Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nişan mı :O

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

evlenince hayatında hıcbırsey degısmeyecek, çok büyütme gözünde.
Daha fazla aıle gırecek ısın ıcıne, ama daha bı ıı hıssedıceksın. Ben öyle oldum.

Level atlamış gıbı oluosun ilişkide. Herkesede tavsiye ediorm çevremdeki.

Nişanlılık döneminde soğuman falan normal bu arada, daha kotu gunlerın olucak yanı.
Hem coluk çocuk ıcın ılk adım gıbı bısey evlen gitsin zaten uzun suredır çıkıp anlasabılıosan
gözünde cok buyutme
Sosyal ağlarda paylaş

ya evlenecek hatundan kastım uyuyoruz kafamız eğlence anlayışımız hayata bakışımız

ama kötü olan şu
evet ten uyumu yok ve ciddi ciddi ev arkadaşına dönüşüyor olay.

Öpmediğim gün bile oluyor :(

Acımak değil suçluluk duygusu değil de 18 yaşından beri babasız büyüyen bir kız annesi her şeyi ama istanbul'da tek yaşamış hep güçlü biri ben de zaten böyle tipleri severim
ama düşünüyorum ben olmayınca ne yapar nasıl yapar diye..

en basitinden uykusunda çok konuşur kalkar ters yatar ben düzeltirim kafasını falan düzeltirim böyle şeyler olunca ulan ben yokken napıcak diye vicdnım sızlıyor

ama arkadaş dışarıya bi çıkıyorum tekrar geceleri dışarda olmak istiyorum yeni insanlarla tanışmak istiyorum moduna giriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sen olmayınca senle nası yasıosa oyle yasamaya devam eder de olay o deıl

sen sevıosun ıste kızı, bi sebepten bunu acımak olarak adlandırıosun.

Ayrıca tne uyumu basta vardıda sımdımı yok? eğer oyleyse biraz baharat lazım. Memelilerde olan bi durum bu normal yani.

Ha diğeriyse sıkıntı.

bide onla konuşmayı denedınmı dusuncelerını?
Sosyal ağlarda paylaş

ten uyumunu konuşmadım ama evliliğe hazır olmadığım konusunu açtığımda beni oyalama o zaman diyor

ben seni seviyorum aileme de daha fazla yalan söylemek istemiyorum nişanlanalım diyor
ailesi ankaralı anadolu insanı e haliyle kabul görmüyor böyle şeyler

mesela anneannesi e askerliği de yaptı -ki bedelli yaptım - ne zaman istemeye geliyorlar deyip duruyor telefonda :)

bi iki kere kavga ettik sırf yalnız uyumasana dayanamadığım için eve gittim

ama mesela annesi gelsin istiyorum şu sıralar ben de kuzenime gidip kalayım bekar bekar rahat rahat takılayım
2-3 gün sonra alışıyorum yokluğuna

bazen yanında uyanınca ulan ben bu insanı nasıl hayatımdan çıkarıcam imkansız diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

ya evlenecek hatundan kastım uyuyoruz kafamız eğlence anlayışımız hayata bakışımız

ama kötü olan şu
evet ten uyumu yok ve ciddi ciddi ev arkadaşına dönüşüyor olay.

Öpmediğim gün bile oluyor :(

Acımak değil suçluluk duygusu değil de 18 yaşından beri babasız büyüyen bir kız annesi her şeyi ama istanbul'da tek yaşamış hep güçlü biri ben de zaten böyle tipleri severim
ama düşünüyorum ben olmayınca ne yapar nasıl yapar diye..

en basitinden uykusunda çok konuşur kalkar ters yatar ben düzeltirim kafasını falan düzeltirim böyle şeyler olunca ulan ben yokken napıcak diye vicdnım sızlıyor

ama arkadaş dışarıya bi çıkıyorum tekrar geceleri dışarda olmak istiyorum yeni insanlarla tanışmak istiyorum moduna giriyorum

Herkes kız/erkek arkadaşını her sabah oral seksle uyandırıp, gül yapraklı küvette duşa götürüyor falan mı sanıyorsun?

İtalik kısım da sevgi ve özveri abi. Acımak değil. Anlam kargaşasını çözmen; aslında ne hissettiğini anlaman lazım.

Gece dışarı birlikte çıkmıyor musunuz? Yoksa senin istediğin çapkınlık yapmak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

ten uyumunu konuşmadım ama evliliğe hazır olmadığım konusunu açtığımda beni oyalama o zaman diyor

ben seni seviyorum aileme de daha fazla yalan söylemek istemiyorum nişanlanalım diyor
ailesi ankaralı anadolu insanı e haliyle kabul görmüyor böyle şeyler

mesela anneannesi e askerliği de yaptı -ki bedelli yaptım - ne zaman istemeye geliyorlar deyip duruyor telefonda :)

bi iki kere kavga ettik sırf yalnız uyumasana dayanamadığım için eve gittim

ama mesela annesi gelsin istiyorum şu sıralar ben de kuzenime gidip kalayım bekar bekar rahat rahat takılayım
2-3 gün sonra alışıyorum yokluğuna

bazen yanında uyanınca ulan ben bu insanı nasıl hayatımdan çıkarıcam imkansız diye düşünüyorum

