Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4 #3

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Hardline infantry ağırlıklı ve oldukça zevkli ancak dice'ın bf4 releasta ki failleri sonrasında ki failleri yüzünden ve hardline ın fiyat olarak aç gözlülügü üzerine millet boykot edip pek almadı hardline ı. Şuan serverlar da baya az pc de. Konsol da dolu sayılır.

Pc içinse bf4 almak mantıklı yani. Geç almanın bir dezavantajı yok baya aktif oyuncusu var olarak devam ediyor, yüksek level oyuncunun da düşük level a bir üstünlügü yok skill i iyi olan yürür yani olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Hardline infantry ağırlıklı ve oldukça zevkli ancak dice'ın bf4 releasta ki failleri sonrasında ki failleri yüzünden ve hardline ın fiyat olarak aç gözlülügü üzerine millet boykot edip pek almadı hardline ı. Şuan serverlar da baya az pc de. Konsol da dolu sayılır.

Pc içinse bf4 almak mantıklı yani. Geç almanın bir dezavantajı yok baya aktif oyuncusu var olarak devam ediyor, yüksek level oyuncunun da düşük level a bir üstünlügü yok skill i iyi olan yürür yani olay bu.

40-50 saatim vardır en fazla bf4 de ama son dediğine katılmıyorum. bence açılan her yeni silah ve silah eklentileri dengeleri bozabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Edriel said:

40-50 saatim vardır en fazla bf4 de ama son dediğine katılmıyorum. bence açılan her yeni silah ve silah eklentileri dengeleri bozabiliyor.

Su tabancası ile oynasan aynı.
BF4 ölme öldürme kısırlığında bir oyun değil.
Hedefler önemli..
Sosyal ağlarda paylaş

Civcivhead said:

Hedefleri patates ekerek elde ediyosun zaten :DDDDD

Vanilla var bende şu anda, expansionları almaya gerek var mı? Vanilla mapler de oynanıyor mu bol?

En çok vanilla server'ı var. O yönden zerre sıkıntı yok. Expansionlara doğru düzgün indirim yapmadılar almadım, tekil dlc'ler de alınmaz da o fiyata.

Kaldı ki tekil dlc alsan vanilla + dlc'li map neredeyse yok. Serverlar şöyle:

1. Vanilla
2. Tekil DLC
3. Tüm DLC'ler

Map istiyorsan premium membership alacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

BF4 te tabi silahlar ard arda progressle açıldığından fark var yani de öyle göz ardı ettim onu çok kısa zamanda iyi sayılacak silahları açabildiğin için. Ama bir perk/talent sistemi falan yok yani level ile alakalı.

Civcivhead said:

Vanilla var bende şu anda, expansionları almaya gerek var mı? Vanilla mapler de oynanıyor mu bol?

Diğer 4 dlc yi toplasan anca vanilla serverları kadar doluluk vardır. Yani vanilla mapleri baya bol oynanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...