Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkiye cekim gucuyle Ingiltere'nin onunde (Turkcell reklami)

Fin

Öne çıkan mesajlar

yayın yapan 1 anten var orda, diğerleri başka şeyler.

Dibine servis vermese konuşamassın abi zaten. Naptın.
Ya yıllarca kurşun kullanıldı dünyada taraflı adamların araştırmaları yüzünden de, bu öyle bir şey değil.

Hali hazırda radyo dalgaları elektrik olan heryerde var çünkü
Elektrik alan varsa manyetik alan var, haliyle elektromanyetik lana var.

Yani radyasyon istemiosan dünyayı falan izole etmen lazım uzaydan, hiç elektrik kullanmama falan lazım heh.

Dikkat etemniz gereken
Dalga boyu
Güç
Uzaklık
ve maruz kalınan süre.
Zaten bir sürü deney yapılmış ki bunun deneyini yapmak çok zor bence, ama insanlar üzerinde olumsuz etkileri olmadığı yazıyor wikide.

Evde kullandığın ampul mesela 60hz dalga yayıyo olması lazım, Kocccaman dalga boyu var ve zararsız olarak goruyosun.
Aynı mantık işte, dalga boyu bellı bı sevıyenın altında degılse sıkıntı yok. O seviyede GHZler mertebesinde bir seviye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunlar işte yapıyor böyle reklam, sonra BTK bunlara para cezası kesiyor. Koymuyor adamlara çünkü söylediği yalan ile zaten reklam yasaklanana kadar falan binlerce enayi müşteriyi "hmmm daha iyi çekiyor, bu turkcell başka hmmpss" diye çekiyor.

Hepsi aynı boku yiyor gerçi de hayat işte, geri zekalı olmamak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi salak kız arkadaşım vardı. Yok efendim, arayanlar bılı bılı tonu duyup "aaa, .... Turkcellden hattını taşımış, ne amele" derler diye her ay 100küsür lira domalıyodu Turkcelle. İyi ki ayrılmışız.

Ben hattımı Vodafone a taşıdım, oradan da Aveaya. Şu an mutluyum. Vodafone arena açılsın, o zaman Vodafone a geçerim belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Mobil tarafta olmadığım için hakim değilim ama ionize edebilen bir elektromanyetik alan olması lazım diye hatırlıyorum, çok da sallamayayım şimdi. 20 senedir baz istasyonunun bizzat altında çalışan elemanlarda kanser falan yok bu arada, konu eğer istatistik ise.

Turkcell 'in pahalı olması konusu gayet normal. Rekabet Yasasi konusunda biraz araştırma yapılması lazım anlaşılması için. Market lideri daha rakibinden daha ucuza satamaz. Net. Belki Moğolistan'a giderseniz bu kural farklı olabilir ama Turkiye Cumhuriyetinde bu yasa böyle.

Hız ve kalite konusu teknolojik olarak tartışma götürmeyecek bir konu :) Detaya girmeyelim kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...