 1 tane Golden Tiriyon etmiyor :D Bu arada xunn yüzünden turnuva başlığının içine edilmiş. Oyunun kendi başlığında yaz hacı

Fishmaster'ın balıkları bana beklemediğim bir gol attı ama 2-1 yenmeyi başardım. Gerçi kaybettiğim oyunda da çok açgözlülük yaptım diye kaybettim. Gereği yoktu halbusi.

Greed is gud.

Bi sonraki maçta 2 numaralı seribaşı Tunca ile karşılaşıyomuşum. Hımm...

Not: Ahali maçları kaydediyosunuz dimi?

Hocam pardon ben oraya yazdım sandım dfg.

ps: Mage deck'in çok ibne. Hoşuma gitti. Hem tiksindim hem kıskandım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...