Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4. Geleneksel Paticik Hearthstone Turnuvası

quixef

Öne çıkan mesajlar

Ben de birkaç akşamdır dışarıdaydım. Haftasonu gelmeden oynarız Larry ile. Adam benim liseden arkadaşım. Beraber deck hazırlıyoruz falan :) spectate ede ede birbirimizin deckleri ezberlemişizdir. İlk turdan eşleşmemiz hoş olmadı pek :D

bana birkaçtır fishmaster deniyor, pis decklerimin namı yürümüş demek. IIII AAAAM MORE THAN A MAAAAN, I AAM MORE THAN A FISH!
Sosyal ağlarda paylaş

ben aslında fena dövmüyorum milleti şu anda. belki de en sert döven benimdir. 6 tane 2-0'ım bi tane 0-2'im var.
ama 3 kişi hariç tırt decklerle karşılaştım genelde o yüzden biraz yalandan sert muhtemelen. ayrıca hiç constructed tecrübem yok 7-8 aydır. Rank 13'ün üstüne çıkmadım, sadece arena'da questlerin class'i denk gelmeyince quest için giriyorum işte.
Yalnızca turnuva izlediğim için genel olarak ne durumda nasıl oynamam gerektiğini biliyorum. o yüzden çok fazla ilerleyeceğimi sanmıyorum. practice şart.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

nasıl yendin o kötü deck lerinde legendary oyuncuyu ya, bana patlar şimdi

Banladığın classlar önemli biraz :) biraz da kartların geliş sırasının şans faktörü var. Kötü dediğin decklerle grubumuzdan 10 puanla çıktım :)

edit: mesela bizim bu arkadaş grubumuzda hepimizden daha iyi oynayan, defalarca legend olmuş bi arkadaş daha var. O kötü dediğin murloc deck ile 3. turn'de oyun bitirdim. Ne olduğunu şaşırdı haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...