Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odadan Kaçış Temalı Ev Oyunları

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

biz 6 oyuna gittik toplamda.
panic house'a mutlak bi gidin sonu baya başarılı. aynı elemanların bir de halka temalı oyunları varmış ona da gitmek istiyorum bakalım.

bi de fiyat işi için grupanyayı takip edin. en babalar çıkmıyor genelde ama panic house gibi denk getirebilitesi var. biz şu ana kadar hep 50 liraya gittik 5 kişi. bi tuzak için holy yaptırdı sanırım nisana rezervasyon (Tuzak'ta öküz gibi sıra var) ona bayılacağız biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Şu BEŞ kişi de ne asal bir konsept lan, kim bulmuş BEŞ sayısını acaba. Dört olsa, altı olsa olmamış, illa çiftli grubun yanına bir sap alacaksın veya saplar/kızlar şeklinde gideceksin.

5 zorunlu değil. cumartesi 2 kişi girdik biz. 2 kişiden 5e kadar genelde tüm oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

odayı kur, saatte 150tl. iyi para var, yakında 1000 tane olur bunlar

edit: olmuşlar bile http://www.gercekkacisoyunlari.com/

sadfasd benim kuzenin arkadaşı kadıköy de kurdu bunlardan bir tane, dedim ben de devamlılığı var mı lan bunun bir giden bir daha niye gitsin vs. dedim. 6 ay çalışsak yeter fazlasıyla parasını çıkarır kapatırız gerekirse falan demiş kuzende arkadaşına aynı soruyu sorunca sdafas

150-200TL para alıyorlar gidenlerden, iki oda kurup 6 ay çalıştırsan enayi kesiminden zengin oluyorsun. iyi kapak atmışlar.

odaları vs. toplarken mesela çöpe atılan ameliyathane malzemelerini vs. gidip çöplükten almışlar. Hep öyle öyle döşemişler cepten para vs. de çıkmamış.

Tımarhane tarzı bir yerden mi kaçıyormuşsun onda da işte lel
Sosyal ağlarda paylaş

enayi ağır oldu harbi, parası olana gayet ideal 15-20dk'lık eğlence olabilir. Ama büyük matah bir şeymiş gibi bayılmak aşırı saçma ve yontma olur.

Yani ben kuzenimin anlattığı kadarıyla söyleyeyim. Kuran arkadaşıyla bir ara çıkma vs. durumu vardı da ben de tanıyorum diye hep anlatıyor halen asdfdsa

Birkaç arkadaşıyla işte ortak kuruyorlar. 2 katlı geniş bir atolye gibi bir yer mi ne buluyorlar. Kirası da bayağı uygun hatta çok araştırmışlar işte. böyle 2500-3000TL mi neydi yani o bölgede metrekaresine çok uygunmuş.

boyaydı, oda yapmaktı birkaç tane içeri vs. onlara harcanıyor para işte ama gerisi komple el ile kendileri dekor yapıyorlar. dekorda hatta kuzenim de yardımcı olmuş işte toplasan 2000TL harcanmadı dedi. eski ameliyathane atıkları, hurdalıklardan eski bir ton eşya işte kırıkları vs. toplayıp kendileri elden geçirmişler az. zaten gerilim teması olduğu için harika oldular vs. diyor.

harcama yok. firma kuruyorlar bir de işte 3000TL falan hallediliyor. Kişi başı 150-200TL mi ne işte grup giriyorsun zaten genelde. günde 10 müşterin olsa bir ayda kâra geçiyorsun zaten her şekilde. zaten diyor elektrik bile yakmıyorlar hep loş, karanlık vs. çoğu yer bla bla

çok karlı iş cidden. geçen yaz tutmaya başlamış işte birkaç tane yer varmış deli para kırmışlar. Bunlarda millet soğumadan, popülerliği yitmeden birkaç aylığına da olsa kuralım demişler işte kurmuşlar asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca adamların ne kazandığından, nasıl yaptığından falan size ne lan?

Çok dert ediyorsanız kurun bir tane de siz, zaten 100'ü geçecek yakında.

Keyifli 1 saat geçiriyorum ben genel olarak. Yıllardır oynadığım adventure oyunlarındaki karaktere bürünüyorum. Senaryolar genelde sikko olsa da yaratıcı bilmeceler çıkabiliyor bazılarında.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 5 kere gittim, her gittiğimdede bi sürü eşyayı kırıp bazılarınıda kullanılamaz dereceye getirene kadar zarar verdim. maksat bi daha masraf yapıp yenilesinler. hatta pet şişeye işeyip, yanımda götürdüğüm şişeyi içerdeyken bi kenara döktümki sidik koksun çıkmasın diye.
eğlenmek için değil genelde zarar vermek için gittim.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

harcama yok. firma kuruyorlar bir de işte 3000TL falan hallediliyor. Kişi başı 150-200TL mi ne işte grup giriyorsun zaten genelde. günde 10 müşterin olsa bir ayda kâra geçiyorsun zaten her şekilde. zaten diyor elektrik bile yakmıyorlar hep loş, karanlık vs. çoğu yer bla bla

çok karlı iş cidden. geçen yaz tutmaya başlamış işte birkaç tane yer varmış deli para kırmışlar. Bunlarda millet soğumadan, popülerliği yitmeden birkaç aylığına da olsa kuralım demişler işte kurmuşlar asdf

Bir yanlışın olmasın.O 150 bütün grup için değil mi? Ben mesela grupanyadan aldım panic house 'u 60 liraya. 5 kişiye kadar gidebiliyoruz.Baya makul bence...
Sosyal ağlarda paylaş

beyoğlu'ndaki odadan kaçış'a gittik iştekilerlen. eğlendik 1 saat. bazı numaralar epey iyiydi. odadan kaçtık çıkıyoz kuran çocuklar karşıladı, 1 tanesini tanıyormuşum meğersem falan. enteresandı.

parasal masrafı yok ama detaycı mükemmelliyetçi parlak zeka lazım ki tutarlı güzel senaryo kurulsun, özgün numaralar uygulansın.
Sosyal ağlarda paylaş

bence bir tanesinde the game tadında olması için 10 tane amele görünümlü, iyi şive taklidi yapan arkadaş ayarlayacaksın.

odadan çıkamayanları gelip bunlar alacak, sistem sınıf kavgası, vs gibi olacak. hakiki korku yaşatıcaksın adrenalin arayan plaza bebelerine, en son artık birbirlerine silah çektirip vurduracaksın tek kalanı göndericez falan diye, orada arkadaşına ölü mermi sıkacak, orada salacaksın. hepsi sevgililerini arkadaşlarını adam gibi tartsın. barda meets battle royale yani.

lifetime experience, adam başı 200 TL em, ekstralara da 50şer lira at gene dev profit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...