Abi şu son yazdıklarını cidden hissediyorsan yürümez bu iş. Akıntıya kapılıp sürüklenme sakın. Otur sakin sakin "ben böyle böyle hissediyorum" diye konuş.
Sosyal ağlarda paylaş

yok dışarda çapkınlık falan derdim yok karı kız derdim yok geldim 30 yaşına bu yaşıma kadar dışarda biriyle tanışamadım tanışamam da :)

yiyeceğim her boku yedim avrupa'da kaldım 1.5 yıl gece hayatına doydum yani ama bazen onunla gitmek istemiyorum

ne bileyim hala birileriyle flörtleşmek hoşuma gidiyor. Birilerini tanımak

mesela bi kız hayatımda tanıştığım en güzel kızlardan giyimi tarzı çok hoşuma gidiyor. çok sevmiştim olmadı 7-8 senedir tanıyorum 2 kere erkek arkadaşı oldu ayrıldı şimdi yine ayrıldı bu sefer o benim peşimde..
görüşmüyorum ama whatsapp ta sürekli flört durumundayım.

düşünüyorum kız arkadaşımı muhteşem bir insan ben bundan sonra bu kızları çekemem diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

görüşmüyorum ama whatsapp ta sürekli flört durumundayım.
.

şunu yapmaya başlamışsan içinde bir şeyler bitmiş demektir zaten. şimdi bunu yapıosan evlenip de "aynı kadınlayım tüm hayat boyu" fikrine korkulacak bir olgu gibi yaklaşmaya başladığında (ki öyle olacak gibi sende), o zaman aldatırsın da.

gerçi bence şu anda da aldatıosun. zira kız arkadaşın bir erkekle böyle whatsapp vs takılsa ve öğrensen "he canım nolcak" demezsin sanki. ben demem
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere yakaladı whatsapp ta ayrılmıştık hatta bu ikilemlerimi bilen arkadaşlarım kuzenim falan fırsat işte ayrıl demişti

ancak

onun ağlaması üzülmesi o kadar kötü hissettirmişti ki barışmak için çok çaba sarfettim

garip bu insanoğlu

şimdi whatsapp ta mesajlaşırken bunları düşünmüyor mu tabiki dayanamam öyle üzülmesine ağlamasına ama bilmiyorum neden işte bi anda kendimi mesajlaşırken buluyorum
can sıkıntısı belki ofiste yapıyorum eve gidince whatsapp bile açmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bak, ben eski eşimle çıkıoken ortak yaşantımızdan çok bunaldım ve ayrıldım. Kız o kadar çok üzüldü ki vs geri döndüm. 1 kere daha oldu aynısı 1 kere daha döndüm. Hayır salak mısın işte olmuo demek ki bas git. Sonra bir WoT luk hikaye sonucu evlendik ama hiç iç açıcı olmadı. O hatadan sıyrıl bi. Ben şanslıydım kısa sürede sıyrılabildim.

Çevremde yanlış evlilik yaptığı ve çocuğu da olduğu için "bir şansım daha olsa evlenmem" diyen bir sürü erkek/kadın var.

Yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

aynen abi bana o lazım zaten yoksa adam olamıyorum gerçekten

Bütün kadınlardan vazgeçeceğim, hayatım çok değişecek, başka kadınlarla sevişemicem gibi bir algı yanılgısı yaşıyorsan evlen. Çünkü evlendiğinde farkedeceksin ki diğer kadınların umrunda değilmişsin zaten.

Ama aynı evde yaşamaktan farklı evlenmek. 'Yürümezse ayrılırım' hissiyatı ilişkiyi kimi zaman ayakta tutabiliyor. Evlilik vazgeçmenin daha zor olduğu bir yer. Aşkı bu öldürüyor iddalara göre zaten.

Zaten anlatmışsın ama sevgiline dokunduğunda heyecanlanmıyorsan kızı da oyalama. Aynı ev, aynı yatak çekilmez olur daha sonra.

Bir de ilişkide aşırı kanka olmanın dozu olmalı. Her şeyi yapabildiğin zaman sonrası için yapacak bir şeyin kalmıyor. Yeni flörtler, heyecanlar arıyorsun. Sürekli ps oynayıp, maç izlediğin kadınla fantezi kuramayabilirsin zamanla.. Bu normal.
Erkek-kadın ilişkisi daha çok ayakta tutuyor her durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

bi yandan özlüyorum
gidip ona anlatmak istiyorum desteğini hissetmek istiyorum

şu bi gerçek ben onu, onun beni sevdiği kadar sevemiyorum

mesela çıktığımızdan beri kilo almaya başladı göbeği çıkıyor kızıyorum
eskisi gibi giyinmiyor saçını herhalde aylardır boyatmıyor
imkanımız da var bunlara çok takılıyorum bunlara takıldığımı belli etsem de değişmiyor

bunlara rağmen çok itici gelmesine rağmen çoğu hareketi uyurken yanında olunca kendimi iyi hissediyorum onu korumak kollamak ne bileyim..

böyle bir insanı kaybetmekten de korkuyorum
ama
yalnız başıma yaşamakta istiyorum bazen

sıçmışım ben yaa :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...