Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nişan mı :O

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Topiği açarken aklıma geldi tüm ergenlik hezeyanlarımı da buraya yazmıştım vakti zamanında

Neyse daha önce de yazmıştım bi kız arkadaşım var 1.5 senedir birlikteyiz 1 seneye yakındır birlikte yaşıyoruz.
Hep seviyorum mu acıyorum mu kafasındayım.

30 yaşındayım o 31 haklı olarak artık nişan ve evlilik istiyor sene içinde. En azından nişan garanti :)

kendimi çok çocuk olarak görüyorum hala evet hala..
Evlilikten çok kaçtım uzun birlikteliklerden falan playboy piç bir tip değilim öyle göğüslerden şampanya içebildiğim ortamları bırak doğru düzgün sosyal çevrem bile yok.

Çok düz yaşıyorum lan.

Neyse şimdi bu kız dünyanın en makul, mütevazi insanı içki içmez ama ps4 al araba yarışında kapışalım kafasında
kedisi olsun yeter tutumlu vs tam evlenilecek insan ya ötesi yok...

neyse benim kafamdaki problem
çok başka bir şey hayat bitiyor gibi lan sanki hiç heyecan duymuyorum ne nişanlanacak oluşumdan evlenecek oluşumdan ya da kız arkadaşımdan :(

evliliği sadece o istiyor diye ve artık düzenim otursun diye istiyorum resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

seviyosan denk düşüyosa yürürsün abi
nişan'ı takıp dolaşın 1 yıl daha. işler iyice ciddileşince gerilip hayatıma napıyorum lan demezsen tamamdır heralde yani. nişan'ın olayı o değil mi zaten. evlilik simülasyonu gibi, aileler maileler karışıyor hafiften. ben bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

göğüslerden şampanya içebildiğim

şu nasıl oluyor? emeleri kıstırp arasına döküyoruz sora kedi gibi şıp şıp içiyor muyuz nasıl?

ayrıca o kız evlenir evlenmez hemen çocuk yapmak isteyecek, evililğe değil de esas çocuğa hazır mısın iyi düşün, 7 sene sonra ilokula başlayacak şimdiden hayırlı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

su duzenim otursun kafasini bi ben anlayamadim ya
nedir abi duzen

hergun ayni seyleri yapip, monotona baglamak mi

3 yilda 3 sehir degistirdim, allah bilir kac kez tasindim ordan oraya, bir kez de ah duzenim demedim.
yaslaninca gelen birsey mi bu bilmiyorum da, daha da duzen arayacakmis gibi hissetmiyorum kendimi, kaos daha cok isime geliyor sdf
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

su duzenim otursun kafasini bi ben anlayamadim ya
nedir abi duzen

hergun ayni seyleri yapip, monotona baglamak mi

3 yilda 3 sehir degistirdim, allah bilir kac kez tasindim ordan oraya, bir kez de ah duzenim demedim.
yaslaninca gelen birsey mi bu bilmiyorum da, daha da duzen arayacakmis gibi hissetmiyorum kendimi, kaos daha cok isime geliyor sdf

yaşla ilgili değil abi. senden 4-5 yaş küçük olmam lazım. 3 yılda 3 şehrin lafını duyunca bile gözlerim büyüyor slkdfjse
aynı şeyleri yapmayı da seviyorum düzenli yaşamayı da. dworgianın dediği gibi yani
Sosyal ağlarda paylaş

Cifti beraber tutan en onemli seylerden biri ten uyumu dedikleri sey sanirim. Hani birbirine dokununca bile heycanlanirken o zamanla cinsellige, yatak muhabbetine birakiyo kendini. Bu varsa, partnerine bakinca hala hosuna gidiyosa, partnerin "e yapmak lazim tabi arada" gibi goreviymis de zoraki yapiyomus modunda degilse yurur bence o evlilik.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Cifti beraber tutan en onemli seylerden biri ten uyumu dedikleri sey sanirim. Hani birbirine dokununca bile heycanlanirken o zamanla cinsellige, yatak muhabbetine birakiyo kendini. Bu varsa, partnerine bakinca hala hosuna gidiyosa, partnerin "e yapmak lazim tabi arada" gibi goreviymis de zoraki yapiyomus modunda degilse yurur bence o evlilik.

ten uyumu başlangıç için "must" zaten

ama zaman içinde downscale direk (istisnalar hariç). o yüzden tek ten uyumu değil de hayatta yatak dışındaki aktivitelerden de ortak zevk alınmıosa gg
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kimse çocukları düşünmez nasıl psikoloji de olurlar diye
atesbenicagiriyo said:

kuzenlerim evlenip cocuk yaptılar, hepsi ayrıldı ve tekrar evlendiler, olan cocuklara oldu, nişan felan hikaye gerçekler evlenince ortaya cıkıyor

çevremde severek evlenen de oldu, ilk defa tanışıp sevgili olup 2. senesinde evlenen de, bu hatun tam evlenilecek hem de eski sevgilimdi diye evlenen de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...