Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4 #3

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

zaten o gözün adamı 300 metreden scopesuz farketmesi fln oturana kadar reconu anca vonquest large larda pratik amaçlı oynamalı. Zamanla oturuyor ama bf4 gercekten hardline/cod series e göre zor bir oyun ama kesinlikle öğrenmesi ve başarının verdiği haz bambaşka. Sağlam zaman ayıramıyorsanız bf4 oynamayın yani ya da öncesinden bf veteran değilseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte hep WoW harici bi oyuna fazla vakit ayırıp iyice alışabilmek istedim ama hiç yapamadım. Bu sefer yapayım diyorum ya, çok özeniyorum çünkü BF serisini oynayan adamlara.

Dün biraz daha iyiydi mesela, ufacık göz numaram var ama gözlüğü taktım rahat ettim, bi de bi kere sıktıktan sonra zoom'u kapatma refleksini edinebildim sonunda sdf

Ortasında Çin tarzı bina bulunan sulu bi haritada oynadım, balkona çıkanları kuş gibi avladım falan, baya zevkliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

team deathmatch, domination modlarinda silahlari rahatlikla kasip hizli oyun tarzina alisabilirsiniz arac vs. derdi olmadan daha ufak haritalarda.

ben artik conquest, cqlarge falan oynamiyorum zaten millet bir biniyor inmek bilmiyor. takimdakiler de mal olunca 64 kisilik seyin kaderini degistiremiyosun.
ufak modlarda 1-2 kisi iyi olsa gerisi mal olsa bile oyunun yonu degisebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

işte tdm ve domination gibi inf ağırlıklı ve küçük maplerde de "bence" bf4 pek başarılı değil ama dediklerine bende katılıyorum. Rush daha zevkli bazı maplerde az vehicle da katılıyor işine ama onda da balance yok deffender ve attacker arasında.

Hardline daha başarılı inf konusunda ama onda da içerik az.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin bir tercihi var, işte bu yüzden bu oyun bence ultimate fps oyunu. Kimisi TDM seviyor, kimisi Rush oynuyor sadece, kimisi Conquest takılıyor. Herkese bir seçenek ve o seçeneği tercih eden binlerce oyuncu var.

Ben Conquest takılıyor hala ama harita içinde 1 görev ediniyorum kendimi ve hep onu yapıyorum. Bir bayrağı korumaksa ölümüne korumak, hep en uzaktaki bayrağı ele geçirmeye çalışmak sızarak, ya da belli köprüyü kullananları engellemek falan.

Ama dikkat ediyorum, BF içeriğine alışık olmayanlar oyuna yardım almadan ısınamıyor. Çok büyük ve karışık geliyor herşey, onca seçenek arasında ne yapacaklarına karar veremiyorlar ve bayıyorlar. BF'yi ilk deneyen birkaç CS'ci arkadaş oynayamadı oyunu adam gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

BF5'e kadar bf4 zevkle oynanır ya oyun iyi de, umarım bf5 te gerçekten emek harcanır bf3 teki kadar bir sıçrama yaratmamıştı bf4

LathspeLL said:

Ama dikkat ediyorum, BF içeriğine alışık olmayanlar oyuna yardım almadan ısınamıyor. Çok büyük ve karışık geliyor herşey, onca seçenek arasında ne yapacaklarına karar veremiyorlar ve bayıyorlar. BF'yi ilk deneyen birkaç CS'ci arkadaş oynayamadı oyunu adam gibi.

Aynen buna katılıyorum aslında bunun için bir tuto hazırlanabilir Test range mapinde silahlara alışmadan, spotingin önemine, objective lerin önemine anlatılarak. Oyun çok yönlendirmiyor çünkü bazı şeyleri internetten araştırarak bulmak gerekiyor. (Silah stat değerlerinden, aksesuarların tam olarak etkisine ve hangi silahta hangi aksesuarlar mantıklı vs. gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

işte tdm ve domination gibi inf ağırlıklı ve küçük maplerde de "bence" bf4 pek başarılı değil ama dediklerine bende katılıyorum. Rush daha zevkli bazı maplerde az vehicle da katılıyor işine ama onda da balance yok deffender ve attacker arasında.

Hardline daha başarılı inf konusunda ama onda da içerik az.
CQ konusunda BF3 çok daha başarılıydı. Özellikle sırf bunun için DLC ile map çıkardılar, keyifle oynanıyordu. Sırf bu konuda tam aksi olduğu için BF4te deathmatch oynamıyorum. Rush konusunda da BC2 nin eline su dökülemiyor hala. Harita tasarımını kotaramadılar BF4te.
Sosyal ağlarda paylaş

CQ cok guzel zaten BF2'de omrum CQ ile gecti ama artik o zamanlar sadece iyi oynayanlar mi kalmisti neydi olay bilmiyorum ama suan public servera tek basima girdigimde hep yetersiz, hic bir ise yaramayan adamlar oluyor. yukarda bi arkadasin dedigi gibi bir gorev edinip yapmak yok, frag pesinde millet.

bi squad olarak girilse ama deli zevkli, ilk ciktigi zamanlar vardi oynayan arkadaslarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız şöyle birşey var BF2'de ki CQ BF3 ve BF4'ten kat kat kat daha iyiydi.

Bir kere bayraklar birbiriyle alakasız bölgelerdeydi, bir bölgeden diğer bölgeyi göremiyordun. Dağlar, yükseltiler falan bambaşka bir gameplay sunuyordu. Haritanın ucunda ki bayraktan öbür bayraktaki helikopteri, adamı falan vuramıyordun.

O yüzden ben orda transport helikopteri alıp bayraklara adam çıkarma yapıyordum sessizce, inanılmaz zevkli oluyordu. Şimdi o covert ops olayın yok artık. Heryer heryeri görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...